שרשור ייעודי מיוחד לסדרה The Umbrella Academy

שרשור ייעודי מיוחד לסדרה The Umbrella Academy

מכאן אני ארחיב לכל פרק ככה שכל אחד יכול להגיב לפי הפרק שאליו הוא הגיע.

*קחו בחשבון שתפוז עובד כמו צב ששברו לו את הרגליים, אז זה יקח קצת זמן

כללי לפני צפיה בעונה |כלומר בלי ספוילרים|

כל מי שסתם תוהה לגבי הסדרה לפני צפיה בה יכול לכתוב כאן וגם בתגובות צריך לא לכתוב ספוילרים.

ראיתי פרק 1

אני אהבתי. אני לא בטוח עדיין עם מאוד, אבל בהחלט אהבתי.
כן, זה במידה מסויימת "נראה כמו מיליון דברים אחרים" אבל כמובן, זאת סדרה על אנשים עם כוחות על והיו מיליון סרטים וסדרות כאלו. הם לא המציאו את הגלגל כאן ולא חשבתי שהם ימציאו אותו.
&nbsp
מסכנה נורא ואניה שהייתה הנורמלית ובגלל זה כאילו לא חלק מהמשפחה. אם כי יש לי תחושה שעד סוף העונה נגלה שיש משהו שבו היא כן "מיוחדת".
&nbsp
כולם לוקחים באיזי את זה שלות'ר היה על הירח. האם הוא היה שם מטעם המשפחה, או ארגון אחר? איך הוא חזר כל כך מהר הביתה משם, והאם הוא אמור לחזור לירח?
ואולי יותר מטריד זה למה הוא כל כך שעיר?
&nbsp
האם דייגו רצח את האבא שלהם? זה שהיה לו את המונוקול בהחלט מרמז לזה, אבל עצם זה שמראים את זה כבר בפרק הראשון גורם לי לחשוב שנגלה שזה לא המצב.
מה בדיוק הכוח שלו? לזרוק סכינים טוב?
&nbsp
אני מניח שקלאוס עושה סמים כל הזמן כדי להפסיק לראות אנשים מתים.
לא ברור איך הוא בדיוק עזר בלחימה בפשע (למשל בשוד בנק שראינו).
בקטע בסוף חשבתי שנראה את האבא שלהם לצידו במכונית. די מגניב אבל שזה האח השישי.
ממה שראינו מספר 6 יכל להפוך למפלצת או משהו כזה (ולא אהב את זה). אני מקווה שנגלה בקרוב כיצד הוא מת ולא ימרחו את זה.
&nbsp
באופן כללי אני מאוד מרוצה מזה שבפרק אומנם לקחו את הזמן בגילוי מה הכוחות של האחים השונים ומה קרה להם (למה בתחילה הם רק 5), אבל בסך הכל עד סופו של הפרק כן גילו את כל זה באופן כללי.
&nbsp
לא ידוע עוד כיצד הייתה להם אמא רובוטית או משרת קוף, אבל זה בסדר.
&nbsp
כמובן שיש המון שאלות פתוחות בשביל מהלך העונה - מה קרה לאבא שלהם? כיצד העולם יסתיים,? מה היה הארגון הזה שניסה לתפוס את מספר 5? למה שינו את השם של קונסטנטינופול לאיסטנבול?
(כן אני יודע שאני יכול לבדוק את האחרון בויקיפדיה, אבל טכנית אני יכול לגלות את התשובות להכל בויקיפדיה)

ראית שהוא גר בווינבאגו על הירח?

לי ישר זה התקשר ל-space balls ולכל הפארודיות על סרטי החלל.

limors2

Active member
פרק 1

גם אני אהבתי.
&nbsp
לא הפריע לי שיש קלישאות או דברים מטורללים או משרת קוף ואמא רובוטית, זה מוסיף לאווירה המוזרה והמטורללת של הסדרה. מה שכן מפריע לי זה שאני מתה לגלות כמה ריפוד #1 לובש מתחת לבגדים, בעונות האחרונות של מפרשים שחורים השחקן כבר היה סופר מנופח אבל עכשיו זה מוגזם
אבל אני מניחה שזה מגיע עם השיער הלא אנושי הזה. ואיך הוא חזר מהירח כ"כ מהר?
&nbsp
רוברט שיהן
איזה כיף שניית'ן חזר לחיינו, רק חבל שהוא איבד את המבטא שלו

&nbsp
וכן, ברור ב100% שלאלן פייג' יש כוחות.

אז ראיתי את הפרק הראשון

וממש לא התחברתי.
אולי זה כי אני לא אוהבת סדרות וסרטים על גיבורי על, אולי זה כי היו לי ציפיות לכך שיותר יעסקו ביחסים המשפחתיים (סדרות על משפחות לא מתפקדות אני כן אוהבת).

בכל מקרה - הפרק הראשון היה די מאכזב.
מצד אחד - לא הקדישו מספיק זמן לרקע המשפחתי המשונה שלהם. לדוגמא הקטע עם התמונה המשפחתית שבכל פעם מישהו אחר חסר, אבל מעבר לשוט קצר אחד שמראה את אותו אדם עוזב לא הראו למה ואיך זה קרה.
מצד שני - כמעט כלום לא קרה בפרק הזה, והרוב הרגיש לי כמו צילומי אווירה.

הדמות היחידה שהצלחתי איכשהו להתחבר אליה היא וניה, וגם היא בעיקר הייתה עסוקה בלעשות פרצופים עצובים ולהרגיש מנותקת מהאחרים. אז יכול להיות שהחיבה שלי לדמות היא בעצם החיבה שלי לשחקנית (את אלן פייג' אני אוהבת מאז הסרט ג'ונו).

מצד שני - בעלי נהנה, כך שאנחנו בוודאות נצפה גם בפרקים הבאים, אז יתכן ואשנה דעתי (או שזה פשוט יהפוך ל"סדרה שיש ברקע בזמן שאני עושה משהו אחר" - כמו הפלאש, החץ, סופרגירל ויתר הסדרות הדומות)

אז בינתיים אוהבת ושמחה על זה, כי זו צפייה די קלילה וכיפית.
איתכם בכל המחשבות עד כה:
סמים כדי לא לשמוע את המתים.
שיער גוף מוזר.
מספר 7 עם כוחות שטרם נתגלו.
קלישאות אבל לא מציקות.
ניית'ן

קוף

מן הסתם היה פעם רומן או רמז לרומן בין 1 ל3?
ואהבתי שהאימא רובוט כי זה כל כך מתאים שבמשפחה בה הילדים מאומצים על ידי איש קר עם אג'נדה, הוא ירצה אימא מסורתית (הילדים בראש סדר העדיפויות) אבל עדיין כזו שנמצאת בשליטתו ומתוכנתת.
נראה לי שמה שמבדל את הסדרה בשבילי מכזו של גיבורי על אחרים זה הסיפור על משפחה לא מתפקדת וכל העומק והמורכבות שזה מביא עם זה.
והפסקול פצצה.

limors2

Active member
הפסקול באמת מעולה! ואם כבר מוזיקה-

הרגע גיליתי שצ'ה צ'ה היא מרי ג'יי בלייג'

Lhuna1

New member
אני ראיתי את השם שלה בכתוביות בפרק הראשון וזה היה מוזר

כי בדיוק יום אחד לפני, שאלתי את עצמי פתאום בנסיעה הביתה מהעבודה "האם מרי ג'יי בלייג' עדיין חיה?"
והתכוונתי לבדוק את זה בטלפון כשאגיע הביתה ואז שכחתי.
&nbsp

Lhuna1

New member
לגמרי, זה היה נראה כאילו שהיקום התעקש לתת לי את התשובה!

didalf

Well-known member
אני הולכת להשמע גזענית

אבל הקול והדיבור שלה מזכיר לי נורא את ורוניקה משיימלס

limors2

Active member
אני נאלצת להיות גזענית

ולהסכים איתך

&nbsp
וזה מזכיר לי שיש היום שיימלס! אבל בטח מוקדם מדי לחפש
נראה

twisted nerve1