** שרשור לילה היום ה100 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

willing

Well-known member
גו'זי בחור חכם ומשתמש בנסיון הרב שלו בראלטי ככלי עזר משמעותי בלהוות קונטנדר רציני למיליון.בטח אחרי שמתמודדים חזקים לכאורה כגון יהודה,גל,כבר לא על מפת המשחק.

הוא משתמש תדירות בחדר האח כדי לזכות בזמן מסך יקר.זה לא רק להשתמש בחדר האח זה לדעת איך להשתמש בו כדי שהאח יראה אותך משם. הוא מספק את החומר. הדמעות תנין שלו על ליאור אמינות כמו שרפי גינת טבעוני.

על יהודה לא בכית ככה גו'זי,בטח לא על איילון או ימית. נסיון חכם נוסף של גו'זי לקחת קהל נוסף שהפייבוריט שלו הודח.

עדיין עם כל הכבוד ויש כבוד על הטקטיקה,המיליון רשום בטאבו אצל זהבה בן. ואין סיום הולם יותר לעונה כה דלוחה שהזוכה תהיה הדלוחה ביותר אי פעם.
לזכות מההפקר זה לא תואר כבוד דיירים יקרים. זה לעג לרש.
קונטנדר...
:rolleyes:
מזה קונטנדר?

ראש גזר 6789809896

Well-known member
גו'זי בחור חכם ומשתמש בנסיון הרב שלו בראלטי ככלי עזר משמעותי בלהוות קונטנדר רציני למיליון.בטח אחרי שמתמודדים חזקים לכאורה כגון יהודה,גל,כבר לא על מפת המשחק.

הוא משתמש תדירות בחדר האח כדי לזכות בזמן מסך יקר.זה לא רק להשתמש בחדר האח זה לדעת איך להשתמש בו כדי שהאח יראה אותך משם. הוא מספק את החומר. הדמעות תנין שלו על ליאור אמינות כמו שרפי גינת טבעוני.

על יהודה לא בכית ככה גו'זי,בטח לא על איילון או ימית. נסיון חכם נוסף של גו'זי לקחת קהל נוסף שהפייבוריט שלו הודח.

עדיין עם כל הכבוד ויש כבוד על הטקטיקה,המיליון רשום בטאבו אצל זהבה בן. ואין סיום הולם יותר לעונה כה דלוחה שהזוכה תהיה הדלוחה ביותר אי פעם.
לזכות מההפקר זה לא תואר כבוד דיירים יקרים. זה לעג לרש.
גוזי היה מנצח גם אם לא היו מראים אותו כמעט בכלל בפרקים \
ואנחנו ממש מצטרים שהוא לא בכה על ימית ואילון ויהודה ככה

ariela1612

Well-known member
ליאור היה בשבילו כמו אבא ואח גדול הוא היחיד שהוא סיפר לו עליו הכל, יהודה ה"חבר הטוב" כל פעם שהוא רצה לדבר/ לספר/ להתייעץ, השתלט על השיחה וניכס את הסיפור לעצמו.

פייר לה קרדן

Well-known member
תבינו דבר אחד צבא "האמת". שהאמת בו עוברת מעונה לעונה לפי המצב רוח והארנק של קרידוס השליט הבלתי מעורער.
אנחנו תומכיו של יהודה יש לנו משקל רב מי יהיה או תהיה הזוכה של העונה הזאת ,בין אם תרצו לקבל זאת ובין אם תתכחשו עד מחר. כרגע הכף נוטה לזכות הפייבוריט שלכם,למרות שיש חילוקי דיעות רבים ורואים כמה "הנאמנות" שלו כלפי חבריו לחונטה היתה בלוף.

עדיין לא לעולם חוסן.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
תבינו דבר אחד צבא "האמת". שהאמת בו עוברת מעונה לעונה לפי המצב רוח והארנק של קרידוס השליט הבלתי מעורער.
אנחנו תומכיו של יהודה יש לנו משקל רב מי יהיה או תהיה הזוכה של העונה הזאת ,בין אם תרצו לקבל זאת ובין אם תתכחשו עד מחר. כרגע הכף נוטה לזכות הפייבוריט שלכם,למרות שיש חילוקי דיעות רבים ורואים כמה "הנאמנות" שלו כלפי חבריו לחונטה היתה בלוף.

עדיין לא לעולם חוסן.
אוי איזה כיף לי שאני זה צבא האמת לא זכור לי שהתגייסתי לשמה אבל תודה אני אוהב את גוזי בגלל גוזי לא שום צבא ושום נעליים
אתם וצבא הסימבות שלכם יכולים ללכת ולהצביע לזהבה זה מעניין לי את תחת

פייר לה קרדן

Well-known member
אוי איזה כיף לי שאני זה צבא האמת לא זכור לי שהתגייסתי לשמה אבל תודה אני אוהב את גוזי בגלל גוזי לא שום צבא ושום נעליים
אתם וצבא הסימבות שלכם יכולים ללכת ולהצביע לזהבה זה מעניין לי את תחת
הכוונה היא שממש יעצבן אותך לדעת שגו'זי לא זכה רק בזכות עצמו אלא בגלל תמיכה של תומכיו של יהודה.אז אני רק מכין אותך שקח זאת בחשבון. אתה והתחת.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
הכוונה היא שממש יעצבן אותך לדעת שגו'זי לא זכה רק בזכות עצמו אלא בגלל תמיכה של תומכיו של יהודה.אז אני רק מכין אותך שקח זאת בחשבון. אתה והתחת.
לא ממש לא הוא יזכה בזכות עצמו גם אם היה עומד מול יהודה ראש בראש הוא היה מנצח

הצודקת11

Well-known member

עדיין לא לעולם חוסן.
זה דוחה

פה זה לא בורדל1

Well-known member

עדיין לא לעולם חוסן.
אתם לא הקהל של שי חי
לא חצי ממנו.

פייר לה קרדן

Well-known member
אתם לא הקהל של שי חי
לא חצי ממנו.
אנחנו גרמנו לכך שליאור הודח,בכך שהצבענו לאלמוג ודניאל בכמויות. אורן אין צורך עוז שומר עליו כמו פורצלן.

אתם תראו את ההצבעות הבאות גם כמפגן כח לא קטן.

שוב אני לא אומר שאנחנו אבסולוטית נקבע. יש לנו משקל לא מועט. כי בלי שום צל של ספק אם הפייבוריט שלנו היה עדיין בתכנית הוא היה בין השניים האחרונים בודאות.

המשקל הגדול הוא עוז וההפקה והנטיה שלה כלפי זהבה מתחילת התכנית.

פה זה לא בורדל1

Well-known member
אנחנו גרמנו לכך שליאור הודח,בכך שהצבענו לאלמוג ודניאל בכמויות. אורן אין צורך עוז שומר עליו כמו פורצלן.

שוב אני לא אומר שאנחנו אבסולוטית נקבע. יש לנו משקל לא מועט. כי בלי שום צל של ספק אם הפייבוריט שלנו היה עדיין בתכנית הוא היה בין השניים האחרונים בודאות.

זה תמיד היה ראש בראש יהודה או ג'וזי
זהבה לא תנצח

Droritt

Well-known member

ועדיין.. הפייבוריט שלכם בחוץ.. אז מה זה משנה? העיקר שיהודה לא יזכה! מסכן בטח כואב לו לדעת שהוא היה פיפס מזכייה והרס לעצמו בגלל ההתנהגות האלימה והפה הדוחה שלו.. היה מתאפק רק עוד קצת ומקבל מליון שקל... בטח כמה שורף לו... ויהודה הוא בן אדם שאוהב לאכול ראשים כמו שאנחנו יודעים אז זה יציק לו עוד הרבה זמן

פייר לה קרדן

Well-known member
ועדיין.. הפייבוריט שלכם בחוץ.. אז מה זה משנה? העיקר שיהודה לא יזכה! מסכן בטח כואב לו לדעת שהוא היה פיפס מזכייה והרס לעצמו בגלל ההתנהגות האלימה והפה הדוחה שלו.. היה מתאפק רק עוד קצת ומקבל מליון שקל... בטח כמה שורף לו... ויהודה הוא בן אדם שאוהב לאכול ראשים כמו שאנחנו יודעים אז זה יציק לו עוד הרבה זמן
דווקא ממש לא שורף לו הכסף. עשה כבר מיליון בעבר ויעשה גם בעתיד ,יש לו מקצוע רווחי,ולא מעט שכל וחכמת רחוב.

כואב לו הענין של האיפה ואיפה עם רמי,לו ולתומכיו. כרגע יהודה היקר לא יכול לדבר,פיו כבול על ידי ההפקה. אני מאוד מקווה שלא ישתיקו אותו לעוד הרבה זמן,כי מה שבטוח מה שיש לו לומר הם ממש לא רוצים שתשמעו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה