שרשור דיוני סדרות #9

מילי08

Well-known member
2. הם פירקו את נלסון/מרדוק, פוגי הלך לעבוד אצל הוגארת מג'סיקה ג'ונס. מאט פרש רק מלהיות דרדוויל.
כן, זכרתי שפירקו את המשרד, אבל לא הבנתי מזה שמאט ימשיך לעבוד באופן עצמאי. חשבתי שהוא החליט לעבוד כדרדוויל במשרה מלאה

למקרה שזה לא ברור - מיסטי נייט, השוטרת, גם כיכבה בסדרה של לוק קייג'.
כן, זה היה די ברור. בכל מקרה תודה על ההסבר לגבי הקשר של קלייר עם כולם.
עוד כמה דברים שאת צריכה לדעת בשביל הבנה כללית:
מאוד עוזר, תודה!
בסוף העונה דני חוזר לקון-לון ומגלה שההאנד פרצו לקון-לון.
מוזר, לא מדובר בסדרה הזאת (המגנים) שדני רוצה למנוע מהם להיכנס לקון לון? או שהכוונה למנוע מהם להיכנס שוב?
כל אחד מ4 הגיבורים יש צבע שמשויך איתו
קלטתי את זה בנעימת הפתיחה אבל עד שלא אמרת, לא שמתי לב לזה בסדרה. כשמחפשים את עניין הצבעים אז זה כבר די בולט, בעיקר הצהוב של לוק. רעיון יפה.
זה קצת הטריף אותי שלקח כל כך הרבה זמן בשבילם להפגש
כן, לקחו את הזמן שלהם..

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי, אני רוצה שירשם שמאוד מוקדם בפרק כבר עלתה לי להמחשבה שמיקל הוא בעצם אבא של ג'ונאס (אם זה השם של הנער מ2019)
ואז התחילו לזרוק עוד ועוד רמזים לזה.
כמו זה שברור שהאחות תאמץ אותו, וזה שהוא פוגש את מי שתהיה אמא של ג'ונאס (האנה?) וזה שיש להם טכנית אותו שם (כי אני בקושי זוכר שמות של אנשים חיים, אני לא זכרתי שהשם של אבא של ג'ונאס הוא מייקל)

וואו, האנה הזאת היא חראית קטנה בעבר ועוד יותר חראית בהווה. זה שהיא לא מניחה לאיכשקוראיםלו (אולריך?) שאיבד את הבן שלו.
ודי ברור שהיא זוממת משהו.
מעניין אבל מה יקרה עם זה שהיא האשימה אותו באונס בעבר(אולריך?). כי זה אמור להיות פשוט שהבחורה (קטרינה?) תגיד שזה לא היה אונס.

אז מיקל השאיר את המכתב לג'ונאס שיקרא אותו רק אחרי שהוא נעלם חזרה לעבר כדי שלא ישבש את העבר שלו.
אבל למה הוא התאבד?
והאם זה אותו מכתב שהוא השאיר לאישה המבוגרת (האחות עם השומה כשהיא זקנה יותר)?
כי המכתב שהוא קרא (ששלח לו הבחור מהמלון) היה נראה ישן מאוד.
ומה הקטע של הדברים שהוא שלח לו? הוא מעודד אותו שיחקור את המערות? הוא בעצם גם עשה איזה שינוי למפה.

עלתה לי גם מחשבה שאולי קתרינה כן נכנסה להריון ב1986 ומסרה את התינוק לאימוץ והוא עכשיו בהווה בן 33.

האם מתישהו תעלה בראשם המחשבה שהגופת ילד שהם מצאו, שהוא לבוש בבגדים משנות ה80, הוא בעצם האח שנעלם ב1986?

מה הקטע עם המנהלת החדשה של התחנה האטומית ב1986 וזה שהיא ירדה למערה שמלאה בחביות של משהו?

אוי ונואה (נוח) כנראה גם נע בזמן כי ראינו אותו בהווה וגם בעבר כשהוא ביקר את מיקל.
האם הוא זה שחוטף ילדים באמת? (הגיוני)
האם בשלב כלשהו השוטרים יזכרו שהיה בעיר שלהם כומר שקראו לו נואה ונראה אותו דבר?
האם הבחור מהמלון פשוט יודע להכנס למערה ולצאת בזמן אחר?
כי זה היה נראה שבסוף הפרק הוא חזר שוב ל1986 (כי הוא יצא מהמערה ולא היה סרט משטרתי)
מה הקטע שהשוטרת אמרה על מחזור של 33 שנים? כי עד כמה שזכור לי המחזור של סינכרוניזציה הוא או 19 שנים (כמו בזה העברי) או הרבה יותר ארוך.
ומה הקטע עם המוות של כבשים וציפורים?

אבל הדבר הכי הזוי היא הכמות המוגזמת לחלוטין של גשם שיש שם (לפחות ב2019) כאילו כל הזמן כמעט יש גשם שוטף. ואנשים שמסתובבים בגשם ונעשים רטובים לחלוטין.
אני אוהב גשם, אבל זה מרגיש לי פשוט מוגזם לחלוטין.
חוץ מזה לרוב הדמויות שם יש מעיל גשם שחור גדול, אז כשרואים דמות מסתורית במעיל שחור גדול זה ממש לא ברור מי זה.

כמו זה שברור שהאחות תאמץ אותו, וזה שהוא פוגש את מי שתהיה אמא של ג'ונאס (האנה?) וזה שיש להם טכנית אותו שם (כי אני בקושי זוכר שמות של אנשים חיים, אני לא זכרתי שהשם של אבא של ג'ונאס הוא מייקל)
מיקל הוא הילד, מיכאל הוא הבוגר. לא מייקל.

אבל למה הוא התאבד?
חכה
האם בשלב כלשהו השוטרים יזכרו שהיה בעיר שלהם כומר שקראו לו נואה ונראה אותו דבר?
אמממ....חכה.

בעצם, התשובה לכל השאלות שלך היא "חכה". אל תדאג - כל השאלות זוכות למענה. יותר נכון - כל השאלות החשובות זוכות למענה.[/QUOTE][/QUOTE]
אבל הדבר הכי הזוי היא הכמות המוגזמת לחלוטין של גשם שיש שם (לפחות ב2019) כאילו כל הזמן כמעט יש גשם שוטף. ואנשים שמסתובבים בגשם ונעשים רטובים לחלוטין.

נובמבר בגרמניה. למה ציפית?

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

מילי08

Well-known member
ברגע שהדמויות התאחדו, הסדרה קיבלה תנופה. הקרבות היו מעולים ממש.
שכחתי שג'סיקה יכולה להיות די מגניבה סך הכל. כלומר בסדרה שלה כל האווירה היתה מדכאת מידי, אבל בסנריו אחר היא עובדת טוב יותר. ההערות הסרקסטיות שלה מעולות (המבטים שלה על החליפה של מאט!) ואני מאוד אוהבת כשהיא משחקת את גירלי-גירל כדי לקבל מידע בטלפון. הכימיה בינה ובין לוק טובה והאינטאקציות ביניהם נהדרות. הייתי שמחה לקבל עוד זמן מסך של השכן החמוד שלה.
דני- איירון פיסט - לא החלטתי לגביו. כשהם היו במסעדה לאחר המפגש שלהם, הוא היה די חמוד וקליל. אחר כך הוא באמת שידר קצת בכיינות כמו שעדי |נחש|כתבה. אבל קולין מהממת ממש.
לוק - הדמות היתה יכולה להיות מעניינת יותר, אבל השחקן פשוט לא מרגיש מגוייס לתפקיד. לא נראה לי שהוא נהנה מזה ולכן הדמות שלו משעממת. אבל אני שמחה בשביל קלייר שהם ביחד. גם מיסטי השוטרת מצויינת. באסה על היד שלה :-( .
מאט - באופן כללי נראה לי שהמגינים היא למעשה סדרה נוספת על דרדוויל ועוד כמה אנשים שעוזרים לו. אבל הוא לגמרי היה הכוח המניע את העלילה. לפעמים הוא ממש מעצבן אותי. בפרקים הראשונים נראה שהוא לא ממש החלטי בנוגע לצורך שלו לעזור ולהילחם. אני יודעת שזה חלק מאפיון הדמות, אבל נראה לי שבשלב הזה הוא כבר די החליט ולכן לא ברור לא למה הוא ממשיך להתבחבש. חוץ מזה שהוא עדיין שוכח שהוא אמור להיות אמריקאי :-D .
אני עדיין לא רואה כימיה בין מאט לקארן. מרגיש לי מאוד מאולץ. ואני גם לא מבינה למה מאט חייב לתת לקארן הסברים על מי ומה שהוא. בתכלס הם בקושי היו ביחד. פוגי ממש נדחק הצידה בסיפור הזה. אני יודעת שהוא לא היה מספיק משמעותי לעלילה, אבל בתור החבר הכי קרוב של מאט, ציפיתי ליותר אינטאקציות ביניהם.
סטיק - אני יודעת שהוא אמור להיות דמות חשובה וחידתית, אבל לא התחברתי אליו ולכן לא הטריד אותי שהוא מת. היה בו משהו מטריד.
שמתם לב שמאדאם גאו פתאום שכחה את המנדרינית שלה? בעונה 1 של דרדוויל היא לא דיברה מילה באנגלית, ועכשיו היא לא אומרת במילה בסינית, גם כשהיא מדברת עם הסיני האחר מהיד (או שהוא לא סיני ואני טועה..?)

משהו שאני לא מצליחה להבין עוד מדרדוויל - כל הלוגיקה שמאחורי אלקטרה, בלק סקיי וסטיק. אם הוא ידע שהיא בלק סקיי, למה הוא טיפח אותה? למה הוא טרח להפגיש אותה עם מאט? למה הוא המשיך להיות איתה בקשר כשכבר היה לו ברור מי היא? היו לו בטוח מלא הזדמנויות להרוג אותה בלי ידיעתה, עוד לפני שהיא הבינה שהוא רוצה להרוג אותה.

וגם, השבוע היה לי יותר זמן פנוי בגלל שינוי זמני בשעות העבודה שלי, אז הצלחתי אפילו להתקדם עם אגדות המחר וסוף סוף סיימתי את עונה 1.
היא משתפרת ממש ממש קצת באמצע העונה ככה. היו סצינות שאפילו נהניתי מהן, אבל היא עדיין סדרה לא טובה באופן כללי. אני מקווה שהעונה הבאה תהיה באמת מהנה יותר.
החוליות החלשות בסדרה היו קרטר וקנדרה וגם ד"ר פאלמר. שלושתם הציגו תצוגות משחק עלובות מאוד. האמת, גם ונדל סאבאג' היה ממש ממש גרוע. השאר נעו בין משתדלים ולא מצליחים לבין משתדלים והולך להם בערך.
היה נחמד שהצליחו להתנקם בו ולהרוג אותו 3 פעמים. זה רעיון די מספק. שאר ענייני המסע בזמן שלהם נשמעו לי מופרכים מידי

dilia snake

Well-known member
שכחתי שג'סיקה יכולה להיות די מגניבה סך הכל. כלומר בסדרה שלה כל האווירה היתה מדכאת מידי, אבל בסנריו אחר היא עובדת טוב יותר. ההערות הסרקסטיות שלה מעולות (המבטים שלה על החליפה של מאט!) ואני מאוד אוהבת כשהיא משחקת את גירלי-גירל כדי לקבל מידע בטלפון. הכימיה בינה ובין לוק טובה והאינטאקציות ביניהם נהדרות. הייתי שמחה לקבל עוד זמן מסך של השכן החמוד שלה.
דני- איירון פיסט - לא החלטתי לגביו. כשהם היו במסעדה לאחר המפגש שלהם, הוא היה די חמוד וקליל. אחר כך הוא באמת שידר קצת בכיינות כמו שעדי |נחש|כתבה. אבל קולין מהממת ממש.
לוק - הדמות היתה יכולה להיות מעניינת יותר, אבל השחקן פשוט לא מרגיש מגוייס לתפקיד. לא נראה לי שהוא נהנה מזה ולכן הדמות שלו משעממת. אבל אני שמחה בשביל קלייר שהם ביחד. גם מיסטי השוטרת מצויינת. באסה על היד שלה :-( .
מאט - באופן כללי נראה לי שהמגינים היא למעשה סדרה נוספת על דרדוויל ועוד כמה אנשים שעוזרים לו. אבל הוא לגמרי היה הכוח המניע את העלילה. לפעמים הוא ממש מעצבן אותי. בפרקים הראשונים נראה שהוא לא ממש החלטי בנוגע לצורך שלו לעזור ולהילחם. אני יודעת שזה חלק מאפיון הדמות, אבל נראה לי שבשלב הזה הוא כבר די החליט ולכן לא ברור לא למה הוא ממשיך להתבחבש. חוץ מזה שהוא עדיין שוכח שהוא אמור להיות אמריקאי :-D .
אני עדיין לא רואה כימיה בין מאט לקארן. מרגיש לי מאוד מאולץ. ואני גם לא מבינה למה מאט חייב לתת לקארן הסברים על מי ומה שהוא. בתכלס הם בקושי היו ביחד. פוגי ממש נדחק הצידה בסיפור הזה. אני יודעת שהוא לא היה מספיק משמעותי לעלילה, אבל בתור החבר הכי קרוב של מאט, ציפיתי ליותר אינטאקציות ביניהם.
סטיק - אני יודעת שהוא אמור להיות דמות חשובה וחידתית, אבל לא התחברתי אליו ולכן לא הטריד אותי שהוא מת. היה בו משהו מטריד.
שמתם לב שמאדאם גאו פתאום שכחה את המנדרינית שלה? בעונה 1 של דרדוויל היא לא דיברה מילה באנגלית, ועכשיו היא לא אומרת במילה בסינית, גם כשהיא מדברת עם הסיני האחר מהיד (או שהוא לא סיני ואני טועה..?)

משהו שאני לא מצליחה להבין עוד מדרדוויל - כל הלוגיקה שמאחורי אלקטרה, בלק סקיי וסטיק. אם הוא ידע שהיא בלק סקיי, למה הוא טיפח אותה? למה הוא טרח להפגיש אותה עם מאט? למה הוא המשיך להיות איתה בקשר כשכבר היה לו ברור מי היא? היו לו בטוח מלא הזדמנויות להרוג אותה בלי ידיעתה, עוד לפני שהיא הבינה שהוא רוצה להרוג אותה.
אני הכי אהבתי את הדינמיקה בין ג'סיקה למאט, היו להם מלא רגעים טובים יחד, לא זוכרת משהו מיוחד בינה לבין לוק בעונה הזאת(אבל לא הייתי סומכת על הזכרון שלי בכלל)

פוגי וקארן מדברים על הקטע של מאט עם דרדוויל כאילו הוא מכור לשעבר לסמים:-D|פנים|

הבחור השני, זה שמפחלץ חיות יפני, לא סיני:-):.

הקטע של מיסטי עם היד קשור לדמות שלה בקומיקס, בעונה הבאה של לוק קייג' כבר הייתה לה תותבת משוכללת כזאת שהיא קיבלה מדני.

**עוד משהו שנזכרתי
גאו אומרת למישהו, אולי למה שמו הרואה חשבון(האוזלי? ככה קראו לו?) שהיא דוברת את כול השפות אז אין כאן בעיה.

מתי אנחנו מתחילים עם דרדוויל?(רק מזכירה שמיום ראשון הקרוב עד רביעי אני בחופש, אז מקסימום תמשיכו בלעדיי ואני אנסה לחזור אליה כבר ברביעי בערב).

נערך לאחרונה ב:

מילי08

Well-known member
אני הכי אהבתי את הדינמיקה בין ג'סיקה למאט, היו להם מלא רגעים טובים יחד, לא זוכרת משהו מיוחד בינה לבין לוק בעונה הזאת(אבל לא הייתי סומכת על הזכרון שלי בכלל)

הקטע של מיסטי עם היד קשור לדמות שלה בקומיקס, בעונה הבאה של לוק קייג' כבר הייתה לה תותבת משוכללת כזאת שהיא קיבלה מדני.

מתי אנחנו מתחילים עם דרדוויל?(רק מזכירה שמיום ראשון הקרוב עד רביעי אני בחופש, אז מקסימום תמשיכו בלעדיי ואני אנסה לחזור אליה כבר ברביעי בערב).
מתי שתגידו. אני מוכנה

מילי08

Well-known member
נכון, אבל יש איזו תחושת אינטימיות וחברות בין ג'סיקה ולוק שהיא כבר מעבר למשיכה הפיזית שהיתה ביניהם.
או אלכוהוליסט. וזה משהו שקצת הפריע לי, שקארן חושבת בעונה 1 שהוא אלכוהוליסט אבל בכל זאת זורמת עם השתייה שלו בפאבים ומסעדות.
סבבה, תודה. לא הייתי בטוחה.

אז כשנעשה את הצפיה בדרדוויל את צריכה להיות יותר קונסיסטנטית עם התגובות שלך.
תלוי כמה פרקים יוצא לי לראות בערב. השבוע היה לי יותר זמן פנוי אז יכולתי לראות ברצף. שבוע הבא אני כנראה חוזרת למתכונת הרגילה של פרק/ שניים בערב.
זה בעצם מוזר קצת שמאט היה היחיד עם זהות סודית. האחרים היו די פומביים עם היכולות שלהם. פשוט כי אני די רגיל לקטע בדברים כאלו שלגיבורים יש זהויות סודיות.
כן הא? ולכן הוא היה מושא ללעג על ידי ג'סיקה. אני חייבת לומר שהתחפושת שלו באמת מוגזמת ונראית לא נוחה בעליל.
את יכולה להבין למה אמרתי לך שאת צריכה לראות את הסדרה הזאת לפני שאת עוברת לעונה 3 של דרדוויל.
בהחלט. הייתי בטוחה שכל סדרה תעמוד בפני עצמה ושהעלילה של המגינים תתכתב קלות עם דרדוויל בלי קשר ממשי.
אבל אולי את בעצם תהני יותר מהעונות הבאות של הסדרה שלה. אומנם הדעה הרווחת (גם אצלי) היא שהעונות הבאות פחות טובות, אבל אולי דווקא יתאימו לך כי נראה לי שהן באמת פחות מדכדכות. (לא שהכל הופך לפרפרים וקשתות או משהו כזה).
יש שם גם יותר זמן מסך לשכן שלה.
מעולה, אני באמת אתן לה צ'אנס נוסף. הבנתי מכם שהעונות הבאות פחות טובות, אבל אם לא יהיה לי חשק לחתוך ורידים אחרי כל פרק אז זה כבר משהו...
אם בא לך יותר קולין (ומיסטי בעצם) את יכולה לראות את העונה השניה שלו. (אפילו שזה אומר לדלג על העונה הראשונה)
סבבה, נכנס לרשימת הצפייה. יש אותה בנטפליקס?
סטיק היה מגניב ואת סתם מפלה אותו לרעה כי את לא אוהבת עיוורים או זקנים או אנשים שהם תמיד במצב רוח רע.
אני כמעט זקנה וגם במצברוח רע, אז אולי זה קשור
העניין הוא שזה לא הפתעה שהיא יודעת אנגלית, כי נראה לי בעונה 1 של דרדוויל יש סצנה שבה היא מדברת אנגלית עם פיסק
נכון, וזה באמת היה חלק מהמסתורין של הדמות, אבל זה פשוט מוזר לי שעכשיו לא מצאו שום הזדמנות בשבילה לדבר בשפה שלה
דרקון המת ההוא (זה מה שזה היה נכון?)(זה לא רק הזיכרון המוזר שלי?).
כן
סטיק קיווה שאפשר להפוך אותה לטובה ולכן "אימץ" אותה ולימד אותה וטיפח אותה.
נגיד שזה הסבר סביר..
אז למה בכלל היה חשוב להחזיר לחיים את אלקטרה בתור הבלאק סקיי. למה היה צריך להרוג את כל הארגון שנגדם דווקא אז?
זה הרי היה חד צדדי ותוכנית שהיתה רק של אלכסנדה. השאר לא היו שותפים לתוכנית. אבל זה עדיין לא מסביר את הבלק סקיי הראשון שהביאו בעונה 1 של דרדוויל. הרי אז היפנים עמדו מאחורי זה - כלומר זה בכל זאת היה חלק מתוכנית רחבה יותר.

היא גרמה לדני, במהלך אדיוטי מצידו, להרוס את הקיר המגן.
ממש! הרי היה ברור שזה מה שהיא מנסה לגרום לו לעשות. איזה דביל שהוא נפל למלכודת הברורה הזאת.

LeAnnDylan

Well-known member
טוב אז התחלתי את Fear The Walking Dead
פעם קודמת שניסיתי הפסקתי במצע הפרק הראשון כי החלטתי שזה לא בשבילי.
הפעם טייק 2 המשכתי עד סוף הפרק וזה לא נורא כמו שזכרתי אז איזה כיף, יכולה להמשיך|מאוהב|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
איזה קריפי מוזר שיש בבית ספר שם תמונה של מיקל מ1986.
חשבתי שיכול להיות מאוד מעניין אם ג'ונאס היה הולך עם התמונה הזאת (או סתם תמונה של אבא שלו מילדותו) אל אולריך וקטרינה ומראה להם ואחרי שהם היו מאשרים שזאת תמונה של מיקל הוא היה אומר להם שזה בעצם תמונה של אבא שלו משנות ה80.
אבל כמובן שהם לא היו מאמינים. או היו חושבים שזה סתם צירוף מקרים שהם נראים דומים.
אבל מצד שני אולי אולריך כן יאמין לזה עכשיו אחרי שהוא סוף סוף מבין שהגופת ילד שהם מצאו היא אח שלו.
זה אומנם מטורף, אבל קל נורא להוכיח בבדיקת DNA. אפילו אם אין להם דוגמת DNA של מאדס משנות ה80, אפשר להשוות לאולריך והוריו.
אם כי אני מניח שיכול להיות שהוא יחשוב שהגופה פשוט הייתה בהקפאה כל השנים האלו (אם כי נראה לי שאפשר לדעת אם גופה עברה הקפאה והופשרה).

משהו שקלטתי רק בפרק הזה - נרמז שהיה משהו בין ג'ונאס והבת של אולריך (מרתה?) לפני שהוא אושפז (לא ברור לי אם לפני או אחרי שאבא שלו מת). קצת מטריד עכשיו שאנחנו יודעים שהיא בעצם דודה שלו.

אז ג'ונאס גם חזר בזמן עכשיו.
מה שמוזר בזה שאם הוא בעצם הבין כיצד לנוע בזמן דרך התעלות האלו אז בעיקרון הוא יכול לקחת את מיקל חזרה אל הוריו... חוץ מזה שזה יגרום לכך שהוא לא יהיה קיים.
ומה הוא יעשה עכשיו בעבר? האם גם הוא ישאר שם ויהפוך להיות אבא של אחד הדמויות מ2019 (אולי הוא בכלל הבעל של השוטרת)(לא באמת נראה לי)

אז היה כבר די ברור שאבא של אולריך ובעל של השוטרת קשורים איכשהו למה שקורה. אבל לא ברור כיצד. האם הם אחראי על זה או שהם פשוט מטפלים בדברים כמו גופות שנשלכות בזמן.
זה במיוחד מוזר עם אבא של אולריך אחראי על חטיפה של הנכד שלו והעברה של הגופה של הבן שלו.

לא ראינו את המוזר ההוא שמשתכן במלון.

אבל בעניין המלון גילינו הרבה יותר על ההיסטוריה של בעלת המלון. בעיקר ההיסטוריה הלא טובה עם אולירך ואשתו. וזה שאולריך חשב שזאת הייתה היא שהעלילה עלייו אונס.
מה שקצת מוזר לי זה שציינו את השם משפחה שלה. משהו ארוך גרמני כזה שמתחיל בט'. ואלא אם כן ממש התבלבלתי זה גם השם משפחה של בעלה וגם של אמא שלה. איך זה עובד? אלא אם כן בעלה לקח את השם משפחה שלה. וזה נראה לי מאוד נדיר.
(וזה עכשיו גורם לי לדמיין שאולי ג'ונאס הוא אלכסנדר...)

משהו שאני רציתי לציין גם בתגובה לפרק שעבר - לאחד השוטרים המשניים בתחנת משטרה יש רטיה על העין שנראה שהיא ממשהו שקרה לאחרונה. אבל לא ראינו משהו. האם בשלבמסוים הולכים לחזור בזמן לתקופה שבה אריק (הנחטף הראשון של 2019) נחטף ונראה מה קרה לו ואז גם נראה מה קרה לשוטר הזה.

מה שקצת מוזר לי זה שציינו את השם משפחה שלה. משהו ארוך גרמני כזה שמתחיל בט'. ואלא אם כן ממש התבלבלתי זה גם השם משפחה של בעלה וגם של אמא שלה. איך זה עובד? אלא אם כן בעלה לקח את השם משפחה שלה. וזה נראה לי מאוד נדיר.
(וזה עכשיו גורם לי לדמיין שאולי ג'ונאס הוא אלכסנדר...)
רגינה טידמן. וכן, לבעלה קוראים אלכסנדר טידמן, וכן - לאמא שלה קוראים קלאודיה טידמן. איך זה מסתדר? שאלה טובה. אתה יודע מה התשובה.

משהו שאני רציתי לציין גם בתגובה לפרק שעבר - לאחד השוטרים המשניים בתחנת משטרה יש רטיה על העין שנראה שהיא ממשהו שקרה לאחרונה. אבל לא ראינו משהו. האם בשלבמסוים הולכים לחזור בזמן לתקופה שבה אריק (הנחטף הראשון של 2019) נחטף ונראה מה קרה לו ואז גם נראה מה קרה לשוטר הזה.
מעולה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

טוני החתול

Well-known member
מנהל

אוקי, בסוף וויתרתי על הצפיה החוזרת שלה.
ראיתי עד תחילת פרק 4 ואז הפסקתי.
בעיקרון אני יכול לתרץ את זה בכך שחיכיתי שאת תכתבי עוד ואז הייתי משלים כדי שאני אוכל להגיב. אבל לא עשית את זה.
ואני העדפתי להעביר את עצמי בדברים שעוד לא ראיתי (וגם קצת בHappy Endings שכן ראיתי, אבל זה קומדיה, זה משהו אחר)
וזה נכון כי אם היית כותבת תגובה על פרק 4 אז בהחלט הייתי מסיים אותו. וכנראה ממשיך משם.
אז בעצם הכל אשמתך.

אז כשנעשה את הצפיה בדרדוויל את צריכה להיות יותר קונסיסטנטית עם התגובות שלך.

אני עדיין יכול להגיב.

בהחלט זכורה לי התנופה שהורגשה כשכל הדמויות התחברו.
*אם כי בצפיה חוזרת בסצנה הקרב המשותפת הראשונה שלהם היא פחות הלהיבה אותי מאשר בצפיה ראשונה.
**והיה כזה מצחיק שמאט השתמש בצעיף הענק של ג'סיקה.
אני גם מאוד אהבתי (וראיתי רק חלקית הפעם) את הפרק שרובו במסעדה כשהם כולם יושבים יחד.
יש שם קטעים מצחיקים כמו זה שמאט מזהה את המנות שהמלצרים מוציאים מרחוק.
וזה שדני פשוט משתמש בכסף שלו.
זה בעצם מוזר קצת שמאט היה היחיד עם זהות סודית. האחרים היו די פומביים עם היכולות שלהם. פשוט כי אני די רגיל לקטע בדברים כאלו שלגיבורים יש זהויות סודיות.

מאט - באופן כללי נראה לי שהמגינים היא למעשה סדרה נוספת על דרדוויל ועוד כמה אנשים שעוזרים לו. אבל הוא לגמרי היה הכוח המניע את העלילה.
את יכולה להבין למה אמרתי לך שאת צריכה לראות את הסדרה הזאת לפני שאת עוברת לעונה 3 של דרדוויל. בעונה 3 קודם כל צריך להסביר את זה שהוא בכלל חי. ומעבר לזה הוא מתמודד נפשית עם מה שקרה.

שכחתי שג'סיקה יכולה להיות די מגניבה סך הכל. כלומר בסדרה שלה כל האווירה היתה מדכאת מידי.
כמובן שג'סיקה נהדרת. וזה באמת חלק ממה שהפך את הסדרה שלה למעולה.
אבל אולי את בעצם תהני יותר מהעונות הבאות של הסדרה שלה. אומנם הדעה הרווחת (גם אצלי) היא שהעונות הבאות פחות טובות, אבל אולי דווקא יתאימו לך כי נראה לי שהן באמת פחות מדכדכות. (לא שהכל הופך לפרפרים וקשתות או משהו כזה).
יש שם גם יותר זמן מסך לשכן שלה.

גם אני לא החלטתי לגביו (גם אחרי שתי עונות איתו). המקרה שלו הוא לדעתי כנראה הבודד שהעונה השניה שלו הייתה טובה יותר מהראשונה.
אם בא לך יותר קולין (ומיסטי בעצם) את יכולה לראות את העונה השניה שלו. (אפילו שזה אומר לדלג על העונה הראשונה)

סטיק היה מגניב ואת סתם מפלה אותו לרעה כי את לא אוהבת עיוורים או זקנים או אנשים שהם תמיד במצב רוח רע.

מאדאם גאו פתאום שכחה את המנדרינית שלה? בעונה 1 של דרדוויל היא לא דיברה מילה באנגלית, ועכשיו היא לא אומרת במילה בסינית
זכור לי שגם אותי זה הטריד.
העניין הוא שזה לא הפתעה שהיא יודעת אנגלית, כי נראה לי בעונה 1 של דרדוויל יש סצנה שבה היא מדברת אנגלית עם פיסק ומתברר שהיא דיברה כל הזמן סינית כמהלך כוח והוא בכלל העמיד פנים שהוא לא יודע סינית גם מתוך מהלך כוח. בקיצור שניהם יכלו לדבר יחד בשתי שפות וסתם השתמשו במתרגם.
בכל מקרה בהחלט הפכו אותה להרבה פחות מגניבה ומסתורית ממה שהיא הייתה בעבר.

לא שזה נראה לי הגיוני במאה אחוז, אבל אני כן מבין את זה חלקית לפחות.
כשהיא הייתה ילדה הוא ידע שהוא צריך להרוג אותה בגלל שהיא בלק סקיי, אבל קיווה שאפשר להפוך אותה לטובה ולכן "אימץ" אותה ולימד אותה וטיפח אותה. והוא קיווה שהוא יוכל להשתמש בה כגורם חיובי. לכן הוא גם חיבר אותה עם מאט.
זה קצת לא ברור אבל בשלב מסוים במהלך עונה 2 הוא מבין שבבסיס היא מושחתת, כלומר שתמיד תהיה "רעה" ולכן רק אז החליט להרוג אותה.

יש לי יותר בעיה עם כל הקוסנפט של מה שההאנד עשו בעונה הזאת.
הם כבר החזיקו בשטח מעל ה...דרקון המת ההוא (זה מה שזה היה נכון?)(זה לא רק הזיכרון המוזר שלי?). הם לא ידעו שמשהו יפריע להם להגיע לשם (כי רק מאוחר יותר הם גילו שיש קיר)
אז למה בכלל היה חשוב להחזיר לחיים את אלקטרה בתור הבלאק סקיי. למה היה צריך להרוג את כל הארגון שנגדם דווקא אז?
בסופו של דבר היא באמת הייתה די חיונית כי היא גרמה לדני, במהלך אדיוטי מצידו, להרוס את הקיר המגן.
אבל מצד שני היא גם הרגה את אלכסנדרה, אז... זה לא בדיוק עבד לפי התוכנית שלהם.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סוף סוף התייחסות לשנה 1953.
אני ידעתי שזה יהיה כי אני זוכר מהטריילר שראיתי לפני איזה שנתיים.
אז האם הילד מההתחלה זה הגלה דופר (אבא של הבעל של השוטרת) בשנת 1953?
האם מה שראינו שם זה מה שגרם לו לצלקת?
האם המכונה הזאת עשתה את זה? (זאת ששרפה את הפנים לילדים אחרים)
על איזה תאונה שהוא עבר דיברה השוטרת?
ולאן הוא מוביל את אולריך (ואגב, לא אכפת לי כמה הוא דמנטי, לא נראה לי הגיוני שהוא לא ישים לב אליו עוקב אחריו).

בשלב מוקדם יותר של הפרק חשבתי שהגלה פשוט ניצול של המכונה, אבל אם אמא של אולריך ראתה אותו באותו גיל בעבר ובהווה זה אומר שהוא בעצמו זז בזמן.

אני לא מבין למה אולריך לא מבקש שיעשו בדיקת DNA לילד המת ושיבדקו את זה מול דגימות ידועות כדי לנסות למצוא קרובי משפחה לילד. ואז הוא יוכל לבדוק אם זה אחיו.

היה נורא עצוב שג'ונאס מוצא את מיקל ואז מבין שהוא לא יכול להציל אותו כי זה יהרוס את הזמן שלו.
והבחור ההוא מהמלון (לפחות במקרה הזה אני חושב שאני צודק שאין לו שם) גם טורח להחדיר לו למוח שמרתה היא דודה שלו כפי שאני הבנתי כבר, אבל ג'ונאס עוד לא ממש עיכל.
אבל האם ג'ונאס הולך לספר למישהו נוסף על כל זה? כנראה הוא לא מתכוון כי הוא שרף את המכתב.

אני חייב לומר שנורא מעניין אותי אם למיקל הייתה תקשורת עם ההורים שלו במהלך השנים שהוא גדל לצידם באותה עיירה (וכנראה הבן שלו היה מיודד עם הילדים שלהם). ואז עוד יותר הזוי אם הוא פגש את עצמו לאחר שהוא נולד.

אז בהווה השוטרת (אני נשבע שניסיתי לזכור את שמה) יורדת למערה שבה ב1986 הסתירו את החביות האלו. אבל עכשיו הן לא שם, וזה בטח מה שראו שמעמיסים למשאית לפני כמה פרקים.
יש שם עלילת צד שלמה של התחנה הגרעינית. ב2019 היא לקראת סגירה וב1986 יש את ההשלכות הציבוריות של צ'רנוביל. ואני מניח שב1953 היא תפתח, או רק יתחילו לבנות אותה או משהו.

יש גם את העלילה לגבי זה שאולריך מואשם באונס ב1986 וקטרינה אומרת שהוא לא עשה את זה.
ודי אפשר להבין את השוטר שהוא לא מאמין לה כשהיא נמצאת שם עם פנס בעין.
אני לא זוכר אם הראו לנו איך היא קיבלה אותו. האם זה קשור לזה שב2019 היא אומרת שהמשפחה שלה הם מגעילים או משהו כזה.

אני מקווה שיעשו יותר קישור ל1953 בקרוב. האם גם אז נעלמו ילדים?

אז האם הילד מההתחלה זה הגלה דופר (אבא של הבעל של השוטרת) בשנת 1953?
האם מה שראינו שם זה מה שגרם לו לצלקת?
כן.

(לפחות במקרה הזה אני חושב שאני צודק שאין לו שם)
תקרא לו "הזר". זה השם המקובל בשבילו, והשם הרשמי בסדרה.
(אני נשבע שניסיתי לזכור את שמה)
שרלוטה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני מתחיל לכתוב תוך כדי הפרק כי נזכרתי במשהו שחשבתי עליו וכבר כמה פעמים שכחתי.
מעניין אותי אם הסיבה שלקחו את הילד החרש הקטן היא מפני שהדבר המוזר שעושים משפיע על האוזניים באופן מיוחד (דיברו על כך).
אבל עצוב לגלות שגם הילד החרש באמת מת.
מדהים לגלות שמצאו את הגופות שלהם ב1953. אני מאוד מקווה שאיכשהו יעלו על זה, אבל אני מניח שאף אחד לא חושב לבדוק מקרים 66 שנים אחורה.
בכל מקרה הדבר הכי מצחיק עד כה בתוכנית היה כשהשוטרים בשוק שכל הבגדים של הילדים המתים יוצרו בסין.
וזה כנראה תכלס יותר מוזר מזה שיש עליהם מטבעות מ1986.

לרגע הופתעתי שהלגה גר בכזה בית גדול, אבל בעצם אנחנו יודעים שאבא שלו היה מנהל תחנת הכוח. וזה כנראה זה שראינו שהולך עם מקל (וב86 ראינו אותו בכיסא גלגלים).
ציינו משהו על קלואודיה, אם אני זוכר נכון זאת היא זאת שב86 הופכת למנהלת תחנת הכוח (והיא אמא של בעלת המלון מ2019).
עכשיו שאני חושב על זה השוטר הוא לדעתי אבא של קלאודיה.

אוקי קצת קשה לי עם זה שהשוטר הצעיר הזה ב1953 בגרמניה לא מצליח להבין איך מישהו יכול לרצוח בן אדם. הוא לא עד כדי כך צעיר.
אני תהיתי האם הסדרה בכלל תתייחס למלחמת העולם השניה או השואה וזה בסדר אם לא, אבל זה כבר קצת מציק.
*אני גם תוהה אם יתייחסו לכך שב86 גרמניה עדיין הייתה מחולקת.

בחדשות אחרות:
הזר מהמלון מנהל שיחה עם יוצר השעונים/הפיזיקאי(?) על דברים שהוא כתב בספר שלו (שכבר ראינו מספר פעמים)

בעוד אולריך מוצא את הדלת הסודית הקטנה (מסתבר שלא ממש חייבים מכשיר שמודד קרינה כמו שהיה לג'ונאס) ומגיע ל1953 גם.

טוב, מסתבר שאולריך הוא מטורף חסר נשמה. איך הוא להכות ככה ילד קטן?
ועוד מילא אם בסופו של דבר יתברר שהלגה אחראי למקרי מוות, אבל אין לאולריך שום ידע וודאי לגבי זה. כל מה שהוא יודע זה שהלגה קשור לכל המתרחש איכשהו, בטח לא שהוא אחראי.

בנתיים פוגשים גם את האחות (מ1986) כילדה ואת שני ההורים של אולריך.
ובהחלט כל מיני דברים מוזרים עם אבא של אולריך וסבתא שלו.
קודם כל זה שהאישה אמרה שסבתא שלה מווינדן כבר גרם לי לסימני שאלה. מה הסיפור שם באמת?
והאם האמא התחילה משהו עם אשתו של השוטר?
ומה הקטע עם סימני הכוויה על היד של האב של אולריך?

ואיזה קשר מטורף בין המשפחות האלו.
ב1953 משהו נרמז בין האמהות
ב1986 יש לאבא של אורליך רומן עם קלאודיה
ב2019 הבת של קלאודיה שונאת את אורליך וגם הנכד של קלאודיה בקשר עם הבת של אורליך.
אם זה לא היה חור תולעת מוזר עם 3 פתחים אז הייתי אומר שזה אופרת סבון.

משהו אחר שחשבתי עליו:
כיצד בעצם מיקל עבר בזמן? ראינו אותו רץ ביער עם ג'ונאס ואז הוא פתאום נעלם.
ממה שראינו עד כה בשביל לנוע בזמן צריך לעבור דרך המערה ותעלה צרה.
למה שמישהו יגרור את מיקל חי דרך כל זה?
אז האם יש גם מקרים שנעים בזמן שלא דרך התעלה?
כי זה מקשר לי למה שקורה עכשיו עם הלגה הקטן. אולריך שם אותו בתוך הבונקר ההוא, אבל בפרק הקודם ראינו אותו מתעורר בחדר ילדים עם הכיסא המפחיד. נראה לי הגיוני שהחדר הזה הוא בעצם החדר בבונקר. אז האם הוא פשוט משוגר לשם בזמן?

הזר מהמלון מנהל שיחה עם יוצר השעונים/הפיזיקאי(?) על דברים שהוא כתב בספר שלו (שכבר ראינו מספר פעמים)
אם יש משהו שחשוב להקשיב לו בפרק הזה, אלו הדברים של טנהאוס.

כיצד בעצם מיקל עבר בזמן? ראינו אותו רץ ביער עם ג'ונאס ואז הוא פתאום נעלם.
שאלה טובה.
אז האם יש גם מקרים שנעים בזמן שלא דרך התעלה?
כי זה מקשר לי למה שקורה עכשיו עם הלגה הקטן. אולריך שם אותו בתוך הבונקר ההוא, אבל בפרק הקודם ראינו אותו מתעורר בחדר ילדים עם הכיסא המפחיד. נראה לי הגיוני שהחדר הזה הוא בעצם החדר בבונקר. אז האם הוא פשוט משוגר לשם בזמן?
עוד שאלות טובות..
.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

LeAnnDylan

Well-known member
האמת שהורדתי לי את כל הפרקים למחשב לפני איזה שבועיים (בצורה חוקית!)
אבל הסלידה הראשונית שלי מהפרק הראשון שלא סיימתי לפני יותר משנה קצת מנעה בעדי מלהתחיל עם זה שוב עד לפני כמה ימים.
אבל הגעגועים לאלישיה על המסך שלי גברו ואני שמחה שכך!
אומנם אני ממש לא אוהבת זומבים, לא בקטע של נגעלת או מפחדת- זה פשוט מרגיש לי נורא ילדותי כזה.
סדרות כאלה שהייתי רואה פעם סטייל מכושפות ובאפי. וכן אני יודעת שחלקכם ירביצו לי אבל עם כל האהבה לבאפי (ובעיקר למכושפות) קשה לי לראות סדרות כאלה היום.
אבל יש בסדרה המון אינטרקציה אנושית וזה מה שמציל את הזעזוע הראשוני שלי.
אומנם קשה לי קצת לראות את לקסה כשהיא לא באדאסית שמפרקת לזומבים את הצורה, אבל היא עדין מהממת אז אני סולחת לה. בעיקר כשהיא מנבלת את הפה|מאוהב|
אני מבינה שהסדרה מתרחשת בלוס אנג'לס ולכן חייב את כל הגיוון האתני הזה אבל באמת שהמשפחה של טראוויס זה ליהוק ממש מעיק. במיוחד הבן היצור שלו. קיוויתי שימות במקום לייזה אבל לא. נתקענו איתנו עוד עונה|חבול| מקווה לפחות שניפטר ממנו בתחילת עונה 2 או לפחות שיגדל להיות דמות נורמלית. המשפחה הלטינית קצת יותר נורמלית. אני מחבבת את אופליה, אבא שלה מענין לי. עוד לא החלטתי אבל אם אני אוהבת אותו או לא.
אח של אלישיה גם מעיק ממש. ומכוערררר איכס תסתפרררר.
היחידים שאני אוהבת זה אלישיה וסטארק. אני אוהבת שהוא כזה אנטיפת אבל עדין יש לו סופט ספוט לניק|לב|
היה מוזר לי שהעונה היא רק 6 פרקים, אבל ראיתי כבר שהעונות האחרות קצת יותר ארוכות אז זה מעודד כי בינתיים ממש נחמד לי איתה ואם אהיה בדיכאון ממש גדול כשהמאה תסתיים והסיהוקס לא יצילו אותי ממנו, לפחות יש לי עדין את אלישיה|לב|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סדרות כאלה שהייתי רואה פעם סטייל מכושפות ובאפי. וכן אני יודעת שחלקכם ירביצו לי אבל עם כל האהבה לבאפי (ובעיקר למכושפות)
קודם הייתי בשוק שאת בכלל העזת לשים את באפי ומכושפות באותו משפט כאילו הן שוות.
ואז עוד את כותבת שאת אוהבת יותר את מכושפות...
אני פשוט חסר מילים.

ראיתי את העונה הראשונה של FearTWD. זה היה כבר אחרי שהפסקתי לראות את סדרת האם. חשבתי שאולי זה יהיה מעניין יותר כי זה מתחיל לפני התפרקות מוחלטת של הכל. וגם לקסה (אלישיה) באמת הייתה גורם בהחלטה.
אבל לא תפס אותי בכלל ולכן לא המשכתי לעונה 2.

LeAnnDyIan

Well-known member
אני פשוט חסר מילים.

ראיתי את העונה הראשונה של FearTWD. זה היה כבר אחרי שהפסקתי לראות את סדרת האם. חשבתי שאולי זה יהיה מעניין יותר כי זה מתחיל לפני התפרקות מוחלטת של הכל. וגם לקסה (אלישיה) באמת הייתה גורם בהחלטה.
מה אעשה, האהבה שלך לבאפי זה האהבה שלי למכושפות. הייתי רואה באפי ואהבתי, לא אגיד שלא. אבל אף פעם לא הייתי אובססיבית כמו למכושפות.
את TWD לא ראיתי, וגם אין לי כוונה לראות אז לא כל כך אכפת לי מה היה שם. את Fear לגמרי אני רואה בשביל אלישיה וסו פאר היא מצדיקה את זה.

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member
אני פשוט חסר מילים.

כאילו "של נעליך מעל רגליך כי באפי הרבה יותר מאגניבה ומכושפות בכלל לא משתוות!"?
כי אני אהבתי\אוהב את מכושפות, הסדרה הנוכחית...פחות

LeAnnDyIan

Well-known member
טוב איזה שירנית בטוויטר אמרה לי לצפות ב-Teenage Bounty Hunters כי זה ממש גיי.
והנטפליקס אומר שזה 97% מאץ׳
אז אני יודעת מה אני הולכת לראות בסופ״ש (כי צריך לשמור את לקסה לשעת צרה)

למעלה