**שרשור לילה - היום ה88 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

סטילהוק1

Well-known member
הנה עכשיו עוד דוגמא טיפוסית לקארין שמצפצפת על כולם:
קארין שואלת על הספסל בחצר: אתם נישארים פה? ואז קמה ללכת לכיוון הבית
ג׳וזי עונה לה: אני הולך לשרותים
היא ממשיכה לכיוון הדלת ופולטת אחכ אה? וממשיכה כאילו לא מענין אותה מי נתן לה תגובה
היא פותחת את הדלת כשיהודה בא לקראתה מכיוון הבית אבל היא לא מחזיקה את הדלת פתוחה עבורו אלא ניכנסת כאילו הוא אויר והדלת ניסגרת בפניו
הוא מעיר לה על כך והיא אפילו לא עוצרת לשמוע, היא כבר בפנים
הבחורה יצור לא חברתי בעליל
ומה חדש בזה? הבחורה הצהירה על עצמה שהיא ביץ' קארין עלייה מצהירה שהיא ביץ' בתעודת זהות שלה באח הגדול 11.jpg

yoni564712

Well-known member
על אלמוג בטוח? אז זה מתחבר לדברים שכתבתי שהאיש מדבר על החפצה והוא בעצמו מתנהג זוועה באמירות הפוגעות שלו.
לפני הצנזור הוא אמר לליאור: "אמרתי לו שלא נעים לי הדרך שאתה מדבר אליה"
אלמוג ויהודה הזוג היחיד בבית
אין אף אחת שרמי עוקץ אותה או מדבר אליה לא יפה בחסות הומור

Meirav654

Active member
דניאל לליאור: אמרתי לו (יהודה) שאני מרגיש לא נעים בגלל הדרך שבה אתה מדבר אליה (אלמוג)
מצחיק שלליאור לא היה אכפת שרמי יזרוק את לינור על הקיר... אבל כואב לו לשמוע את יהודה. ממש צדקן. עוד אחד שאהבתי לפני והתגלה כצבוע.
מעניין שלא אכפת לו שג'וזי עוד רגע הרג את אורן על סיגריה או שאמר לדרור: "עכשיו הבנתי מאיזה סוג של הומואים אתה".
רק יהודה אשם בכל הרע בבית. הוא בעצם מסית את ג'וזי כל בוקר נגד כולם וג'וזי מסכן.
לפי מה שאני רואה, ג'וזי חזק ועם ביטחון עצמי מטורף ובינתיים יהודה הולך אחריו ולא להפך.
אני עוד זוכרת את שיחות הנסט שג'וזי היה מספר ליהודה ליכלוכים על תום מבחוץ והיה קופץ בין קבוצה לקבוצה מתי שמתאים לו.
אני מתה על ג'וזי, אבל אי אפשר להגיד שהוא תמים.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
מצחיק שלליאור לא היה אכפת שרמי יזרוק את לינור על הקיר... אבל כואב לו לשמוע את יהודה. ממש צדקן. עוד אחד שאהבתי לפני והתגלה כצבוע.
מעניין שלא אכפת לו שג'וזי עוד רגע הרג את אורן על סיגריה או שאמר לדרור: "עכשיו הבנתי מאיזה סוג של הומואים אתה".
לפי מה שאני רואה, ג'וזי חזק ועם ביטחון עצמי מטורף ובינתיים יהודה הולך אחריו ולא להפך.
אני עוד זוכרת את שיחות הנסט שג'וזי היה מספר ליהודה ליכלוכים על תום מבחוץ והיה קופץ בין קבוצה לקבוצה מתי שמתאים לו.
איך גוזי קשור לקשר בין אלמוג ויהודה

Meirav654

Active member
כי ליאור רואה רע רק ביהודה והשתמשתי בג'וזי וההתפרצויות שלו כדוגמה למשהו שמתקבל משום מה. אני גם יודעת את הסיבה. ג'וזי פשוט נראה טוב והוא חמוד כזה עם המבטא, אז יאללה ג'וזון נוותר לו. אני אוהבת אותו וגם בהישרדות אהבתי את המשחק שלו, אבל די להיות תמימים. הוא מחושב בכל צעד שלו וככה צריך להיות. יש פה מיליון שקל על הפרק.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
כי ליאור רואה רע רק ביהודה והשתמשתי בג'וזי וההתפרצויות שלו כדוגמה למשהו שמתקבל משום מה. אני גם יודעת את הסיבה. ג'וזי פשוט נראה טוב והוא חמוד כזה עם המבטא, אז יאללה ג'וזון נוותר לו. אני אוהבת אותו וגם בהישרדות אהבתי את המשחק שלו, אבל די להיות תמימים. הוא מחושב בכל צעד שלו וככה צריך להיות. יש פה מיליון שקל על הפרק.
השיחה היא על יהודה ואלמוג לא צריך לדחוף את גוזי סתם בלי סיבה

fleabag

Well-known member
.
היחיד שם שלא חתם חוזה נאמנות סרק ולא השתרך כעיוור אחריי אף דייר שם
אדם עם דעה חופשית שלקח לו זמן למצוא את עצמו ,תהליך בריא

שימוש לגנאי במילה תמים בהקשר הזה,
אין שום פסול להרגיש לא שלם באינטראקציה שם
ולכן מוערך יותר שדווקא מתוך ההתבוננות ובדיקה עשה את הבחירות שלו
וכפי שרואים כשמקבל החלטה הוא ברזל

Meirav654

Active member
.
היחיד שם שלא חתם חוזה נאמנות סרק ולא השתרך כעיוור אחריי אף דייר שם
אדם עם דעה חופשית שלקח לו זמן למצוא את עצמו ,תהליך בריא

שימוש לגנאי במילה תמים בהקשר הזה,
אין שום פסול להרגיש לא שלם באינטראקציה שם
ולכן מוערך יותר שדווקא מתוך ההתבוננות ובדיקה עשה את הבחירות שלו
וכפי שרואים כשמקבל החלטה הוא ברזל
מדברים על ג'וזי? ברצינות? אותו אדם שקיבל התקף חרדה כשיהודה "הודח" וקפץ על קארין, כי הבין שנשאר לבדו וטעה בבחירת הקבוצה של יהודה ואילון. איזה ברזל?? הוא קופץ ממיטה למיטה ומחבק את רמי?? אדם שלפני רגע השפיל אותו וכל פעם שיש מסוק לג'וזי אומר: "צבא האמת של התחת שלי".

fleabag

Well-known member
מדברים על ג'וזי? ברצינות? אותו אדם שקיבל התקף חרדה כשיהודה "הודח" וקפץ על קארין, כי הבין שנשאר לבדו וטעה בבחירת הקבוצה של יהודה ואילון. איזה ברזל?? הוא קופץ ממיטה למיטה ומחבק את רמי?? אדם שלפני רגע השפיל אותו וכל פעם שיש מסוק לג'וזי אומר: "צבא האמת של התחת שלי".
אותו מקרר בגישה ככ שונה

נטה אונה

Well-known member
רגע, אז הוא קיבל התקף חרדה כי הוא לא תמים?

יסמין 💙

Well-known member
תום רוצה להגיד משהו על הכניסה של גל אתמול אבל הוא בורר מילים ולא מצליח..

מצב
הנושא נעול.
למעלה