** שרשור בוקר 2 היום ה-62 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ziniozi

Well-known member
בגלל שמשעמם - ותיקי הפורום אולי זוכרים, היינו משחקים פה משחק כלשהו פעם
מעיין אוסף שאלות, זכור לי במעומעם.
מה זה היה?
@Maybe Mary
@nicknick
אתן בטח זוכרות...

Pachulii

Well-known member
חחחח משחק אמריקאי מטומטם שהיינו משחקים כשהיינו שיכורים בתיכון :p
בוחרים שמות של 3 אנשים ( ורצוי בחירה מעניינת או מצחיקה ) וכל אחד אומר עם מי היה רוצה להתנשק, עם מי היה רוצה להתחתן, ואת מי היה רוצה להעיף :p

Iakar

Well-known member
אני שמחה שטליה לוקחת לעצמה יום במיטה. מקווה שלמרות הצום היא תתחזק קצת מנטלית ותנוח ואולי שאר הדיירים שהיא באה להם פחות בטוב ירגעו קצת ויפסיקו להרעיל נגדה ומנגד אלא שכן מחבבים אותה יתגעגעו קצת (באח הגדול יום אחד מרגיש כמו שבוע).

פאף פה

Well-known member
לגבי לירן לדעתי היא לא חכמה ולא אינטליגנטית. לא כל מי שמסוגל להתנסח הוא בהכרח אינטליגנט. הובכתי מאוד כשאילנה עשתה חידון טריוויה והיא גילתה בורות תהומית. אפילו לגבי בירת רוסיה, ענתה בהיסוס ״מוסקבה?״

Yuli90ya

Well-known member
לגבי לירן לדעתי היא לא חכמה ולא אינטליגנטית. לא כל מי שמסוגל להתנסח הוא בהכרח אינטליגנט. הובכתי מאוד כשאילנה עשתה חידון טריוויה והיא גילתה בורות תהומית. אפילו לגבי בירת רוסיה, ענתה בהיסוס ״מוסקבה?״
והבן שלה שהוא צבר
ולא יודע לדבר עברית
" שלי האמא מנצח"

יונתנסקי

Well-known member
מגעילים הם מזיעים על כל השטיח
זה קטע לא ברור לי...
רצית שיזיעו מתחת לשטיח ?
בטח יזיעו על השטיח
או.... שיפנו את השטיח.
דיברתי על לירן, לא על אילנה. ואם הילד לא מדבר נכון סימן שלא היו לו מורים טובים.
"שלי האמא מנצח" נראה לי כמו גוגל טרנסלייט.

andersonian

Well-known member
זה סימן שהילד לא היה בגן אפילו יום אחד בין "מקומיים" ובסביבה שלו בבית מדברים איתו רק רוסית

andersonian

Well-known member
זה מה שכתבתי,שכנראה הוא לא היה בגן

בכלל,ההמלצה במקרה שכזה,שילד נולד להורה/ים שעיברית היא לא שפת האם שלהם היא שההורים/הורה אחד
ידבר איתו עיברית וההורה השני/סבא/סבתא ידבר איתו בשפה שלהם

זה במקרה שרוצים שהילד ימשיך את נמורשת התרבותית של המשפחה....

שרון רוז

Well-known member
טוב,לפי הנומרולוגיה(בדקתי כרגע ל4 דיירים:אופק,בר,טליה ושחף),זה לגמרי בין טליה ושחף(לאופק ובר אין עיתוי של זכייה).שניהם מבחינת שנה בעיתוי מעולה(לטליה יש את העיתוי של תקווה ולשחף יש את העיתוי של אלירז) ,כשיפרסמו את יום הגמר אפשר יהיה לדעת יותר.יש לכם את התאריך לידה של קאזם?

מצב
הנושא נעול.
למעלה