** שרשור לילה 2 היום ה-68 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Iakar

Well-known member
אבל שרין תעשה לו עכשיו את המוות עוד יותר... דינה לא נמצאת, אין מה שיגיד לה להרגיע.
מצד שני יש פחות גיבוי לשגעונות שלה לאסור עליו עם מי להיות. שחף אשכרה חשש מדינה לדעתי.

Iakar

Well-known member
אני לא חושבת שמישהו מצפה שהפרלמנט יפסיקו להיות חברים. אבל אני חושבת שהם יהיו קצת יותר משוחררים לפתח דינמיקות משלהם, ספציפית קאזם יפתח יותר לשאר הבית. היה נורא איך שדינה הייתה גוררת אותו לריכולים איתה ומדליקה אותו על פארש.
גם לשרין יהיה פחות "גב" להתנהג כמו שהיא מתנהגת, ואולי קאזם וריוואה לא ירגישו צורך להגן על ההתנהגות שלה.

Insomnia 5

Well-known member
עצוב לי על האופק...
מדמיינת את אותו המצב עם ילדים בני 13..

ילד יפה , חכם מידי, מיוחד מידי
והם יושבים בספסל האחורי מלאי קנאה ואי הבנה ומשחירים אותו כדי להרגיש שהם שווים מעבר לפרוטה..
ואז הם מתנהלים...כפי שמתנהלים..

כאן יש מצלמות ,דעת קהל..
אז הכל במסווה , בשקט, בעורמה..

מבחינתי כמעט הינו הך.

פאף פה

Well-known member
אופה, לבקשתך מעתיקה לכאן מהשרשור הקודם:

היות ולא הייתי בשרשור התוכנית מכיוון שאני תמיד צופה במכוון בדיליי, להלן מה שברצוני לומר:
החיבור בין נתנאל למשה מעורר בי קבס, אין מילים לתאר כמה גועל חשתי למראה השיחה בספסל ותוך כדי ההליכה בסלון.
שני עלובי נפש, להקיא.
טליה, במקום להתפוצץ על ריוואה התפוצצה על אופק וצווחה ככרוכייה. יאלללה סתמי כבר. לא להתייפייף על התחת שלי.
מרינה ודניאל, שני הבלתי נסבלים, האופורטוניסטים הגדולים ביותר של הבית שרצים להיכן שהחמאה נמרחת, הלוואי שיתקע לכם קיבאב, לא אכפת לי באיזו צנרת.
קאזם אני אוהבת אותך, תהיה חזק.
ריוואה, יהיה בסדר. תמשיכו לחזק זה את זו.
דינה, המון אהבה והצלחה בכל אשר תפני❤️.
דרור הכלום ושום דבר נשאר, פשוט הזוי ומקומם.
ואתה נתנאל, הבריון המתועב והדייר הכי שנוא עלי, מי יתן ודיאן תאכיל אותך רק בדוגלי.
עוז לך $|}^*$>#££!*£%

מצב
הנושא נעול.
למעלה