**שרשור לילה 2 - היום ה101 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

nicknick

Well-known member
נחמד לי שחזרה לתום הארגייה לקראת הסוף, שהוא כן מצליח איכשהוא להנות מהחוויה וממה שנשאר שם .
אם נקרא לזה הנאה, כמה הם כבר יכולים להנות מהצורה שבה מעסיקים אותם שם .

אבל עדיין, היו לו כמה שבועות אחרי ההדחה של גל , שהיה לי קשה לצפות בו.
מצב הרוח שלו היה בקרקע ושובר את הלב לראות אותו כשהוא מדוכא , כי כשהוא מדוכא זה מגיע בצורה אינטנסיבית.
ומעבר לזה הרגשתי שהוא נופל למחוזות המרמור.
שגם זה חלק מהעניין אני מניחה, הדיירים עוברים תקופות בבית הזה, פעם בהיי,פעם בבאסה, פעם באנרגיות טובות ופעם בנפילה.
וגם תום לא תמיד מושלם ולא תמיד בוחר נכון. ועם כל הפינה בלב שתמיד שמורה לו אצלי, ביאס אותי לצפות בו ככה.
ביאס אותי שזאת חווית הסיום שלו בבית הזה.
בשבועיים האחרונים , אני מרגישה שוב את תום כפי שהכרתי אותו, עם האנרגיות והחיוך...והמרמור שקע התפוגג לו,נראה שהוא התעורר מחדש,
נטען לקראת הסיום.
נחמד לי.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
נחמד לי שחזרה לתום הארגייה לקראת הסוף, שהוא כן מצליח איכשהוא להנות מהחוויה וממה שנשאר שם .
אם נקרא לזה הנאה, כמה הם כבר יכולים להנות מהצורה שבה מעסיקים אותם שם .

אבל עדיין, היו לו כמה שבועות אחרי ההדחה של גל , שהיה לי קשה לצפות בו.
מצב הרוח שלו היה בקרקע ושובר את הלב לראות אותו כשהוא מדוכא , כי כשהוא מדוכא זה מגיע בצורה אינטנסיבית.
ומעבר לזה הרגשתי שהוא נופל למחוזות המרמור.
שגם זה חלק מהעניין אני מניחה, הדיירים עוברים תקופות בבית הזה, פעם בהיי,פעם בבאסה, פעם באנרגיות טובות ופעם בנפילה.
וגם תום לא תמיד מושלם ולא תמיד בוחר נכון. ועם כל הפינה בלב שתמיד שמורה לו אצלי, ביאס אותי לצפות בו ככה.
ביאס אותי שזאת חווית הסיום שלו בבית הזה.
בשבועיים האחרונים , אני מרגישה שוב את תום כפי שהכרתי אותו, עם האנרגיות והחיוך...והמרמור שקע התפוגג לו,נראה שהוא התעורר מחדש,
נטען לקראת הסיום.
נחמד לי.
גם לי לא אבל ברור שטקס הזה מכור ככה או ככה לא משנה מה היו מצביעים האח היה מחליט מה קורה בסוף

ariela1612

Well-known member
אם ג'וזי יזכה ואני אכתוב את זה בגמר,גם תסכים שזה המצב ? שזה מכור? שלא משנה מה האח המחליט?
סתם תוהה :unsure:
יש הבדל מרי בין גמר עם ההצבעות ופיקוח של רואה חשבון לבין הצבעות פארש לאיזו משימה טיפשית

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
יש הבדל מרי בין גמר עם ההצבעות ופיקוח של רואה חשבון לבין הצבעות פארש לאיזו משימה טיפשית
ומי אמר שפה לא היה פיקוח?
הרי גם בגמר אפשר להצביע כל יום
תמיד אפשר למצוא דרך לרמות...זו לא בעיה כלל.

ובוא,זה לא שאני לא סקפטית לגבי הטקס,אבל להגיד בכל מקום שזה מכור זה מכור
אפשר לצעוק את זה גם בגמר ובכל הדחה שהייתה עד היום.

ariela1612

Well-known member
ומי אמר שפה לא היה פיקוח?
הרי גם בגמר אפשר להצביע כל יום
תמיד אפשר למצוא דרך לרמות...זו לא בעיה כלל.

ובוא,זה לא שאני לא סקפטית לגבי הטקס,אבל להגיד בכל מקום שזה מכור זה מכור
אפשר לצעוק את זה גם בגמר ובכל הדחה שהייתה עד היום.
לא מסכימה איתך בכלל. אין השוואה אפילו!
את משוואה פרס על מיליון שקל לגביע מפלסטיק?! - אבל זה שלך

מצב
הנושא נעול.
למעלה