** שרשור לילה 2 היום ה-21 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

yoni564712

Well-known member
בעיקרון אין טעם לדון על העמדות,
מי שאתם רוצים שיודח, לא יודח,

מי שיכול ליפול בין הכיסאות הם:
ריוואה
אופק
אחת האחיות

נקווה שזו תהיה אחת האחיות,
אבל אם לא,
זו תהיה ריוואה, לא אופק.

Kaz12

Well-known member
עכשיו שוב ב 2:05 שחף אומר שאף אחד לא צריך להסתובב בחששות בבית יותר, שוב בהתייחסות לאלימות של נתנאל שצנזרו בלילה הקודם... לא יאמן שלא מגרשים אותו... אבל זה לא מפליא אחרי שהם ידעו להעיף את יהודה ולא את רמי למרות שהיה ברור מאוד מי באמת האלים מביניהם...וגם שם צנזרו הכל איך שבא להם... אוף ממש מעצבן שזה ככה

Kaz12

Well-known member
עכשיו שוב ב 2:05 שחף אומר שאף אחד לא צריך להסתובב בחששות בבית יותר, שוב בהתייחסות לאלימות של נתנאל שצנזרו בלילה הקודם... לא יאמן שלא מגרשים אותו... אבל זה לא מפליא אחרי שהם ידעו להעיף את יהודה ולא את רמי למרות שהיה ברור מאוד מי באמת האלים מביניהם...וגם שם צנזרו הכל איך שבא להם... אוף ממש מעצבן שזה ככה
עוד, שוב, 02:31 "זה לא ימשיך להיות ככה האיומים והשטויות האלה"

tortt

Well-known member
02:05
טליה לקאזם - "המבט, שהיה לך בעיניים כשבאת למקלחת.. אני לא רוצה לראות יותר בחיים. זה היה מבט של חוסר אונים ופחד אמיתי"
שחף מוסיף - "כי זאת הייתה סיטואציה מלחיצה".

נתנאל כנראה איבד את זה לגמרי
ולא באמת נדע עד כמה.

yoni564712

Well-known member
טליה לקאזם - "המבט, שהיה לך בעיניים כשבאת למקלחת.. אני לא רוצה לראות יותר בחיים. זה היה מבט של חוסר אונים ופחד אמיתי"

ולא באמת נדע עד כמה.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל

ולא באמת נדע עד כמה.
זה בדיוק הכסת"ח שיש עליו ומה שדיאן אמרה בקטע הוידיאו
מצנזרים את האלימות שלו.

גם דינה אמרה היום שהיו לה ממש דפיקות לב מפחד

josh08

Well-known member
לא
זה לא רצון שהוא או כל דייר אחר יעוף על אלימות,בכלל לא.
זה להיות ריאלי ולראות שיש בו אלימות שעלולה בכל רגע להתפרץ,זה להבין שיש עליו כסת"ח בדיוק בגלל זה.

כתבתי שלשום כשהיה הריב שאי אפשר להאשים את הדיירים,האשמים הם נטו ההפקה ועוז
כי הם רואים את זה בא (וזה יבוא) והם לא עוצרים את זה בזמן בשם הרייטינג.

ויחד עם זאת זה לא הגיוני להגיד "על ההפקה לעשות הכל על מנת להמנע ממצב של העפת דייר"
כי אם רואים מה שקורה וזה התפספס בליהוק - הם חייבים לפעול על מנת להעיף את הדייר ולא להמנע מכך.

לשמוע דיירים אומרים שהם מפחדים מדייר ספציפי זה צורם
לשמוע את בת הזוג של הדייר אומרת לו שהוא מגזים והוא מפחיד כשהוא קם ומתפרץ זה צורם

אז כן,ההפקה ועוז אשמים שהם לא עושים כלום וזה יגיע למצב שתהיה אלימות פיזית (כי אלימות מכל סוג אחר כבר קיימת)
והם צריכים למנוע את זה,ולא באזהרות ששוות לטוסיק.

ומרי תמשיך לספור תמונות כי למרי יש גם חיים מעבר לפורום(שוקינג!) :)
לא מבינים אותי פה בכלל העונה...

לא כתבתי שההפקה צריכה להמנע מלהעיף. כשכתבתי להמנע מהעפת דייר - הכוונה היתה (וזה לא נוסח כך. יודע.) - שההפקה לא אמורה בכלל להגיע למצב של ההעפה, אלא לעצור את זה בזמן (מה שמקובל על כולנו - שלא קורה). אני לא טוען שצריך לאפשר אלימות באיזשהו שלב... להיפך.

כנראה שיש לי בעיה קשה העונה של הבנת הנקרא של דברים שנכתבים כאן, לגבי הפסקה הראשונה שכתבתי. כי לי נוצרה התחושה שיש בפינה הימנית העליונה בפורום שעון עצר שסופר את הזמן עד להעפה של נתנאל. ולדעתי, גם במקרה של אלימות, שקיימת, ברור שקיימת ולא רק אצלו, יש טווח גדול מאוד של תגובות שניתן לבצע. גם במצב הנתון כרגע שהם הגיעו אליו (וברקע מישהו שם בדיוק דבר שהבית אכן מפוחד מהם...) - עדיין, מבחינתי - העפה היא הפתרון הקל. לא ההחכם ולא ההוגן.

ולגבי השורה האחרונה שלי - וואלה כבר אין לי מושג אם מי שאמור היה להבין שזו אמירה הומוריסטית - הבין...

Maybe Mary

Well-known member
מנהל

לא כתבתי שההפקה צריכה להמנע מלהעיף. כשכתבתי להמנע מהעפת דייר - הכוונה היתה (וזה לא נוסח כך. יודע.) - שההפקה לא אמורה בכלל להגיע למצב של ההעפה, אלא לעצור את זה בזמן (מה שמקובל על כולנו - שלא קורה). אני לא טוען שצריך לאפשר אלימות באיזשהו שלב... להיפך.

כנראה שיש לי בעיה קשה העונה של הבנת הנקרא של דברים שנכתבים כאן, לגבי הפסקה הראשונה שכתבתי. כי לי נוצרה התחושה שיש בפינה הימנית העליונה בפורום שעון עצר שסופר את הזמן עד להעפה של נתנאל. ולדעתי, גם במקרה של אלימות, שקיימת, ברור שקיימת ולא רק אצלו, יש טווח גדול מאוד של תגובות שניתן לבצע. גם במצב הנתון כרגע שהם הגיעו אליו (וברקע מישהו שם בדיוק דבר שהבית אכן מפוחד מהם...) - עדיין, מבחינתי - העפה היא הפתרון הקל. לא ההחכם ולא ההוגן.

ולגבי השורה האחרונה שלי - וואלה כבר אין לי מושג אם מי שאמור היה להבין שזו אמירה הומוריסטית - הבין...
אוקיי
אם ככה אז אני חושבת בדיוק את אותו הדבר (כנראה שבאמת בעיה בנוסח או לי בהבנת הנקרא).

ולגבי השורה האחרונה שלי - אם אתה כבר לא מבין שזה גם היה בהומור.....:(

tg151

Well-known member

אה, אני מתנצל. אני מסכים איתך ב-100%

מצב
הנושא נעול.
למעלה