**שרשור לילה 2 - היום ה101 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
לא מסכימה איתך בכלל. אין השוואה אפילו!
את משוואה פרס על מיליון שקל לגביע מפלסטיק?! - אבל זה שלך
לא
(ואני לא משוואה)
אני עושה אנלוגיה
לצעוק מכור מכור רק כי תום קיבל אמיתי זה נחמד...אבל בכל תגובה? בכל הודעה על תום?

ולכן אני כן ארשה לעצמי לצעוק "מכור מכור" כשג'וזי יזכה.

עכשיו הבנת למה התכוונתי ?

ariela1612

Well-known member
לא
(ואני לא משוואה)
אני עושה אנלוגיה
לצעוק מכור מכור רק כי תום קיבל אמיתי זה נחמד...אבל בכל תגובה? בכל הודעה על תום?

ולכן אני כן ארשה לעצמי לצעוק "מכור מכור" כשג'וזי יזכה.

עכשיו הבנת למה התכוונתי ?
אבל כבר לפני הטקס המטופש הזה כתבתי שזה חארטה מי ידע שתום יקבל את זה, גם אם ג'וזי היה מקבל את זה הייתי אומרת אותו הדבר וזה רק מה שעוז מחליט ויותר מזה עוד במשימה הראשונה המטופשת הזאת בין תום לג'וזי באמצע העונה גם כתבתי שעוז בוחר ולא הקהל, אז המילה מכור, כן נכונה במקרה הזה, למרות שאני לא הייתי משתמשת בה כי מראש זה לא עניין אותי, כי ידעתי שזה חארטה

nicknick

Well-known member
גם לי לא אבל ברור שטקס הזה מכור ככה או ככה לא משנה מה היו מצביעים האח היה מחליט מה קורה בסוף
אהה אני אומרת את זה בלי קשר לטקס....
הפרסים באמת שוליים ולא מעניינים.
תחושה כללית כזאת ממנו בשבועיים האלה, הצבע חזר לו , הקלילות, הזרימה.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אהה אני אומרת את זה בלי קשר לטקס....
הפרסים באמת שוליים ולא מעניינים.
תחושה כללית כזאת ממנו בשבועיים האלה, הצבע חזר לו , הקלילות, הזרימה.
וזה אין לי בעיה אם זה פשוט אם היה הפוך אנשים היו רושמים שגוזי קיבל את זה רק כי החסות זה ממאניה גינס והוא פרזנטור שלהם

מכורה וחבל

Well-known member
נחמד לי שחזרה לתום הארגייה לקראת הסוף, שהוא כן מצליח איכשהוא להנות מהחוויה וממה שנשאר שם .
אם נקרא לזה הנאה, כמה הם כבר יכולים להנות מהצורה שבה מעסיקים אותם שם .

אבל עדיין, היו לו כמה שבועות אחרי ההדחה של גל , שהיה לי קשה לצפות בו.
מצב הרוח שלו היה בקרקע ושובר את הלב לראות אותו כשהוא מדוכא , כי כשהוא מדוכא זה מגיע בצורה אינטנסיבית.
ומעבר לזה הרגשתי שהוא נופל למחוזות המרמור.
שגם זה חלק מהעניין אני מניחה, הדיירים עוברים תקופות בבית הזה, פעם בהיי,פעם בבאסה, פעם באנרגיות טובות ופעם בנפילה.
וגם תום לא תמיד מושלם ולא תמיד בוחר נכון. ועם כל הפינה בלב שתמיד שמורה לו אצלי, ביאס אותי לצפות בו ככה.
ביאס אותי שזאת חווית הסיום שלו בבית הזה.
בשבועיים האחרונים , אני מרגישה שוב את תום כפי שהכרתי אותו, עם האנרגיות והחיוך...והמרמור שקע התפוגג לו,נראה שהוא התעורר מחדש,
נטען לקראת הסיום.
נחמד לי.
ברור, mission completed
הוא כבר יודע שהוא בגמר בלאנקו

הצודקת11

Well-known member
נחמד לי שחזרה לתום הארגייה לקראת הסוף, שהוא כן מצליח איכשהוא להנות מהחוויה וממה שנשאר שם .
אם נקרא לזה הנאה, כמה הם כבר יכולים להנות מהצורה שבה מעסיקים אותם שם .

אבל עדיין, היו לו כמה שבועות אחרי ההדחה של גל , שהיה לי קשה לצפות בו.
מצב הרוח שלו היה בקרקע ושובר את הלב לראות אותו כשהוא מדוכא , כי כשהוא מדוכא זה מגיע בצורה אינטנסיבית.
ומעבר לזה הרגשתי שהוא נופל למחוזות המרמור.
שגם זה חלק מהעניין אני מניחה, הדיירים עוברים תקופות בבית הזה, פעם בהיי,פעם בבאסה, פעם באנרגיות טובות ופעם בנפילה.
וגם תום לא תמיד מושלם ולא תמיד בוחר נכון. ועם כל הפינה בלב שתמיד שמורה לו אצלי, ביאס אותי לצפות בו ככה.
ביאס אותי שזאת חווית הסיום שלו בבית הזה.
בשבועיים האחרונים , אני מרגישה שוב את תום כפי שהכרתי אותו, עם האנרגיות והחיוך...והמרמור שקע התפוגג לו,נראה שהוא התעורר מחדש,
נטען לקראת הסיום.
נחמד לי.
לפי מה שהבנתי
גל נתנה לו בראש כשנכנסה עם לינור
הבנתי כי תום רמז לאורן

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
@עדינהקאט זה תקין לאשר משפט מזעזע כזה?? מעבר לזה שהוא שקרי,
למה לרדת נמוך למקום של משפחות?
אני אענה
1. הוא לא שיקרי
עוד התווכחתי איתך כשניסית למחוק את המשפט ושחזרתי לך אותו כמה פעמים עד שאיימתי בחסימה אם תמחקי שוב.
2. תקין בהחלט לאשר משפט שכזה,בעיקר כי זה יצא ממך...כשזה בא נגדך פתאום זה מזעזע ?!

אורחתלרגע23

Well-known member
אני אענה
1. הוא לא שיקרי
עוד התווכחתי איתך כשניסית למחוק את המשפט ושחזרתי לך אותו כמה פעמים עד שאיימתי בחסימה אם תמחקי שוב.
2. תקין בהחלט לאשר משפט שכזה,בעיקר כי זה יצא ממך...כשזה בא נגדך פתאום זה מזעזע ?!
עד כמה שזכור לי המשפט שמחקתי היה קשור לסטורי שגל העלתה על השלטים של התומכים שהתפרצו על ליאור,
איך זה קשור לרמי? ועוד לבן של רמי

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
עד כמה שזכור לי המשפט שמחקתי היה קשור לסטורי שגל העלתה על השלטים של התומכים שהתפרצו על ליאור,
איך זה קשור לרמי? ועוד לבן של רמי
את זוכרת לא נכון
תבדקי שוב בבקשה.
(מותר לטעות,קורה לכולם)

ומיציתי את הדיון איתך לחלוטין.

מצב
הנושא נעול.
למעלה