**שרשור לילה 2 - היום ה94 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

סטיריקון9

Well-known member
לי באופן אישי אין שום בעיה אם הטענה שגוזי שחקן לא מפריע לי שזה מה שחושבים עליו כול אחד ודעתו מבחינתי הוא טועה כמו כולם ולא צדיק ולא פיור כמו בקעקוע שלו ואבל גם אף אחד אחר לא מבחינתי המשחק שלו לא פוגע באף אחד הוא לא אלים שזה מבחינתי קו אדום בבן אדם לא משנה מה אלימות לא יקבל שהיה שחקן מודע למצלמות פוגע ומתנצל משקר לא משנה לי כול עוד המשחק שלו לא מגיע לאלימות
בעיני הוא סתם נאחס ומפריע לי בעין בילדותיות שלו ובהתעקשות שהסביבה תראה דברים דרך האינטרפטציה שלו.אם הוא לא אוהב מישהו הוא מקשיב לאמירות לשיחות מצטט נטפל לדברים ולא משחרר, זה תמיד נועד להציג אותו כשונה כערכי איכפתי.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
בעיני הוא סתם נאחס ומפריע לי בעין בילדותיות שלו ובהתעקשות שהסביבה תראה דברים דרך האינטרפטציה שלו.אם הוא לא אוהב מישהו הוא מקשיב לאמירות לשיחות מצטט נטפל לדברים ולא משחרר, זה תמיד נועד להציג אותו כשונה כערכי איכפתי.
דעתך ואני מכבד את זה

סטיריקון9

Well-known member
ג'וזי עובד על כולם בעיניים נמאס מההעלבויות שלו והאובססיה שדברים יתנהלו על פיו עד כדי שכולם מתהלכים איתו בזהירות. הפגיעה בקארין ואני ממש לא אוהבת אותה הייתה מיותרת וילדותית וג'וזי נכנס ללופ חסר רגישות ופוגע. מפריע לו שרמי מסתדר עם תום ועם אורן וליאור והוא רואה אותם צוחקים ביחד ואז עולים שוב במוחו כל הטעונים למה הוא לא סובל את רמי "גרעינים שחורים" גרם לחברו ללכת והוא מחפש בכל מחיר פרטנרים לשנאה הזאת ולרצון שרמי יעלם משם.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
ג'וזי עובד על כולם בעיניים נמאס מההעלבויות שלו והאובססיה שדברים יתנהלו על פיו עד כדי שכולם מתהלכים איתו בזהירות. הפגיעה בקארין ואני ממש לא אוהבת אותה הייתה מיותרת וילדותית וג'וזי נכנס ללופ חסר רגישות ופוגע. מפריע לו שרמי מסתדר עם תום ועם אורן וליאור והוא רואה אותם צוחקים ביחד ואז עולים שוב במוחו כל הטעונים למה הוא לא סובל את רמי "גרעינים שחורים" גרם לחברו ללכת והוא מחפש בכל מחיר פרטנרים לשנאה הזאת ולרצון שרמי יעלם משם.
גם אם כול זה נכון לפחות הוא לא אלים וזה מה שחשוב לי

בסדר555

Well-known member
כמה עלובה אלמוג
פותחת את מה שקארין שיתפה אותה על דיוויד אתמול
מדברת כאילו יש לה בעלות על להיות עצובה כשמישהו מודח

יסמין 💙

Well-known member
תגידו מה שתגידו על ההתנהגות של ג׳וזי כלפי קארין, למרות שהוא ממש אכזב אותי היום אבל הוא רק מוכיח שהוא מאוהב בה או יש לו רגש.. כך מתנהגים הרבה גברים מאוהבים.. כשהם בטוב הוא הכי מפנק ודואג לה ומחפש את קרבתה חיבוקים נשיקות ועוד.. וכשהוא כועס עליה רק מחפש איך לפגוע בה.. היום השתכנעתי סופית, לג׳וזי עדיין יש רגש לקארין.. גם אם אלמוג מחר לא תעמיד את רמי הוא לא יגיד לה מילה... פשוט חשוב לו להרגיש שקארין איתו

TalBrit

Well-known member
תגידו מה שתגידו על ההתנהגות של ג׳וזי כלפי קארין, למרות שהוא ממש אכזב אותי היום אבל הוא רק מוכיח שהוא מאוהב בה או יש לו רגש.. כך מתנהגים הרבה גברים מאוהבים.. כשהם בטוב הוא הכי מפנק ודואג לה ומחפש את קרבתה חיבוקים נשיקות ועוד.. וכשהוא כועס עליה רק מחפש איך לפגוע בה.. היום השתכנעתי סופית, לג׳וזי עדיין יש רגש לקארין.. גם אם אלמוג מחר לא תעמיד את רמי הוא לא יגיד לה מילה... פשוט חשוב לו להרגיש שקארין איתו
אוי ואבוי לי אם זאת אהבה...
זו שתלטנות ואגו במסווה של אהבה.
#יוםהאישהשמייח🌹

בוףףברכה

Well-known member
יצאה מהאח...ובטיימנG...
למושב ספסלי עם..אורן ואלמוג...
סיגריה בחצר..
הקולות נדמו...

בסדר555

Well-known member
אלמוג "כולם שאלו אותי מההתחלה על יהודה אם יש משהו"