שרשור לבוש 27.1

הם מהקולקציה הקודמת...

אין אותם כבר.. אבל יש קולקציה חדשה לקיץ.. וכבר טרחתי להזמין לי 4 זוגות חדשים משם.. וגם זוג ניוד-מינק שדיי דומה לאלה.

תכנסי לאתר תראי מה יש שם

אני בדר"כ לא הולכת עם נעליים כאלה אז קשה

לי לדעת מה יהיה יותר נוח מאחרים (אגב, הם מקבלים משלוח בחזרה כמו אסוס נכון?)

הזוג שאצלך הוא מאט או מבריק?

איך אלה נראות לך? לך יש יותר ניסיון ברכישה משם

http://www.nextdirect.com/il/en/sho...ountry=il&curr=USD&bct="NUDE SHOES"

מקבלים משלוחים חזרה כמו אסוס...

הקישור שהוספת.. יש לי את הנעל הזאת גם בניוד וגם בשחור.. היא נוחה לי בכל מקרה.. ואני יכולה לעמוד כמה שעות וללכת איתה . אני לא יודעת לענות לך אם את לא רגילה ללכת עם עקבים.. אבל בהשוואה לעקבים אחרים שלי...היא נוחה.

והנעלים שלהם הם לא איכותיות סופר או משו קחי בחשבון.. הם נורא עונתיות...ולכן גם המחירים הלא כה גבוהים.

עם איך שאני מכירה את עצמי אני אלך איתן

אולי 3 פעמים בכל חיי - אז זה בסדר

איך המידות שלהם? את מזמינה בדיוק את המידה שלך בארץ?

אממ לא.

אני פשוט מכירה את נקסט מלונדון ורכשתי פיזית נעליים שלהם אז אני יודעת את המידה. עצה שלי? בפעם הראשונה תזמיני 2 זוגות.. את שתי המידות שאת מתלבטת לגביהן.. ותחזירי אחת מהן.. ככה תדעי איזה מידה את ותשארי בדוק עם זוג אחד שלא תצטרכי לחכות עוד פעם... בנעל שהיא פיפטואו.. אפשר לרדת במידה ... ככה אני עושה בדרך כלל תמיד.

כן, האמת נראה לי שאם זה בדיוק במידה אז זה

"מחליק" מהרגל. או לפחות כך היה עם הפיפטואו היחידה שאי פעם הצלחתי לנעול. רק במידה פחות זה עבד.
תודה...ניקח אויר וננסה. אני מתרגשת

עידיץ

New member
גיברת ואלרי את נקראת לסדר

מילא שאת נראית מיליון דולר בלי להתאמץ, מילא שאת נוטפת סטייל, מילא שאת נראית נהדר

אל תגידי לי שגם נוח לך!!!!

עידיץ

New member
אופס שרשרתי לא נכון

(כי העפתי מבט מרייר נוסף על העקבים שלך)

וואוווו, בואי נעשה קצת סדר!!!!

אני מתאמצת תאמיני לי - להתעורר לידי בבוקר נוט נייס!.
ונוח זה מושג יחסי.. עקבים זה אף פעם לא נוח.. אבל יחסית לאחרים שיש לי אז כן... :)

גלית 1967

New member
valerie all mighty תשמעיאחרי שראיתי אותך

במפגש אני חושבת וזו געתי האישית בלבד שרקע לצילום שלך עושה לך עוול.
בגלל שמאוד ככה ולרוב את לבושה ככה גם-לא ממש רואים אותך.
כשראיתי אותך במפגש הצלחתי לזהות שזו את לפי המשקפים.
את הרבה הרבה יותר יפה במציאות ונראת גם הרבה יותר גבוהה
|מסמיק|

תודה גלית!
כיף לשמוע :)

לצערי זאת המראה הכי גדולה שלי בבית אז זה הרקע שיש לי :/ אבל את לא היחידה שאמרה לי את הדבר הזה!

וזה הזויי שגם את?! כוולם כמעט חשבו שאני הרבה יותר נמוכההה .!!! אז פור דה רקורדדד אני יוצאת מהארון ומצהירה בזאת שאני 1.68. (לפני העקבים כמובן..)

עשית לי השראה עם האדום

חולצה של אמיל
חגורה של ml
קרדיגן של עונות
טייץ של אורי קאטה
נעליים של גזית

עידיץ

New member
אהבתי את הקרדיגן ואת הטייץ

אני חושבת שהם משתלבים טוב ביחד

אבל פחות אהבתי את השילוב בחלק העליון

קודם כל, אני שייכת לאסכולה שמרנית שלפיה לא כדאי ללכת עם טייץ אלא אם החלק העליון מכסה את הישבן ואת המפשעה (חוץ במקרה שזה בדרך לחד"כ/אימון, ואז שייחנק העולם).
בלי קשר, אני חושבת שהחולצה חותכת אותך במיקום לא טוב ביחס לטייץ באותו האיזור.
ושלישית, אני לא כ"כ מתחברת הפעם לחגורה מעל טופ קצר (כלומר לא טוניקה/שמלה), ואני חושבת שהיא מתנגשת במיוחד עם הפסים של החולצה ועם הצבעים בכללי.

אני חושבת שהחולצה הזאת יכולה להיות נהדרת עם מכנסיים יותר גבוהים ובגזרת בוטקאט/מתרחב, והעיקר שיש לך נעליים אדומות חדשות ויפות ליהנות מהן!

למעלה