** שרשור לילה 💜 היום ה- 23 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

A Rod23

Well-known member
לא צופה בתוכניות הערוכות גס גס ולפי התגובות כאן אני גם אעדיף לא לצפות מאוחר יותר.
אין לעוז שהוא האיש החזק מאחורי התוכנית שום יכולת להסתכל מעבר כעורך.
כמובן כשרק מתחילה העונה ואפילו לפני יש קו עלילה שההפקה מתכוונת לדחוף, אבל מה שעוז לא מצליח לעשות כי הוא עורך משעמם, בנאלי וחסר תחכום זה לשנות ולצאת מהקופסא שנייה ולהפסיק להיצמד לתסריט שהוא בנה לעצמו מלכתחילה מה שבסוף גורם ללייב להיראות עונה אחרת לגמרי מהתוכנית.
מבחינתו המשולש של הרב-בר וטליה חייב להישאר כי הוא בא איתו "מהבית" ואופק מפריע לתסריט אז הוא "נעלם"
דיאן שנואה ברמות שאני לא זוכר הרבה זמן אם בכלל, אבל הוא חייב אותה בבית כדי להמשיך את הנרטיב של נתנאל ולגרור אותו לגמר ואם אפשר לעזור בלקצץ את הריב הכי גדול שהיה העונה אז יותר טוב.
לצערי אופק הוא דייר של גמר בלי שום ספק, אבל אני לא רואה אותו שורד יותר מדי זמן כי יש "סיפור" לספר.

יסמין 💙

Well-known member
לגבי אופק, כל הדבוצה הלבנה לא הייתה כמעט בפרק אז זה הגיוני שלא היה בפרק…
לגבי טליה: למען האמת היא לא מביאה את עצמה.. היא לא משתתפת בדיונים בבית, לא מביעה דעה, לא משתתפת במשימות וגם אף פעם לא מנדבת את עצמה כדי לבוא לידי ביטוי וכשהיה לה הזדמנות ושאלו אותה שאלה היא קשקשה משהו.. נראה כאילו מתיפייפת ולהוסיף שהיא מתבכיינת מלא.. לצערי כל יום שעובר היא פחות מעניינת.
כל מי שהיה בקבוצה השחורה הופיע היום בפרק ובא לידי ביטוי ורק היא בוחרת אחרת..

ziniozi

Well-known member
איזה שקוף זה איך שעוז תקע פתאום שריוואה יכולה לבחור מישהי להעביר יחד איתה לקבוצת האהובים
ממש הפתעה שהיא בחרה בטליה על פני דיאן ושרון.
רצה לתת חסינות לדיאן. נקודה.

ק ו ל י ת

Well-known member
איזה שקוף זה איך שעוז תקע פתאום שריוואה יכולה לבחור מישהי להעביר יחד איתה לקבוצת האהובים
ממש הפתעה שהיא בחרה בטליה על פני דיאן ושרון.
רצה לתת חסינות לדיאן. נקודה.
אף אחד לא ידע מה יש במעטפה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה