** שרשור לילה היום ה100 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Droritt

Well-known member
רק מיהודה הוא היה מתרגש?
מזל שיהודה התרגש יותר ממנו.. מרוב שהוא רצה להוציא אותו מאיזון בסוף הוא זה שהתנהג מחריד והודח שניה לפני המיליון.. והוא היה זוכה.. אין לי ספק. תודה לאל שהפרצוף האמיתי שלו יצא לפני כן..

אורחתלרגע23

Well-known member
מזל שיהודה התרגש יותר ממנו.. מרוב שהוא רצה להוציא אותו מאיזון בסוף הוא זה שהתנהג מחריד והודח שניה לפני המיליון.. והוא היה זוכה.. אין לי ספק. תודה לאל שהפרצוף האמיתי שלו יצא לפני כן..
קילל את ההורים של יהודה. נקודת תורפה

Droritt

Well-known member
קילל את ההורים של יהודה. נקודת תורפה
כן? מה הוא אמר בדיוק? אני לא שמעתי שהוא קילל את ההורים שלו.. ודרך אגב גם אם היו מדברים אליי הכי מגעיל שבעולם אני לא הייתי מתבטאת כמו יהודה.. כי אין בי אלימות מה לעשות? אז להגיד שהוא דיבר ככה בגלל מה שאמרו לו זה לא תירוץ, הוא שולט על עצמו ובוחר את המילים שלו.. מה שיצא לו מהפה זה הפרצוף האמיתי שלו

כן? מה הוא אמר בדיוק? אני לא שמעתי שהוא קילל את ההורים שלו.. ודרך אגב גם אם היו מדברים אליי הכי מגעיל שבעולם אני לא הייתי מתבטאת כמו יהודה.. כי אין בי אלימות מה לעשות? אז להגיד שהוא דיבר ככה בגלל מה שאמרו לו זה לא תירוץ, הוא שולט על עצמו ובוחר את המילים שלו.. מה שיצא לו מהפה זה הפרצוף האמיתי שלו
גם הידיים של רמי שמורמות כל פעם מחדש מבטאות את האלימות המתפרצת שלו. לפחות מי שאוהב את יהודה רואה את הפגמים שבו, אך מי שהולך כמו עיוור אחרי רמי המניפולטור בשקל לא מוכן להודות שהוא אדם אלים. משפט אחד שאמר חשף את כל האסטרטגיה שלו: "לא בא לי לסלוח ליהודה!", כי אם היה סולח לו, מה הייתה מהותו בתוכנית? אני לא אתפלא אם אותו רועי עוז שהנחה את קארין להתאהב ביהודה, הנחה גם את רמי לא לסלוח ליהודה כדי להעצים את הנרטיב האלים ובסוף זה התפוצץ לו בפרצוף.

Aye123

Well-known member
אני הולכת לתת קרדיט קטן ליהודה,
מאז שהוא אמר שקארין חוזרת אחרי כל מה שאנשים אומרים אני כל הזמן שמה לב לזה😂😂😂

אורן אומר שהוא החליט שהוא וענאל הולכים לצאת לדייט פעם בשבוע ברגע שהוא יוצא
וקארין מתחילה ״כשאני אתחתן אמרתי לעצמי שפעם בשבוע דייט אין מצב שלא״ משהו בסגנון חחחחח

אין לתאר את הבחורה. אין.

הצודקת11

Well-known member

וקארין מתחילה ״כשאני אתחתן אמרתי לעצמי שפעם בשבוע דייט אין מצב שלא״ משהו בסגנון חחחחח

אין לתאר את הבחורה. אין.
האמת היא שהרבה לפני שהוא אמר
את זה שמתי לב לזה
בדרך כלל היא חוזרת על המשפט הסופי
שמישהו אומר.

Aye123

Well-known member
האמת היא שהרבה לפני שהוא אמר
את זה שמתי לב לזה
בדרך כלל היא חוזרת על המשפט הסופי
שמישהו אומר.
מה קארין הייתה עושה אם לא היה לה את רועי עוז
ומישהו שם בהפקה ששומר עליה בחירוף נפש.
מילא לקדם את ג׳וזי שהוא לפחות מעניין, יש מה להראות ממנו אבל קארין? באמת?!
על מה ולמה? לא מייצרת שום עניין אפילו אישיות משלה אין לבחורה , זה הקידום הכי תמוה העונה הזאת.

TalBrit

Well-known member

אין לתאר את הבחורה. אין.
היא הצטרפה למה שאמר

סטיריקון9

Well-known member
ג'וזי לא מחובר חחחח אני מתה

קארין ולינור השלימו
ג'וזי מחובר מאוד רק עושה את עצמו ראה את כל התמונה, זה היה הפתיח לשיחה, כך הוא מביע את מה שרוצה להביע... להרים לקארין ולהגיד שאם ימית אומרת ורואה מבחוץ זה אומר הכל ואז מה אם קארין פגעה ברמי כשאמרה את מה שאמרה. זה בעיקר נועד לשמוח על גבו של רמי ומי אם לא ג'וזי לפספס אמירה נגדו כפי שהוא תמיד משחרר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה