שרשור המומלצים החדש

chili3

New member
עדנה ריקלין. שהיא הרבה יותר ממעצבת גרפית

עוסקת גם בעיצוב תדמית ומוצר ועיצוב תערוכות מוכשרת בטרוף עם סבלנות אין קץ עדנה 054-4401023

zviaran

New member
ממליצה בחום גם על עדנה ריקלין

עיצבה לי את כרטיס הביקור וגם פלייר. קשובה, מסורה ודייקנית.

טל כ

New member
דקלה!

כתבתי בשבוע שעבר, וכותבת שוב: המעצבת הגרפית שלי! מצויינת, מקצועית, קולעת בול לטעם הלקוח. עבודה מדוייקת בקוים נקיים. אין עליה.

racheli23

New member
../images/Emo45.gifדיקלה

מקצועית, אמינה עם ראיה עתידית מדהימה. בונה לי את האתר החדש שלי ועשתה לי פלייר מומלצת בחום.

itche01

New member
דליה רמפל - נטורופטית ../images/Emo91.gif

מסורה ומקצועית,מנסיון... 0544655496

מצטרפת להמלצה על דליה ../images/Emo45.gif

אישה מקסימה עם ידע נרחב בהמון תחומים. ולמרות שלא התנסיתי בטיפול אצל צביה, אני רוצה להמליץ עליה בגלל ההיכרות האישית עם האישה המדהימה הזו.

א י ו ש י

New member
צביה רן מהפורום../images/Emo45.gifפרחי בך, רייקי

מדהימה עשיתי גם טיפול ריקי, היה נפלא ומרגיע גם נרות הופי לסינוסיטיס עזר לי מאוד ללא צורך באנטיביוטיקה. פרחי בך כל המשפחה מטופלת גם להילה וקסם
אישה מדהימה, מקצועית ולבבית
0507617696

שמחה37

New member
נועה בן עמי בר שלו

מטפלת אנרגטית מדהימה מנסיון (לא בגלל שהיא חברה שלי) טיפול אצלה זה משהו מיוחד הטל שלה0508820888

spiky1

New member
צביה רן ../images/Emo45.gif

מקסימה!!! צביה רן - היא-לה - נשים מטפלות בנשים מרכז לרפואה משלימה www.heal-la.co.il טל. 08-9263369 050-7617696

דרור יוספיון ../images/Emo45.gif ערן לשם ../images/Emo45.gif

דרור יוסיפון - מטפל בדיקור סיני, יש לו קליניקה במרכז הספורט במכבים052-2516708 מנסיון מטפל מדהים בילדים וגם במבוגרים. למיטב ידיעתי מתמחה בנשים בהריון. ערן לשם - מטפל בדיקור יפני, שיאצו, דיקור סיני (ואולי שכחתי עוד כמה דברים). 052-6868768 דיקור יפני מאוד אפקטיבי

למעלה