** שרשור לילה 3 היום ה92 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

בסדר555

Well-known member
לא סכסכן. הוא אגר יותר מידי רק על זה הגיע לו כבוד.
סכסכן יכל להגיד ליהודה
אבל העדיף לרוץ לדניאל בנסט ולגיד לו יהודה משתמש בך אל תספר לו כלום
הוא בזוגיות מתוך אסטרטגיה וכל מיני שטויות שגל סיפרה לו
אפילו בפרק רואים את ליאור הולך ומנסה להדליק את ג'וזי על יהודה שהוא לא עוזר לו
וגם לפני הפיצוץ הגדול אמר לרמי אני מדבר על זה בכל מקום
הכלים היו תירוץ

אופה קטנטנה

Well-known member
מגיע לו
סכסכן, ממש אכפת לו מהכלים
חחחחחחח
מגיע לו?
כי קרע מעל פני האלים את המסכה?
לא עשה זאת מאחורי גבו כמו בעבר, אלא בפניו.
כינה אותו בשמו האמיתי: נ צ ל ן
ו- פ א ר ז י ט

ועל כך, שאפו.

שיבא 78

Well-known member
חחחחחחח
מגיע לו?
ו- פ א ר ז י ט

ועל כך, שאפו.
ליאור תותח !!

יצא גבר אמיתי.
הצליח להשתיק ולהפיל את יהודה בנועם שפתיים, בלי לצרוח, בלי לנופף בידיים, בלי לאיים, בלי לקלל ולאיים.

גבר אמיתי !!!

חחחחחחח
מגיע לו?
ו- פ א ר ז י ט

ועל כך, שאפו.
נצלן ופארזיט, אלה לא סיבות שממש מורידות לאדם. זה לא יפה אבל זה לא העיקר (אגב, אחד מנצל שם את השני, תעשה לי קפה וכו'). ועד כמה שאני זוכרת, יהודה לא היה פארזיט גמור. היה מנקה מדי פעם ביום התורנות שלו, בעיקר את השרותים, ואף ביסודיות. לא אהבתי איך שליאור דיבר איתו, נתפס לקטנות, ויהודה הרגיש בכך, לא אהב את זה וענה לו

בסדר555

Well-known member
בסדר, זה שהוא היה נגד יהודה מאז שגל נכנסה, בסדר.
אבל זה לא שודר.
אנשים מגיבים למה ששודר להם בפרק היום.
אם להתייחס רק לפרק, נראה שליאור מנסה לסכסך בין ג'וזי ויהודה
וגם ההתלקקות שלו לרמי וההתלהבות שהוא פתח על יהודה, רק הצדיקה את מה שיהודה אמר לו בריב שהוא תופס צד ומחפש

את הקהל לא באמת מעניין מי עושה כלים

שאנל777

Well-known member
מה לא ברור, יהודה בחוץ, מדברים כרגע על מי שנשאר בבית למרות שצריך לעוף! כן - רמי !!! וזה לא אומר שיהודה היה בסדר ולא מפחית ממה שיהודה עשה!!!

צופהבאחהגדול

Well-known member
מה לא ברור, יהודה בחוץ, מדברים כרגע על מי שנשאר בבית למרות שצריך לעוף! כן - רמי !!! וזה לא אומר שיהודה היה בסדר ולא מפחית ממה שיהודה עשה!!!
לא אהבתי בריב תום אמר לאלמוג לא להתערב כשברור לצד מיהו. אורן עוד איכשהו במסווה של חבר אבל גם לו היה אינטרס שזה לא יוסת לכיוון שלה והיא תבכה וכאלה ואז ליאור אשם שגרם לבחורה לבכות וכו . אני שמחה על כך שזה קרה כך ולא אחאת אבל הם עשו את זה כדי שליאור ימשיך לקטול..

dorya

Well-known member
לא אהבתי בריב תום אמר לאלמוג לא להתערב כשברור לצד מיהו. אורן עוד איכשהו במסווה של חבר אבל גם לו היה אינטרס שזה לא יוסת לכיוון שלה והיא תבכה וכאלה ואז ליאור אשם שגרם לבחורה לבכות וכו . אני שמחה על כך שזה קרה כך ולא אחאת אבל הם עשו את זה כדי שליאור ימשיך לקטול..
מה כבר ליאור אמר על אלמוג?! על מה היא צריכה לבכות?! זה שחבר שלה אלים צריך להטריד אותה יותר..

מצב
הנושא נעול.
למעלה