** שרשור לילה היום ה60 בבית עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

Coralim

Well-known member
אמרו לה מיליון פעם על ההתנהגות שלה עם שחף - לא מקשיבה
כנל לגבי היחס למשה - לא מקשיבה
יש גבול מה הם יכולים לעשות, ואם היא תמשיך יש מצב שיפסיקו לזרום איתה לגבי זה....
אבל כל עוד גם היא מתנהגת כאילו אין לה רגשות לשחף וכן אולי קצת בא לה על משה, הם נוטים להאמין, לפחות בינתיים...​
משחקת למצלמות כקורבן האולטימטיבי לסחוט מצביעים.

josh08

Well-known member
כל מה שאני רוצה זה שמישהו כבר יגיד למשה בפרצוף ש"לא באתי בשביל חשיפה! באתי לחפש אהבה!" זה בולשיט אחד גדול
נמאס לי שכולם זורמים עם הנרטיב המטומטם הזה
כולם זורמים כי כולם מטומטמים וכולם עוקבים אחרי התסריט של עוז.

משה הרי אמר הערב בשיחה עם קאזם שהוא היה נכנס ללא קשר להחלטה של שרין (+צנזור).
אני היחידי שמקשיב למשה ולא עסוק בלהתפעל מעיניו של הקאזם?

נטה אונה

Well-known member

איזה גאון
הוא ולירן בתחרות על הכי הרבה טעויות בכניסה לבית
מה הפלא שקאזם אמר שהכניסה של משה היתה מגעילה

josh08

Well-known member
איזה גאון
הוא ולירן בתחרות על הכי הרבה טעויות בכניסה לבית
מה הפלא שקאזם אמר שהכניסה של משה היתה מגעילה
דווקא חושב שלירן לא עשתה שום טעות. להיפך.
תמיד אנשי הכניסה השנייה מספרים (לנו) בת.ז. מה דעתם על הדיירים. יוצרים ציפיות. ונאדה. הופכים לחתלתולים.
והנה לירן נכנסה והתחילה לירות. וירתה בחוכמה בדיירים פחות אהובים בחוץ.
על פניו - היא קנתה זמן מסך יקר ערך.
הבעיה - שבימים הראשונים היא רק בכתה ולא ניצלה את המומנטום של מכונת הירייה שלה. הלכה אחורה.
הימור שלי - לא היא שתודח בראשון.

נטה אונה

Well-known member
הבעיה - שבימים הראשונים היא רק בכתה ולא ניצלה את המומנטום של מכונת הירייה שלה. הלכה אחורה.
לזה התכוונתי כטעות -
if you want to shoot, shoot
don't talk
ואני מסכימה שהיא תהיה אולי אפילו אחרונת החדשים שתודח

mor100

Well-known member

לא קשור לעיניו המהממות של קאזם, להקשיב למשה מתחיל להיות בשבילי כמו להקשיב לדניאל, המוח מסנן בלי קשר למי מדברים...

לא שמעתי את החלק הזה, רק שקאזם אמר שהכניסה שלו היתה מגעילה ואז צונזר. ובכל זאת, הוא ממשיך לטעון שבא בשביל אהבה וכנראה המחוות שלו מה שהן לא יהיו מספיק משכנעות למי שבפנים כדי שיאמינו לו 🤷‍♀️

פאף פה

Well-known member
אז ככה:
אף אחד כאן לא חושב שמשה נכנס לבית כי הוא דלוק על שרין. ברור שהוא נכנס כדי לקדם את הבולשיט הפרטי שלו.
אבל! הוא עשה מחוות וניסה להתקרב לפוסטמה, וזו רק גלגלה אותו בקור רוח מכל המדרגות והמשיכה לרייר על האפיפיור.
מה הוא אמור לעשות? הסיפור שלהם נגמר אז שישב בפינה ויבכה? שלא יאכל ממטעמיו המטונפים של דוד רק כי הבולען יושב שם? איפה הוא אמור לישון אם אין ברירה? במזווה? ועד שסוף סוף היה שמח בבית ואנשים צחקו ורקדו, הוא אמור לפתוח סוכת אבלים?
הזמבורה משקרת לעצמה ולחברים שלה שאין לה כלום לשחף וקאזם עוד מאמין לה??? קאזם שבעצמו דלוק עליו??? נו באמת!
והצ׳אחלה? צרחה כי שורף לה, שורף לה ששוב הגיע מסוק לטליה ולבולען, שורף לה שאחרים רוקדים, צוחקים ועושים קרחנה על התחת שלה! נראה למישהו שאכפת לה משרין?

DontHateTheGame

Well-known member
אז ככה:
אף אחד כאן לא חושב שמשה נכנס לבית כי הוא דלוק על שרין. ברור שהוא נכנס כדי לקדם את הבולשיט הפרטי שלו.
אבל! הוא עשה מחוות וניסה להתקרב לפוסטמה, וזו רק גלגלה אותו בקור רוח מכל המדרגות והמשיכה לרייר על האפיפיור.
מה הוא אמור לעשות? הסיפור שלהם נגמר אז שישב בפינה ויבכה? שלא יאכל ממטעמיו המטונפים של דוד רק כי הבולען יושב שם? איפה הוא אמור לישון אם אין ברירה? במזווה? ועד שסוף סוף היה שמח בבית ואנשים צחקו ורקדו, הוא אמור לפתוח סוכת אבלים?
הזמבורה משקרת לעצמה ולחברים שלה שאין לה כלום לשחף וקאזם עוד מאמין לה??? קאזם שבעצמו דלוק עליו??? נו באמת!
והצ׳אחלה? צרחה כי שורף לה, שורף לה ששוב הגיע מסוק לטליה ולבולען, שורף לה שאחרים רוקדים, צוחקים ועושים קרחנה על התחת שלה! נראה למישהו שאכפת לה משרין?
קאזם יודע שהיא רוצה את שחף ויודע שהיא שונאת את טליה בגלל זה. זה לא קשור. הוא רוצה לחשוף את משה. מהיום הראשון הוא חשד בכוונות של משה וידע שלא הגיע בשביל שרין.

מצב
הנושא נעול.
למעלה