**שרשור לילה היום ה107 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

ORIGINALNIK

Well-known member
ללא ספק את הקטע שרמי העמיד את יהודה להדחה וזה חירפן אותו ויהודה השתולל ואיבד את זה ..והקטע שבעטו את יהודה עם פיג'מה וגרביים החוצה הרחק מהאח ..קטע ענק ..התמוגגתי..במיוחד ההבנה שהוא מחוק מהתעשייה ולא יקבל קמפיין קטן אחד וישאר מאחור לעומת כל השאר..תענוג .
הוא תמיד יכול לחזור כמו שי חי....

ORIGINALNIK

Well-known member
לשי חי נתנו ראיון יציאה מכובד בשידור חי בפריים טיים.

מיהודה מתכחשים ככל שניתן, לפחות כרגע.
קיבלנו עונה פסרה
כול מי שנכנס ו נבעט או הודח יצא לא נשכר
אולי חוץ משולה ששילמו לה בעין יפה ואולי גם לינור שזכתה ב"הזדמנות עסקית" עם רמי, לפי מה שהיא אומרת

yoni564712

Well-known member
קיבלנו עונה פסרה
כול מי שנכנס ו נבעט או הודח יצא לא נשכר
אולי חוץ משולה ששילמו לה בעין יפה ואולי גם לינור שזכתה ב"הזדמנות עסקית" עם רמי, לפי מה שהיא אומרת
למה?
דרור עשה 200 אלף מקמפיין אחד
גל עשתה הרבה קמפיינים
לינור הוחתמה בסוכנות של גל וג'וזי, קיבלה קמפיין, לא אתפלא אם נראה אותה בעוד ריאלטי
משער שגם קארין תצליח
ג'וזי ותום כמובן
אלמוג השיגה את יהודה, היא בכלל בעננים

ORIGINALNIK

Well-known member
למה?
דרור עשה 200 אלף מקמפיין אחד
גל עשתה הרבה קמפיינים
לינור הוחתמה בסוכנות של גל וג'וזי, קיבלה קמפיין, לא אתפלא אם נראה אותה בעוד ריאלטי
משער שגם קארין תצליח
ג'וזי ותום כמובן
אלמוג השיגה את יהודה, היא בכלל בעננים
צפית בתוכנית של מה קרה לזוכי או משתתפי האח הגדול? חלקם לא יכלו אפילו לעבוד בעבודות של תיכוניסטים
העונה הזאת גרועה והקמפיינים האלו יאכילו אותם לשנה שנתיים אולי 6, בטוח כמה ישארו בברנז'ה אבל הרוב נידונו לחזור לתהום הנשייה

ORIGINALNIK

Well-known member
יש לי הרגשה שהיה שם משהו שלא אהבו
הוא כמעט מועלם מהעריכה
גם לשי לקח 3 שנים לחזור
אולי עוז נעלב אישית שיהודה כעס עליו בחדר האח וזה אחרי שהאח מאוד אהב אותו ותמך בו
אבל זה רועי עוז אז שום דבר שיהודה אמר או לא אמר לו לא יכול לתאר את החוויה שלי כצופה שביתרו לה את הפורמט האהוב עליה

נערך לאחרונה ב:

DontHateTheGame

Well-known member
אולי עוז נעלב אישית שיהודה כעס עליו בחדר האח וזה אחרי שהאח מאוד אהב אותו ותמך בו
אבל זה רועי עוז אז שום דבר שיהודה אמר או לא אמר לו לא יכול לתאר את החוויה שלי כצופה שביתרו לה את הפורמט האהוב עליה
בתור מישהי שיודעת מה קרה שם ועכשיו שהעונה נגמרה, אפשר להגיד שאת היחידה שהיית קרובה... יש סיבה שיהודה לא מדבר על הנושא עד עכשיו.
יהודה לא הודח/סולק בגלל האיומים, אלא כי פגע אישית בבוס הגדול ולכן גם המילים האחרונות שערך עבורו בתוכנית היו: "על ה### שלי ובזה זה נגמר!".
רועי עוז היה מוכן לספוג הכל חוץ מעלבונו האישי ולכן נקם ביהודה ורצה לשרוף אותו ושככה יזכרו אותו לנצח וזאת הסיבה גם שלא נתן לו להיפרד מהדיירים, לעומת עונות קודמות (תומר ששבר שן לאלי זכה להיפרד ושי-חי קיבל אפשרות לארוז את חפציו).
כפי שניתן לראות, יהודה לא היה בהתקף פסיכוטי והוא שלט במילים ואמר אותם לאט ובכוונה הוסיף עוד ועוד כל פעם כדי להתסיס ולעצבן את הבוס הגדול. יהודה הבין כבר כשנכנס לאח שהוא הפסיד במלחמה נגד רמי ולכן לא היה לו מה לאבד כשאמר את המילים האלו. אני מאמינה שהסיפור המלא ייצא לאור מתישהו...

fleabag

Well-known member
בתור מישהי שיודעת מה קרה שם ועכשיו שהעונה נגמרה, אפשר להגיד שאת היחידה שהיית קרובה... יש סיבה שיהודה לא מדבר על הנושא עד עכשיו.
יהודה לא הודח/סולק בגלל האיומים, אלא כי פגע אישית בבוס הגדול ולכן גם המילים האחרונות שערך עבורו בתוכנית היו: "על ה### שלי ובזה זה נגמר!".
רועי עוז היה מוכן לספוג הכל חוץ מעלבונו האישי ולכן נקם ביהודה ורצה לשרוף אותו ושככה יזכרו אותו לנצח וזאת הסיבה גם שלא נתן לו להיפרד מהדיירים, לעומת עונות קודמות (תומר ששבר שן לאלי זכה להיפרד ושי-חי קיבל אפשרות לארוז את חפציו).
כפי שניתן לראות, יהודה לא היה בהתקף פסיכוטי והוא שלט במילים ואמר אותם לאט ובכוונה הוסיף עוד ועוד כל פעם כדי להתסיס ולעצבן את הבוס הגדול. יהודה הבין כבר כשנכנס לאח שהוא הפסיד במלחמה נגד רמי ולכן לא היה לו מה לאבד כשאמר את המילים האלו. אני מאמינה שהסיפור המלא ייצא לאור מתישהו...
פסיכוטי או לא יהודה היה שם בתקף שתן חריף שעלה לו
עוז וכל בר דעת שצפה ,וגם זה רק חלק ממה שהלך שם, הבין שהטרול איבד את זה סופית
התקף תעופה חזק וברור היה שכבר איפשר יהיה להחזיר אותו לנשלט במשחק
טענתי בזמנו שאם עוז היה רוצה היה פותר ושומר אצלו את שקרה שם
אבל עם מה שראינו גם להתעלות על פגיעה אישית בו ,באגו של עוז, לא היה מצליח לאפס את יהודה
הוא יצא משליטה ,וסופית, מבחינת דינמיקה אופציונלית לבית

אין פה שום עניין של נקמה ,יש פה פעם ראשונה של קריאת תמונה נורמלית ,יחסית בריאה למצב

נטעה

Well-known member
אבל אין ספק שזה מקרה מובהק שהגולם קם על יוצרו…
והכי התקף תעופה, והכי יצא משליטה

בוףףברכה

Well-known member
"לא בושה להפסיד לסלוואדור".....
ג'וזי על הגל...
איך הוא מתלהב שהוא מנצח .
..התכופף לתוך הלוח...
"יש... ניצחתי..".

מצב
הנושא נעול.
למעלה