שרשור הכרות+מזל טוב להצטרפות ה..

shellydeez

New member
שרשור הכרות+מזל טוב להצטרפות ה..

מנהל השותף שלי. כולם להכיר את נימי ולהגיד מזל טוב

JuveFan

New member
תודה, תודה...

שלום! אני נמרוד, אני בן 21.5 ואני גר ברחובות. חוץ מזה שאני חולה על איטליה, שרוף על השפה האיטלקית ומטורף על הכדורגל האיטלקי, אין לי ממש קשר לאיטליה. אני אפילו לא ממש יודע איטלקית... אי לכך ובהתאם לזאת, אם אתם מפנים אלי שאלה שנוגעת בנושא השפה, קחו בחשבון שסביר להניח שאני לא אדע לעזור לכם. לכן אני אפנה את השאלה הזאת אל שלי שהיא כן מבינה באיטלקית ואז אני אחזיר לכם תשובה בהקדם האפשרי. בכל בעיה טכנית או אחרת, אתם מוזמנים לפנות אלי דרך הפורום אבל עדיף דרך מסר או אי מייל ([email protected]). בגלל ששלי מיום ראשון כבר לא תהיה זמינה באינטרנט כפי שהייתה עד כה, בימי השבוע נא להפנות שאלות רק אלי. חבל שתפנו שאלות לשלי מכיוון שהיא לא תוכל לענות לכם. זהו. אני מאחל לכולם שהיה נעימה בפורום. !!!FORZA ITALIA !!!FORZA JUVE

adi777

New member
../images/Emo39.gifתתחדש!! ../images/Emo65.gif../images/Emo72.gif../images/Emo157.gif

gargamich

New member
שלום נימי ../images/Emo65.gif../images/Emo13.gif ../images/Emo94.gif

אני מיייייייייייייך! אני מקפיד להגיע לשיעורים שלנו וגם כן מאד מאד אוהב את איטליה... שתהיה לך המון
בניהול!!! יש לי שאלה- אני רואה שאתה כבר מנהל פורום אחר... אם מנהל פורום רוצה לנהל פורום נוסף הוא צריך להגיע שוב לראיון???

JuveFan

New member
מיך

אין צורך להגיע לראון נוסף. אם אני מתאים לנהל פורום אחד, אז כנראה שאני מתאים לנהל עוד אחד.

../images/Emo104.gif פורום מתגייסים משתלט!

או שכבר עשה את זה
מזל טוב נמרוד
טוב, מי שלא מכיר אותי עדיין (או מכיר אותי בניק ניים הישן): צופיה, בת 18, גרה ליד חדרה (אל תנסו לשאול איפה בדיוק כי לא תכירו וטוב שכך), חסרת חיים (סתם, לא ממש! פה ושם יש עוד משהו), אוהבת לקשקש בשכל ולכתוב לא ברור- תתגברו. ואם כבר נמרוד התחיל על הקשר לאיטלקית ואיטליה אז אין לי קשר לזה אבל המורה לאנגלית פעם ניסתה ללמד אותי קצת איטלקית (היא טענה שזה מאוד דומה לאנגלית) ואני בכלל אוהבת שפות אז הצטרפתי

russian girl

New member
לנמרוד ושלי!!../images/Emo11.gif

אני חושבת שבתור מנהלי הפורום אתם צריכים ללכת לאיזה פורום אחר בתפוז ולגנוב (או אם אתם רוצים להיות פוליטקלי קורקט-"להשאיל") איזשהו שאלון הכרות ארוך ונחמד, לשפצ'ר קצת ולהביא לפורמנו הקט!

JuveFan

New member
הסירי דאגה מליבך

הפורום עוד רק בראשית דרכו. יהיו עוד הרבה שינויים ושיפורים.

גלה17

New member
מזל טוב על המינוי!

מי יתן ועוד חלוצי 164 יהיו מנהלים.. בהצלחה!

למעלה