שרשור דיוני סדרות #17

didalf

Well-known member
(גם היה לי ריב מצחיק עם איזה מישהו בגללו בסרט הזה:-D)
חחח על מה כבר יש לריב על הסרט הזה?
יש להם סיבה, אבל הסיבה שלהם לא כיפית כמו של א.ל.י נגיד:-P:
בדיוק רציתי להגיד שאלי זה מה שחסר לך:-P:
למה בעצם את לא רואה סרטים של מארבל? יש כ"כ הרבה אפשר להסתכל על זה כסדרה. (סתם נזכרתי כי באחד הסרטים הנבל הוא AI שרוצה להשמיד את העולם)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
נזכרתי פתאום ממש עכשיו שאתה מאלה שלא ראו משחקי הכס, נכון? ילדת המורמונט היא מישהי ששיחקה שם.
אני ראיתי מחשקי הכס בהתחלה והפסקתי בסביבות עונה 4 כי זה היה כל כך שונה מהספרים ובצורה רעה.
ואחר כך שמעתי על דברים אפילו יותר נוראיים שקרו שם אז אני שמח שהפסקתי.
אבל שמעתי באמת יל ילדת המורמונט. אחותי מאוד התלהבה מהדמות הזאת

אבח"י

Well-known member
אני ראיתי מחשקי הכס בהתחלה והפסקתי בסביבות עונה 4 כי זה היה כל כך שונה מהספרים ובצורה רעה.
ואחר כך שמעתי על דברים אפילו יותר נוראיים שקרו שם אז אני שמח שהפסקתי.
אבל שמעתי באמת יל ילדת המורמונט. אחותי מאוד התלהבה מהדמות הזאת
לא צפיתי בעונה האחרונה של משחקי הכס.. משום-מה הסדרה אבדה את הקסם שלה אחרי צפייה בשבע העונות במרוצת חודש של צפייה. כבר לא היה לי חשק. חוץ מזה קראתי איזה ספוילר על מי מנצח בסוף ומה גורלו של הבן החורג, החתיך והיפה והמדליק, אז ויתרתי סופית.

אני רוצה להמליץ על המיני-סדרה Informer מ-2018, סדרת משטרה-פשע בריטית. ההתחלה של הסדרה קצת מרתיעה עבור מי שבורח מסדרות פוליטיות, אבל אם מתאפקים רבע שעה אז אפשר להתגבר על זה. הסדרה מתמקדת בשתי דמויות מרכזיות, הסייען והמפעיל שלו ומסתובבת בעצם סביב חקירה אחת, עם הסתעפויות. יחסית לז'אנר היא ריאליסטית ולא הרגשתי שהיא מזלזלת באינטליגנציה שלי רוב הזמן. באיזון שבין ריאליזם לעניין היא מצליחה לעמוד רוב הזמן. בעיני היא יותר מוצלחת מסדרות כמו Line of Duty שמלאה בטוויסטים מגוחכים, Save Me שלא מנסה לקחת את עצמה ברצינות, או Gangs of London שזונחת כל היגיון לטובת ליטרים של דם וזיעה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
התחלתי את דאש ולילי, חדש בנטפליקס.
פרק ראשון חמוד.
אם אתם במצב רוח למשהו קליל ורומנטי, ועם פרקים קצרים, נראה לי שזה מתאים.
אבל אעדכן.
מגיבה לעצמי, סיימתי את כל 8 הפרקים.
כאמור זה בדיוק כמו שזה נראה: קומדיה רומנטית (קריסמסית) מאוד חמודה.
צפיתי אתמול בכל הפרקים - חמוד מאוד!!
הזכיר לי מאוד את הסרטים "החנות מעבר לפינה" ו-"יש לך הודעה", הרעיון מאוד דומה, אבל הביצוע פה מאוד מוצלח.
ראיתי גם את Dash & Lily (שם את השם באנגלית למטרות חיפוש עתידי)
התחלתי אתמול עם 3 פרקים ברצף
אז פרק בבוקר לפני העבודה
ואז 4 ברצף כשחזרתי מהעבודה

בהחלט חמוד ומהנה. מאוד מרגיש כמו סרט קומי-רומנטי לכריסמס. וזה באמת לחלוטין היה יכול להיות סרט (עם 8 פרקים של כ22 דקות זה לא כל כך הרבה יותר מזה) אבל אני שמח מאוד שעיבדו את זה לסדרה. יש כל מיני קומדיות רומנטיות מהסוג שאני חושב שהיו יכולים לעבד גם לסדרה באופן טוב אם מוסיפים קצת תוכן (למשל הסרט החמוד של נטפליקס The Half of It).
זה גם לחלוטין מרגיש כמו ספר YA וזה באמת עיבוד לכזה.

עכשיו קצת התעמקתי בחקירה על זה וגיליתי שהעונה הזאת בעצם מבוססת על ספר ראשון בסדרה שבנתיים יש בה 3 ספרים. כלומר יש כבר חומר לעוד שתי עונות שממשיכות את הסיפור. אם כי אני לא יודע אם יהיה לזה אותו קסם.

dilia snake

Well-known member
אני חושבת שהם משחקים משחק מסוכן, על גבול הבעייתי כמעט. חוץ להגיד באופן מפורש שBLM מונעים מהמשטרה לבצע את התפקיד שלה כמו שצריך הם רמזו את זה בכול צורה אפשרית. וברצינות, הדרך היחידה להוציא מהעבריין השבועי הודאה זה במכות רצח?

כן, זה מבאס שרוצח ילדים יוצא לחופשי בגלל טעות טכנית. אבל יש לך צוות של שוטרים חכמים(חוץ מרוזק שהוא אני מניחה רק על תקן פנים יפות :-P:) תושיב אותם על התחת שימצאו עוד ראיות ותמצאו דרך חוקית להכניס אותו לכלא אז מה עם אלימות משטרתית "מצטלמת הרבה יותר טוב" או משהו.

פלאט רואה שוויט על סף פיצוץ וכנראה הולך לעשות או להורות לאנשים לעשות במקומו משהו לא חוקי ופשוט מתעלמת(n).

וויט הוא אחד השוטרים הכי בעייתיים על המסך היום, ואני לא בטוחה שהם יוכלו להשאיר אותו בתחום האפור לעוד הרבה זמן. הם חייבים למצוא דרך לשנות אותו בצורה אמינה ולעדכן את הסדרה ל-2020 או שאנשים יפסיקו לראות אותה.

חוץ מזה הם המשיכו עם כול הבלאגן עם קווין שהתחיל בסוף העונה הקודמת, ושוב גם עם זה הם הלכו על הדרך הכי בעייתית שיש. כולם מתנהגים כאילו קווין עשה משהו רע בזה שהוא סיפר את האמת והפר איזה קוד של שוטרים או משהו, בזמן שהוא היחיד שם שמשתמש בראש שלו למרות שבקצב הזה זה כנראה יגרום לו לההרג.

הם משתמשים במין צעיפים שחורים כאלו בתור מסכות, זה נראה נוראי במיוחד שהם הלכו לעצור את העבריין השבועי כי זה גרם להם להיראות כמו המשטרה המפחידה מההפגנות בארה"ב מלפני כמה חודשים. עדיף אם הם היו משתמשים במסכות שחורות חלקות(או אפילו משקיעים עושים להם מסכות של המשטרה) או סתם המסכות הכירוגיות הפשוטות שכולם שמים.

חוץ מזה שאני אפילו לא יכולה להגיד אם הפרק היה רע או לא, הוא פשוט גרם לי לזוז כול הזמן באי נוחות, אין לי מושג אם הם עשו את זה בכוונה או שבאמת מישהו מאחורי הקלעים חושב ככה.

dilia snake

Well-known member
ועכשיו גם FIRE

אז פה כבר הקורונה הייתה ממש מודגשת, פחות מחמש דקות לתוך הפרק והמילה "מגפה" הוזכרה.

אלוהים, הם הצליחו להפוך את קרוז לעוד יותר בלתי נסבל |פנים|.

עד סוף העונה סטלה וסברייד יהיו מאורסים, סטלה תהיה קצינה ומאט וברט ישכבו לפחות פעם אחת (ובמילון עדכנו עכשיו את ההגדרה לצ'יזי לסצנה של מאט/ג'סי ספנסר עושה מבטא אוסטרלי).

הקטעים של מאוץ' הרמן וריטר(?) היו נוראיים.

סטלה וסברייד מחליפים רוק כאילו אין מגפה, ברצינות? 8-{ אני יודעת שהם זוג בתכנית תושיבו אותה בחיק שלו בלי כול הקטע של הנשיקות, זה מסוכן מספיק|פנים|.

ומה הקטע לדחוף את הקטע עם התחנה השחורה ההיא? זה פשוט היה מוזר ולא קשור.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני חושבת שהם משחקים משחק מסוכן, על גבול הבעייתי כמעט. חוץ להגיד באופן מפורש שBLM מונעים מהמשטרה לבצע את התפקיד שלה כמו שצריך הם רמזו את זה בכול צורה אפשרית. וברצינות, הדרך היחידה להוציא מהעבריין השבועי הודאה זה במכות רצח?

כן, זה מבאס שרוצח ילדים יוצא לחופשי בגלל טעות טכנית. אבל יש לך צוות של שוטרים חכמים(חוץ מרוזק שהוא אני מניחה רק על תקן פנים יפות :-P:) תושיב אותם על התחת שימצאו עוד ראיות ותמצאו דרך חוקית להכניס אותו לכלא אז מה עם אלימות משטרתית "מצטלמת הרבה יותר טוב" או משהו.

פלאט רואה שוויט על סף פיצוץ וכנראה הולך לעשות או להורות לאנשים לעשות במקומו משהו לא חוקי ופשוט מתעלמת(n).

וויט הוא אחד השוטרים הכי בעייתיים על המסך היום, ואני לא בטוחה שהם יוכלו להשאיר אותו בתחום האפור לעוד הרבה זמן. הם חייבים למצוא דרך לשנות אותו בצורה אמינה ולעדכן את הסדרה ל-2020 או שאנשים יפסיקו לראות אותה.

חוץ מזה הם המשיכו עם כול הבלאגן עם קווין שהתחיל בסוף העונה הקודמת, ושוב גם עם זה הם הלכו על הדרך הכי בעייתית שיש. כולם מתנהגים כאילו קווין עשה משהו רע בזה שהוא סיפר את האמת והפר איזה קוד של שוטרים או משהו, בזמן שהוא היחיד שם שמשתמש בראש שלו למרות שבקצב הזה זה כנראה יגרום לו לההרג.

הם משתמשים במין צעיפים שחורים כאלו בתור מסכות, זה נראה נוראי במיוחד שהם הלכו לעצור את העבריין השבועי כי זה גרם להם להיראות כמו המשטרה המפחידה מההפגנות בארה"ב מלפני כמה חודשים. עדיף אם הם היו משתמשים במסכות שחורות חלקות(או אפילו משקיעים עושים להם מסכות של המשטרה) או סתם המסכות הכירוגיות הפשוטות שכולם שמים.

חוץ מזה שאני אפילו לא יכולה להגיד אם הפרק היה רע או לא, הוא פשוט גרם לי לזוז כול הזמן באי נוחות, אין לי מושג אם הם עשו את זה בכוונה או שבאמת מישהו מאחורי הקלעים חושב ככה.
נשמע מטריד מאוד.
לפחות לא התעלמו מעניין הBLM, אם כי מאיך שאת מתארת את זה אולי היה טוב יותר אם כן היו מתעלמים.
ועכשיו גם FIRE

אז פה כבר הקורונה הייתה ממש מודגשת, פחות מחמש דקות לתוך הפרק והמילה "מגפה" הוזכרה.

אלוהים, הם הצליחו להפוך את קרוז לעוד יותר בלתי נסבל |פנים|.

עד סוף העונה סטלה וסברייד יהיו מאורסים, סטלה תהיה קצינה ומאט וברט ישכבו לפחות פעם אחת (ובמילון עדכנו עכשיו את ההגדרה לצ'יזי לסצנה של מאט/ג'סי ספנסר עושה מבטא אוסטרלי).

הקטעים של מאוץ' הרמן וריטר(?) היו נוראיים.

סטלה וסברייד מחליפים רוק כאילו אין מגפה, ברצינות? 8-{ אני יודעת שהם זוג בתכנית תושיבו אותה בחיק שלו בלי כול הקטע של הנשיקות, זה מסוכן מספיק|פנים|.

ומה הקטע לדחוף את הקטע עם התחנה השחורה ההיא? זה פשוט היה מוזר ולא קשור.
יש סצנה שבה הדמות של ג'סי ספנסר עושה מבטא אוסטרלי?
את יודעת שהוא באמת אוסטרלי, נכון?

מטריד אותי מאוד שכבר ראית את הפרקים כי רציתי שלא תספיקי לראות דיסקברי היום.
כלומר לא שזה ממש משנה, אני אראה מחר בבוקר ואז כבר אוכל להגיב לך.

אגב, מאוד בא לי שתראי את שני פרקי פתיחת עונה 4 של הרופא הטוב כדי לדעת מה את חושבת על ההתייחסות שלהם למגפה.
אני יודע שהפסקת לפני הרבה זמן, אבל אם את בכל מקרה לא מתכוונת להשלים את זה אז זה לא נורא שזה יספלייר לך את מה שהפסדת.
ואת כן הפסדת כמה התפתחויות משמעותיות שמתייחסים אליהם בפרקים האלו, אבל בתכלס העיקר זה המגפה בפרקים האלו.

dilia snake

Well-known member
יש סצנה שבה הדמות של ג'סי ספנסר עושה מבטא אוסטרלי?
את יודעת שהוא באמת אוסטרלי, נכון?
כן, בגלל זה חשבתי שזה היה צ'יזי.
מטריד אותי מאוד שכבר ראית את הפרקים כי רציתי שלא תספיקי לראות דיסקברי היום.
דווקא התכוונתי להתחיל להתחשב בך ולהתחיל לראות את הפרק של דיסקברי בימי שישי בערב אחרי הפרק של SVU ולייט נייט :-P: ועדיין נשאר לי הפרק של MED שבטח יעסוק רק במגפה ועוד לא החלטתי אם לראות אותו היום או לא.
אגב, מאוד בא לי שתראי את שני פרקי פתיחת עונה 4 של הרופא הטוב כדי לדעת מה את חושבת על ההתייחסות שלהם למגפה.
אני יודע שהפסקת לפני הרבה זמן, אבל אם את בכל מקרה לא מתכוונת להשלים את זה אז זה לא נורא שזה יספלייר לך את מה שהפסדת.
ואת כן הפסדת כמה התפתחויות משמעותיות שמתייחסים אליהם בפרקים האלו, אבל בתכלס העיקר זה המגפה בפרקים האלו.
חשבתי בזמן האחרון אם לחזור אליה או לא והתכוונתי לשאול אותך עד כמה הם מתעסקים עם הקטע של האוטיזם ואם שון עדיין מעצבן... בכול מקרה אני פחות או יותר יודעת איך עונה הקודמת נגמרה כי נחשפתי לספוילרים(אז אני יודעת מי מת) אז אם ישעמם לי בסופ"ש אני אראה את שני הפרקים הראשונים של עונה 4 ואראה אם בא לי לחזור ולהתחיל מחדש.

Lhuna3

Well-known member
רציתי סתם להתלהב קצת מזה שיש שם דמות שקראה לבת שלה בשם ווילו כי היא מעריצה של באפי, וגם דיברו קצת בפרק על הפרק hush של באפי :D
חוץ מזה בפרק הקודם או הקודם לו נאמר שלקווין יש "אובססיה מוזרה לכריס המסוורת'" :-D אז חשבתי על עדי.

ואם כבר אז אני ארחיב קצת על העונה עד כה:

זה נכון שזה מפריע קצת הקטע של הקורונה, אבל הם מאוד מושקעים במציאות שלנו, והם כנראה לא יכלו להתעלם מזה. אבל - לשמחתי זה נראה שהם עושים זה לצאת ידי חובה. כלומר אני חששתי בתחילת הפרק הראשון של העונה שהם ממש שינו כיוון ממה שהם תכננו בסוף העונה הקודמת, אבל בהמשך זה די נראה שהם שילבו את בצורה הכי מינימלית שהצליחו, ונשארו בקו העלילה הרגיל פחות או יותר.
הדמויות שם רוב הזמן עם המשפחה ולכן הן בלי מסכות ושמות רק כשחייבים, הילדות של רנדל לומדות מהזום בבית רוב הזמן, אנשים שלא גרים ביחד עדיין נפגשים - הם רק טורחים לציין שהם "נבדקו והיו בבידוד שבועיים" לפני שבאו לבקר (שזה לא בדיוק עובד ככה במציאות :-D אבל יאללה נחליק), אבל חוץ מזה החיים די נמשכים כרגיל עם הבעיות הרגילות, ואין המון התייחסות לנושא.
אני מנסה להבין למה זה מפריע לי לראות את זה בכלל. איכשהו למרות שאנחנו חיים את המציאות הזאת כבר 9 חודשים, זה עדיין מרגיש מאולץ ו"לא קשור" כשרואים את זה בסדרה.

לעומת זאת, את הסיפור של ג'ורג' פלויד ו-BLM הם לא יכלו לנפנף ככה, זה יותר מידי נוגע בסיפור של רנדל ובלתי אפשרי היה שזה לא ישפיע על הדמות הזאת בצורה משמעותית, כשחור רגיש שאומץ למשפחה לבנה ועד היום מחפש את הזהות שלו בגלל זה. אני חשבתי שההתייחסות שלו היתה אמינה ומתאימה לדמות.
אבל חבל לי שבגלל זה פיטרו (כך נראה) את הדמות של פמלה אדלון, שממש התלהבתי בסוף העונה הקודמת כשהיא הצטרפה לסדרה בתור הפסיכולוגית שלו. זה הגיוני, אבל בפרק הזה עדיין קיוויתי שהוא לא ימצא אף שחור מתאים ויחזור אליה.

ועל הטוויסט בסוף פרק 2: מודה שלמרות שזה קצת חוזר על עצמו אני ממש אהבתי וממש מצפה לראות את ה"מפגש" אם וכאשר יהיה. אבל בטח המאנייקים ימשכו את זה עד סוף העונה הזאת לפחות.

didalf

Well-known member
רציתי סתם להתלהב קצת מזה שיש שם דמות שקראה לבת שלה בשם ווילו כי היא מעריצה של באפי, וגם דיברו קצת בפרק על הפרק hush של באפי :D
והנה ניק חוזר לצפות:-P:
נאמר שלקווין יש "אובססיה מוזרה לכריס המסוורת'" :-D אז חשבתי על עדי.
:-D צודק אבל:-P:

זה נכון שזה מפריע קצת הקטע של הקורונה, אבל הם מאוד מושקעים במציאות שלנו, והם כנראה לא יכלו להתעלם מזה. אבל - לשמחתי זה נראה שהם עושים זה לצאת ידי חובה. כלומר אני חששתי בתחילת הפרק הראשון של העונה שהם ממש שינו כיוון ממה שהם תכננו בסוף העונה הקודמת, אבל בהמשך זה די נראה שהם שילבו את בצורה הכי מינימלית שהצליחו, ונשארו בקו העלילה הרגיל פחות או יותר.
הדמויות שם רוב הזמן עם המשפחה ולכן הן בלי מסכות ושמות רק כשחייבים, הילדות של רנדל לומדות מהזום בבית רוב הזמן, אנשים שלא גרים ביחד עדיין נפגשים - הם רק טורחים לציין שהם "נבדקו והיו בבידוד שבועיים" לפני שבאו לבקר (שזה לא בדיוק עובד ככה במציאות :-D אבל יאללה נחליק), אבל חוץ מזה החיים די נמשכים כרגיל עם הבעיות הרגילות, ואין המון התייחסות לנושא.
אני מנסה להבין למה זה מפריע לי לראות את זה בכלל. איכשהו למרות שאנחנו חיים את המציאות הזאת כבר 9 חודשים, זה עדיין מרגיש מאולץ ו"לא קשור" כשרואים את זה בסדרה.
ראיתי איזה 5 דקות עם אמא שלי מהפרק הראשון וההתייחסות לקורונה הרגישה לי סופר מאולצת ומעצבנת (ומהתיאור שלך זה עדיין נשמע מעצבן אפילו שאמרת שלא מתייחסים לזה הרבה)
מעניין באמת למה כמו שאמרת בסוף אפילו שאנחנו חיים את זה זה כ"כ לא עובד בטלוויזיה. אולי דווקא בגלל זה.

ועל הטוויסט בסוף פרק 2: מודה שלמרות שזה קצת חוזר על עצמו אני ממש אהבתי וממש מצפה לראות את ה"מפגש" אם וכאשר יהיה. אבל בטח המאנייקים ימשכו את זה עד סוף העונה הזאת לפחות.
מה קרה? אל תגידי לי שג'ק חי איכשהו.

Lhuna3

Well-known member
אוף המסגרת שהם הוסיפו לציטוטים בעדכון האחרון ממומשת באופן מעצבן ממש.
כי אי אפשר לבחור אותה אלא רק את הטקסט שבתוכה, ואם רוצים לבחור טקסט כולל מסגרת כזאת בשביל להוסיף ספוילר "מסביבה" זה מחרבש הכל!! גררררר

מה קרה? אל תגידי לי שג'ק חי איכשהו.
לא, אבל דומה, כלומר מישהו אחר שהיה ברור שהוא מת - בעצם חי :-D הם מאוד אוהבים לעשות את זה.
ספוילר למי חי כנראה: האמא הביולוגית של רנדל. כלומר אנחנו עוד לא יודעים בוודאות שהיא עדיין חיה, אבל גילינו שהיא בעצם לא מתה קצת אחרי שהוא נולד, כמו שחשבנו עד עכשיו וכמו שאבא של רנדל חשב וסיפר לו. אז עכשיו מחכים שאיכשהו הם יגלו זה על זו ויפגשו. למרות שלא בטוח שזה יקרה, אבל אני מקווה.

didalf

Well-known member
כי אי אפשר לבחור אותה אלא רק את הטקסט שבתוכה, ואם רוצים לבחור טקסט כולל מסגרת כזאת בשביל להוסיף ספוילר "מסביבה" זה מחרבש הכל!! גררררר
כן נכון זה מציק.
צריך איכשהו לגרור את העכבר כדי לסמן ממש עד למעלה. או אחרי שזה מתחרבש ללחוץ על הכפתור שמוריד את התצוגת UI לקוד בלבד ואז אפשר לשחק חזרה עם הקודים.
1605207723497.png
לא, אבל דומה, כלומר מישהו אחר שהיה ברור שהוא מת - בעצם חי :-D הם מאוד אוהבים לעשות את זה.
ספוילר למי חי כנראה: האמא הביולוגית של רנדל. כלומר אנחנו עוד לא יודעים בוודאות שהיא עדיין חיה, אבל גילינו שהיא בעצם לא מתה קצת אחרי שהוא נולד, כמו שחשבנו עד עכשיו וכמו שאבא של רנדל חשב וסיפר לו. אז עכשיו מחכים שאיכשהו הם יגלו זה על זו ויפגשו. למרות שלא בטוח שזה יקרה, אבל אני מקווה.
אוח איזה מתישים|מזיע|

Lhuna3

Well-known member
או אחרי שזה מתחרבש ללחוץ על הכפתור שמוריד את התצוגת UI לקוד בלבד ואז אפשר לשחק חזרה עם הקודים.
תודה, אני חיפשתי כפתור כזה לפני כמה זמן ולא מצאתי איפה הם החביאו אותו, זה עוזר! (אצלי הוא מוחבא בתת-תפריט, וגם כפתורים נוספים שאצלך מופיעים. את עשית משהו בשביל להוציא אותם או שאת פשוט בדפדפן או פלטפורמה אחרת?)

LeAnnDylan

Well-known member
למה שהולו ישימו רק את שלושת הפרקים הראשונים של הסדרה?
יש איזה משהו שצריך לשלם יותר כדי לקבל את השאר?
לא צריך לשלם יותר. כנראה שזה לא חלק מהספריה של הולו ופשוט כשהוספתי את זה לרשימת צפיה שלי לפני כמה זמן זה הקליט לי פרקים ששודרו ב-TNT עד היום. יכול להיות שבהמשך זה יקליט פרקים נוספים אם ישודרו.
הבעיה עם ערוץ TNT זה שהוא משדר לפעמים תכנים בלי שום סדר כרונולוגי או היגיון.
חחח על מה כבר יש לריב על הסרט הזה?
אני קצת סנילית אבל אם אני זוכרת נכון זה היה בקטע שסופי מגלה שקורה הרסה להם את השיר ומסרבת להמשיך לכתוב את הבית הנוסף שקורה רצתה כי אלכס לא נתן לה להגיד לקורה מה היא חושבת על השיר. ואז יש איזה קטע שהוא יוצא עליה ומדבר אליה כמו איזה זבל ואז שצפינו בו צועק עליה אני כזה what an asshole ואז ויק (זה שרבתי איתו, AKA הבוס/בפ"ף של השותפה שלי) התעצבן וכזה he is?! she's fucking stupid.
עכשיו אני לגמרי בעד כיבוד דעות או מקסימום בוא-נסכים-שלא-להסכים, אבל זה לא תקף כשמישהו מלכלך על דרו:-[ אז יצאתי לו על החיים. חוץ מזה שאני צודקת גם בלי קשר לזה שזו דרו. הוא היה זבל, והיא לא חייבת לו כלום. היא לא כותבת במקצועה שצריכה להישאר אובייקטיבית כי זו העבודה שלה. היא בסך הכל עשתה לו טובה|שפם|
למה בעצם את לא רואה סרטים של מארבל?
כי אם אין דרו אני לא רוצה סרטים (למרות שיש עכשיו שני סרטי חגים חדשים שאני ממש רוצה לראות - Friendsgiving ו-Happiest Season) ובנוסף אני ממש לא מתחברת לכל סצינת גיבורי העל.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן נכון זה מציק.
צריך איכשהו לגרור את העכבר כדי לסמן ממש עד למעלה. או אחרי שזה מתחרבש ללחוץ על הכפתור שמוריד את התצוגת UI לקוד בלבד ואז אפשר לשחק חזרה עם הקודים.
צפה בקובץ המצורף 6864
האמת שזה עיצבן אותי בהתחלה, אבל מצאתי לזה פתרון קל ופשוט:
הולכים לתחילת הציטוט ואז עושים אנטר ככה שיש שורה ריקה מעליו.
ואז כשבוחרים לעשות מסגרת ספוילר קל לבחור מעל זה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
דווקא התכוונתי להתחיל להתחשב בך ולהתחיל לראות את הפרק של דיסקברי בימי שישי בערב אחרי הפרק של SVU ולייט נייט :-P: ועדיין נשאר לי הפרק של MED שבטח יעסוק רק במגפה ועוד לא החלטתי אם לראות אותו היום או לא.
אוקי, אני דווקא מעדיף אם ככה בעצם שתראי את זה הערב. כי ככה את כותבת הערב וכשאני רואה מחר בבוקר אני יכול להגיב לך.
אם תראי את זה רק מחר בערב אני אצטרך לכתוב הודעה ראשונה ואז אני אצטרך להמתין כמה זמן עד הערב כדי שתגיבי.
חשבתי בזמן האחרון אם לחזור אליה או לא והתכוונתי לשאול אותך עד כמה הם מתעסקים עם הקטע של האוטיזם ואם שון עדיין מעצבן... בכול מקרה אני פחות או יותר יודעת איך עונה הקודמת נגמרה כי נחשפתי לספוילרים(אז אני יודעת מי מת) אז אם ישעמם לי בסופ"ש אני אראה את שני הפרקים הראשונים של עונה 4 ואראה אם בא לי לחזור ולהתחיל מחדש.
כן תראי את שני הפרקים הראשונים של עונה 4 [של הרופא הטוב].
בעקרון שון כמובן עדיין אוטיסט אז זה לא השתנה... אבל כן הרבה פחות מתמקדים בזה מאשר בעונה 1. והוא גם בהחלט השתפר בהרבה דברים.

dilia snake

Well-known member
אוקי, אני דווקא מעדיף אם ככה בעצם שתראי את זה הערב. כי ככה את כותבת הערב וכשאני רואה מחר בבוקר אני יכול להגיב לך.
אם תראי את זה רק מחר בערב אני אצטרך לכתוב הודעה ראשונה ואז אני אצטרך להמתין כמה זמן עד הערב כדי שתגיבי.
אז אני אראה אותה מאוחר יותר ואמשיך לראות בימי חמישי :-P: :-P: :-P:

didalf

Well-known member
אני קצת סנילית אבל אם אני זוכרת נכון זה היה בקטע שסופי מגלה שקורה הרסה להם את השיר ומסרבת להמשיך לכתוב את הבית הנוסף שקורה רצתה כי אלכס לא נתן לה להגיד לקורה מה היא חושבת על השיר. ואז יש איזה קטע שהוא יוצא עליה ומדבר אליה כמו איזה זבל ואז שצפינו בו צועק עליה אני כזה what an asshole ואז ויק (זה שרבתי איתו, AKA הבוס/בפ"ף של השותפה שלי) התעצבן וכזה he is?! she's fucking stupid.
עכשיו אני לגמרי בעד כיבוד דעות או מקסימום בוא-נסכים-שלא-להסכים, אבל זה לא תקף כשמישהו מלכלך על דרו:-[ אז יצאתי לו על החיים. חוץ מזה שאני צודקת גם בלי קשר לזה שזו דרו. הוא היה זבל, והיא לא חייבת לו כלום. היא לא כותבת במקצועה שצריכה להישאר אובייקטיבית כי זו העבודה שלה. היא בסך הכל עשתה לו טובה|שפם|
טוב מסתבר שאני לא זוכרת את הקטע הזה מספיק אז אני אסכים איתך.

כי אם אין דרו אני לא רוצה סרטים (למרות שיש עכשיו שני סרטי חגים חדשים שאני ממש רוצה לראות - Friendsgiving ו-Happiest Season) ובנוסף אני ממש לא מתחברת לכל סצינת גיבורי העל.
אני גם לא ואז יום אחד כן. גיבורי על זה לא כזה רחוק מה100, בקטע שזה באזור של אקשן וקצת פנטזיה וקצת טכנולוגיה מוגזמת וחברות וגיבורים יפים.
Happiest Season - אני גם שמתי עין על זה כי הטריילר קפץ לי עם שחקנים שאני אוהבת (גם דיוויד משיטס קריק, גם אליסון ברי וגם אוברי פלזה!)

תודה, אני חיפשתי כפתור כזה לפני כמה זמן ולא מצאתי איפה הם החביאו אותו, זה עוזר! (אצלי הוא מוחבא בתת-תפריט, וגם כפתורים נוספים שאצלך מופיעים. את עשית משהו בשביל להוציא אותם או שאת פשוט בדפדפן או פלטפורמה אחרת?)
לאדעת לא עשיתי כלום זה פשוט ככה אצלי. אני משתמשת בכרום.

האמת שזה עיצבן אותי בהתחלה, אבל מצאתי לזה פתרון קל ופשוט:
הולכים לתחילת הציטוט ואז עושים אנטר ככה שיש שורה ריקה מעליו.
ואז כשבוחרים לעשות מסגרת ספוילר קל לבחור מעל זה.
כן אני גם עושה ככה. רק אם מתחיל להתבלגן יותר מידי הולכת לאופציה השניה.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
והנה ניק חוזר לצפות:-P:
לא עד חזרה לצפיה בסדרה, אבל כן מגניב.
ואפילו ראיתי קטע קטן מזה בטוויטר*:
אבל עכשיו אני מסוקרן לדעת מה אמרו על האש.

עומת זאת, את הסיפור של ג'ורג' פלויד ו-BLM הם לא יכלו לנפנף ככה, זה יותר מידי נוגע בסיפור של רנדל ובלתי אפשרי היה שזה לא ישפיע על הדמות הזאת בצורה משמעותית, כשחור רגיש שאומץ למשפחה לבנה ועד היום מחפש את הזהות שלו בגלל זה. אני חשבתי שההתייחסות שלו היתה אמינה ומתאימה לדמות.
אוקי, אני יודע שזה משהו שאולי לא הייתי אומר אם עדיין הייתי צופה בסדרה, כי בסדרות אחרות זה נראה לי הגיוני כשנושא ממשיך להיות חשוב במשך הרבה עונות,
אבל איך לכל הרוחות אפשר עדיין לחפור על הבעיות של רנדל עם זה שהוא אומץ על ידי משפחה לבנה אוהבת (כלומר חוץ מהאח החרא)

היה לי ברור עוד בעונה 1 שאם הסדרה תמשיך מספיק זמן אז יגלו שהיא חיה והוא יפגוש אותה.
בעצם אני מאוד מופתע שזה לא קרה הרבה יותר מוקדם.

ותכלס אם הסדרה תגיע לעונה 9 אז כבר בטוח יגלו שג'ק עדיין בחיים.

עכשיו שאני חושב על זה... יש את השלישיה בכמה שלבים של החיים - בינהם ילדים ובני נוער. אבל עם מספיק זמן השחקנים שמשחקים אותם כילדים הופכים בטח לבני נוער. זה ייצור משהו מוזר כזה שבו בעונה 1 מישהו אחד שיחק את קווין בן ה16 ואז בעונה הזאת מי ששיחק אותו בעבר בן 10 הוא כבר בן 15. לא?

*אם כבר מדברים על באפי ועל טוויטר אז אני חייב לציין את זה שהפוליטיקאית (וסופרת) סטייסי אברמס, שעכשיו מקבלת הרבה קרדיט על כך שג'ורג'יה הפכה לכחולה, נחשפה כמעריצת באפי ואפילו כתבה משהו מעניין מאוד לגבי נושא מאוד חשוב בסדרה

למעלה