שרשור המומלצים החדש

שרלוק

New member
מצטער לקלקל את החגיגה, אבל אני ../images/Emo31.gif

פניתי אליו בעקבות ההמלצות החמות פה ולא זכיתי להנות מקרן השפע של השרות הטוב. לקח לו יומיים להגיע אלי ("לא הספקתי", "גמרתי מאוחר", "קפצתי הביתה לשים משהו בפה ואני גמור"), התיקון שלו דרש תיקון ושוב נאלצתי לחכות ולהתמודד עם תירוצים. המחיר גם לא היה זול, אבל אמרתי לעצמי שעדיף לשלם קצת יותר אבל לדעת שהעבודה תיעשה, והשרות יהיה סביר. בדיעבד - טעות.

גם אני מאד לא התרשמתי

לא מהמקצועיות. לא מיושר כפי שאני מצפה מאנשי שירות וגם לא מהמחיר. אבל כל אחד..ואהבותיו....

א י ה 2

New member
באנפה

ערכנו ברית משפחתית עד היום אנחנו צריכים לעשות משלוחים למשפחה ברחבי הארץ

הוא ממש מפחיד תמיד נראה לי שהוא עומד.....

להכניס לי איזה בוקס
הוא עצבני ואגרסיבי....ההתנהגות שלו היא על גבול האלימות לפעמים. אבל,הבגדים יפים והמחירים מפתים. אני לוקחת מהר,ועפה משם

mic1511

New member
לא סובלת את אביגדור ../images/Emo31.gif לעומת זאת

גיליתי לפני כמה ימים אץ החנות לבגדים במודיעין סנטר בקומה העליונה מול חנות הטבע, יופי של דברים ומחירים ממש טובים

chukchuk 100

New member
ובעלת חנות זו לדעתי מזעזעת (מול "הטבע")

המחירים יחסית לאיכות הסחורה גבוהים מאוד (איכות שוק מחירי בגדי מעצבים הכל יחסית, כן) כשאני רוצה לקנות בשוק ואני קונה המון- מצטערת אבל המחירים אחרים.... וסתם לידיעה אם קונים באותו יום ומחזירים באותו יום ע"פ חוק מגיע החזר כספי.... והיא מתווכת ורבה שהיא ממש לא יודעת ל"עשות " את זה (תירוץ שלה לא שלי ) ....והיא מביאה זיכוי....ואם היה לי כוח באותו יום כבר הייתי מתלוננת עליה במקומות הנכונים. אז אולי אני " מותק" כשאני מודדת ומשלמת ,חבל שאני לא כזו גם שצריך להחזיר לי כסף שמגיע לי.... לשם אני לא חוזרת!!!

גלגלית5

New member
../images/Emo6.gif כמה נכון. ויש בגדים של אביגדור זולים יותר

בשווקים של רמלה וכו' והמחיר זול משמעותית...

modeiner

New member
נסיון שלילי!

חוצפה של בעל החנות, גסות רוח שלא תיאמן! בחיים לא אחזור לחנות זו ולא ממליצה לקנות שם.

galizoe

New member
עמק העודפים-קשקוש.

הוטל עלי איסור חמור להכנס לשם 'סתם' כי עוד אף פעם לא יצאתי בידיים ריקות...

3 גורות

New member
חנות אקשן במודיעין סנטר

רק רציתי לציין שהם אחלה שירות אפילו שהם חנות קטנה, הם באמת בסדר...... וחשוב לפרגן.

למעלה