** שרשור לילה 2 היום ה-64 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

אופה קטנטנה

Well-known member
יונת,

הוא היה הבטחה שנופצה כבועת סבון.

לילה טוב,
הלכתי לספור אגלי זיעה
בין שיפולי בטנו של נתנאל.

נערך לאחרונה ב:

tg151

Well-known member
נראה לי החדשים נמצאים יותר ימים בבית מאשר עומרי היה. נראה לי הוא ממש היה רק 7 ימים בבית

wellcome2

Well-known member
ראיתי שרשמו שב23:36 הראו לשנייה את בר וטליה.. לא ראיתי אולי מחקו

ariela1612

Well-known member
אני כאן רק כדי לשקף את האמת
קאזם לא התרחק משחף בגלל אף אחד אחר, הוא גם לא כבוי בגלל אף אחד אחר. הוא התרחק משחף וכבוי מאז שמיסטר שחף דחף לו קציצות לפה מול כל הבית, מעבר למעשה המזעזע הזה, זוהי השפלה שקאזם היה במיטה כמה ימים בגללה ועוד אחרי כל זה הוא גם נשאר בבית! אם אני קאזם הייתי יוצאת באותו הרגע מהבית!
בואו נגיד שאני עם טיפוס כמו שחף לא הייתי רוצה לריב על חניה, אבל היי הוא חתיך זה מה שחשוב באמת

נערך לאחרונה ב:

יונתנסקי

Well-known member
קאזם לא התרחק משחף בגלל אף אחד אחר, הוא גם לא כבוי בגלל אף אחד אחר. הוא התרחק משחף וכבוי מאז בגלל שמיסטר שחף דחף לו קציצות לפה מול כל הבית, מעבר למעשה המזעזע הזה, זוהי השפלה שקאזם היה במיטה כמה ימים בגללה ועוד אחרי כל זה הוא גם נשאר בבית! אם אני קאזם הייתי יוצאת באותו הרגע מהבית!
בואו נגיד שאני עם טיפוס כמו שחף לא הייתי רוצה לריב על חניה, אבל היי הוא חתיך זה מה שחשוב באמת
השעה 7.00, וממש נחמד שעם הבדיחה שלך אני מתעוררת
צפרא טבא...

Rave n

Well-known member
קאזם לא התרחק משחף בגלל אף אחד אחר, הוא גם לא כבוי בגלל אף אחד אחר. הוא התרחק משחף וכבוי מאז שמיסטר שחף דחף לו קציצות לפה מול כל הבית, מעבר למעשה המזעזע הזה, זוהי השפלה שקאזם היה במיטה כמה ימים בגללה ועוד אחרי כל זה הוא גם נשאר בבית! אם אני קאזם הייתי יוצאת באותו הרגע מהבית!
הוא היה מוותר לך על החניה אריאל, אלא אם היית יורדת לחיו בצורה משפילה קודם לכן במשך חצי חודש ואז נכנסת איתו לסוג של עימות יזום.. אז.. גם בטוחה שהיה מוותר לך.

מזכירה את תומר, שהתנהג באלימות שהגיעה משום מקום ותקף. עוז שלח אותו הביתה.

ariela1612

Well-known member
הוא היה מוותר לך על החניה אריאל, אלא אם היית יורדת לחיו בצורה משפילה קודם לכן במשך חצי חודש ואז נכנסת איתו לסוג של עימות יזום.. אז.. גם בטוחה שהיה מוותר לך.

מזכירה את תומר, שהתנהג באלימות שהגיעה משום מקום ותקף. עוז שלח אותו הביתה.
אז בעצם זה סבבה להצדיק אלימות אם שיגעתי את הבנאדם?? אני אפילו לא רוצה להעלות על הכתב את מה שזה מזכיר לי.
אז לא לדעתי שום דבר לא מצדיק אלימות גם אם טימטמתי לך את המוח ושיגעתי לך את הצורה! ואני לא מקבלת את זה סורי נסכים שלא להסכים.
ולא הוא לא היה מוותר לי על חניה אני כנראה הייתי מוותרת לו

מצב
הנושא נעול.
למעלה