** שרשור לילה היום ה-70 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Iakar

Well-known member
לגבי החיפושית- זכור לי שנאמר שריוואה ביקשה ממנו להפסיק ופשוט למעוך את החיפושית. זאת חיפושית חיה, לא הבנתי את ההתבחבשויות פה.

נערך לאחרונה ב:

Kaz12

Well-known member
לגבי החיפושית- זכור לי שנאמר שריוואה ביקשה ממנו להפסיק ופשוט למעוך את החיפושית. זאת חיפושית חיה, לא הבנתי את התבחבשויות פה.
אם זה נכון אז גם לי עצוב לשמוע דבר כזה ומתקשה להאמין על קאזם... וגם על אופק...

TheObserver5

Well-known member
אז המצב בבית כרגע זה

נתנאל דניאל משה דרור
טליה חיזוק למחנה הזה
נגד
קאזם ריוואה אופק בר
שרין חיזוק למחנה הזה

נטייה של ליה למחנה הראשון
אילנה בבועה
ושחף ומרינה מדלגים.

הבנתי נכון?
שכחתי מישהו?

Iakar

Well-known member
אז המצב בבית כרגע זה

נתנאל דניאל משה דרור
טליה חיזוק למחנה הזה
נגד
קאזם ריוואה אופק בר
שרין חיזוק למחנה הזה

נטייה של ליה למחנה הראשון
אילנה בבועה
ושחף ומרינה מדלגים.

הבנתי נכון?
שכחתי מישהו?
גם שחף חיזוק למחנה נתנאל דניאל

Iakar

Well-known member
וואלה?
כי הוא דאג כל היום ממש לחלק את עצמו שווה בשווה.
אבל בתקציב את צודקת
הוא עם שרין לדעתי ומידי פעם בקטנה ממש עם אופק. קאזם ובר בריבים איתו. מבחינת מחנאות - בסוף הוא יושב עם הפרלמנט החדש כל ערב.

loooooooo

Member
לא מבינה את ההערצה הזו לטליה,
נכון יש בה חלקים מאוד יפים אבל באופן כללי היא כלואה בכלוב של עצמה, מאז היום הראשון שלה בבית לא זזה מילימטר בתהליך אישי פנימי.וחבל.
הכי עצוב זה שאין שם אחד שאמיץ מספיק בשביל לשקף לה את הדמות שלה, שעטופה בהמון מגננות ומניפולציות,שימוש רב בסיסמאות "רוחניות ונעלות" , דפוסים של פלרטטנות על מנת לחוש שווה ונחשקת, חוסר יכולת לקבל ביקורת, קושי לייצר ולהחזיק קשרים בינאישיים תוך שימוש במניפולציות וסחיטה רגשית, דימוי עצמי ירוד ועוד

על מנת לעשות פסיעה קדימה בתהליך פנימי עם עצמה, יש לסייע לה לקלף שכבות עמוקות של מנגנוני הגנה ואיפור!!
מתפלאת איך עוז לא נתן לה משימה של שבוע ללא איפור! זה יטריף אותה אבל אחרי הקריז וההלם היא תתחיל אולי לחיות את החיים ממקום חשוף ופגיע אבל אמיתי -הרבהה יותר.
ויש לי עוד שלל משימות בשבילו- בשבילה...

Iakar

Well-known member
נכון יש בה חלקים מאוד יפים אבל באופן כללי היא כלואה בכלוב של עצמה, מאז היום הראשון שלה בבית לא זזה מילימטר בתהליך אישי פנימי.וחבל.
הכי עצוב זה שאין שם אחד שאמיץ מספיק בשביל לשקף לה את הדמות שלה, שעטופה בהמון מגננות ומניפולציות,שימוש רב בסיסמאות "רוחניות ונעלות" , דפוסים של פלרטטנות על מנת לחוש שווה ונחשקת, חוסר יכולת לקבל ביקורת, קושי לייצר ולהחזיק קשרים בינאישיים תוך שימוש במניפולציות וסחיטה רגשית, דימוי עצמי ירוד ועוד

על מנת לעשות פסיעה קדימה בתהליך פנימי עם עצמה, יש לסייע לה לקלף שכבות עמוקות של מנגנוני הגנה ואיפור!!
מתפלאת איך עוז לא נתן לה משימה של שבוע ללא איפור! זה יטריף אותה אבל אחרי הקריז וההלם היא תתחיל אולי לחיות את החיים ממקום חשוף ופגיע יותר אבל אמיתי יותר.
מה זה תהליך פנימי? מה אנחנו בפסיכולוג?

לצד האופי המקסים לדעתי של טליה, אני אוהבת בטליה דווקא את המסתוריות ואת האי-שלמות, מעניין לראות שבבחורה כ"כ יפה יש כ"כ הרבה חוסר ביטחון ומעניין אותי לנסות להסיק לבד מאיפה זה בא.

נמאס לי ממתמודדים שבאים להקיא עלי תהליכים פנימיים מומצאים וטראומות ממוסחרות.

Devil110

Well-known member

מתפלאת איך עוז לא נתן לה משימה של שבוע ללא איפור! זה יטריף אותה אבל אחרי הקריז וההלם היא תתחיל אולי לחיות את החיים ממקום חשוף ופגיע אבל אמיתי -הרבהה יותר.
אני גם לא
ועוד יותר אני לא מבין ממתי הפכו אותה לקדושה של היקום הזה...
תאהבן, תעריצו.. זכותכם המלאה... אבל מי שאומר משהו נגדה ברשת או במקומות אחרים מקבל תגובות נאצה או שיכנועים הזויים על למה הוא טועה...
אני אף פעם לא שמח לאיד, אבל אם היא לא תזכה אני אחגוג להם בפנים...

loooooooo

Member
אני גם לא
ועוד יותר אני לא מבין ממתי הפכו אותה לקדושה של היקום הזה...
תאהבן, תעריצו.. זכותכם המלאה... אבל מי שאומר משהו נגדה ברשת או במקומות אחרים מקבל תגובות נאצה או שיכנועים הזויים על למה הוא טועה...
אני אף פעם לא שמח לאיד, אבל אם היא לא תזכה אני אחגוג להם בפנים...
כנראה שהרבה מעריצים מסתנוורים מדמות יפה, אמירות ערכיות ונעלות, עדינות ומתק שפתיים, אבל יש מספיק אנשים חכמים שמחפשים הרבה יותר עומק מזה, שמזהים חוסר אותנטיות, שטחיות ושאר דפוסים כאלה ממרחק של קילומטר...

_Anon_

Well-known member

אישה מסתורית

TheObserver5

Well-known member
וגם אני מגדלת כרגע כעשרים זחלים
ועוד חמישה עשר גלמים
של זנב סנונית.
כבר שנים אני עוזרת לפרפריות לגדל את הזחלים (בתוך הבית) שלא יטרפו אותם גמלי שלמה או התרנגולות או בולבולים.

אני מקדישה את הסבב הזה
לזכר החיפושית ז״ל.

מקווה שזה ייסדר את הקארמה בנושא💫

מצב
הנושא נעול.
למעלה