** שרשור בוקר ☕ היום ה-66 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
בוקר טוב :)

היום בערב -
הדחה כפולה!!

המועמדים להדחה הראשונה -
טליה דניאל נתנאל דוד קאזם דרור לירן ומשה

לאחר שיצא המודח הראשון תתחיל שוב הצבעה ולקראת סוף התכנית יצא המודח השני
אך בשניה הדחה קולקטיבית.

שיהיה יום נפלא |פרח|

יונתנסקי

Well-known member

היום בערב -
הדחה כפולה!!

המועמדים להדחה הראשונה -

אך בשניה הדחה קולקטיבית.

שיהיה יום נפלא |פרח|
לא הבנתי.
המודח השני יהיה מתוך כל הדיירים, מה שקראת קולקטיבית ?

יונתנסקי

Well-known member

היום בערב -
הדחה כפולה!!

המועמדים להדחה הראשונה -

אך בשניה הדחה קולקטיבית.

שיהיה יום נפלא |פרח|
ממש מסקרן איך תהיה התפלגות המסמסים....

לאו דווקא מבחינת התוצאות.
יותר לגבי הצופים

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
יש כמה כותבים, שכאשר אני רואה את הכינוי שלהם אני אפילו לא פותחת את הפוסט.
או בגלל שאני חושבת שלא יעניינו, וחמוּר מכך -
אני יודעת שהם אוטומטית אנטי אופק, אז למה לי להתעצבן ?
אולי כדאי להתעצבן על זה שבפורום הנוכחי את לא צריכה לפתוח פוסט בכדי לקרוא? :unsure:

ariela1612

Well-known member
בוקר טוב אני רק שאלה
למה טליה מלינה על ההעמדה של ליה?
הרי היא בעצמה אמרה שהיא לא מתחברת לחדשות, לא ניסתה להכיר אותן ואף העמידה בעצמה את ליה כמה ימים אחרי שנכנסו אז ממה היא כל כך מופתעת?

רות 1234

Well-known member
בוקר טוב אני רק שאלה
הרי היא בעצמה אמרה שהיא לא מתחברת לחדשות, לא ניסתה להכיר אותן ואף העמידה בעצמה את ליה כמה ימים אחרי שנכנסו אז ממה היא כל כך מופתעת?
נכון. והכי מצחיק שמשה (המסטיק שנדבק לטליה טוב טוב) חימם אותה על זה עוד יותר. לא צפיתי אתמול הרבה אחרי שהשידור חזר, אבל הבנתי מהקריאה כאן שטליה בשיחה עם ריוואה שאלה למה ליה לא בחרה למשל באופק להדחה. חבל שהשם של אופק כל הזמן בפה של טליה. מצד אחד אופק אויב האנושות החדש בעיני טליה, והיא סופרת לו היטב את כל "פשעיו" + סופרת לו כל קילו שהעלה במשקל בבית האח (קיבלה לאחרונה ביטחון להשחיר על אופק גם מהדיירים החדשים + מחבריה הצמודים דניאל ונתנאל. עד לא מזמן הייתה לה המון ביקורת מוצדקת לטעמי על נתנאל, ופתאום הוא הבסטי שלה)

יונתנסקי

Well-known member
בוקר טוב אני רק שאלה
אין לי תשובה לשאלתך.
רציתי לומר שאהבתי את המילה "מלינה".

דפניה34

Well-known member
בוקר טוב אני רק שאלה
לא רק זאת. כאשר ליה שיתפה את כל הבנות ב"סיפור שלה", טליה היתה היחידה שלא הטריחה את עצמה ללכת ולשמוע. חוסר נימוס בולט וצורם. אז למה טליה מצפה?

ariela1612

Well-known member
לא רק זאת. כאשר ליה שיתפה את כל הבנות ב"סיפור שלה", טליה היתה היחידה שלא הטריחה את עצמה ללכת ולשמוע. חוסר נימוס בולט וצורם. אז למה טליה מצפה?
לא ברור בכלל ועוד רוצה שהיא תעמיד את אופק, אופק היה די קרוב לליה

דאלי100

Active member
טליה שיכורת כוח מהצרחות של ילדות טיקטוק, ומרגע שקלטה את זה הפרצוף הפחות נחמד נחשף.. ליה ישבה הרבה עם אופק אבל אופק לטליה היום הוא כמו סדין אדום לשור. הוא העז לא לרצות את הנסיכה הקסומה ומכאן התחילה השנאה ומסעות ההכפשה מצידה עליו

Insomnia 5

Well-known member
טליה שיכורת כוח מהצרחות של ילדות טיקטוק, ומרגע שקלטה את זה הפרצוף הפחות נחמד נחשף.. ליה ישבה הרבה עם אופק אבל אופק לטליה היום הוא כמו סדין אדום לשור. הוא העז לא לרצות את הנסיכה הקסומה ומכאן התחילה השנאה ומסעות ההכפשה מצידה עליו
מדוייק

Coralim

Well-known member
טליה שיכורת כוח מהצרחות של ילדות טיקטוק, ומרגע שקלטה את זה הפרצוף הפחות נחמד נחשף.. ליה ישבה הרבה עם אופק אבל אופק לטליה היום הוא כמו סדין אדום לשור. הוא העז לא לרצות את הנסיכה הקסומה ומכאן התחילה השנאה ומסעות ההכפשה מצידה עליו​
להפך להפך. מי לא רצה את מי? והמרחק בינהם עושה לה לו לנו רק טוב

איבונה3

Well-known member
כל מילה (y)(y)

Coralim

Well-known member
לא רק זאת. כאשר ליה שיתפה את כל הבנות ב"סיפור שלה", טליה היתה היחידה שלא הטריחה את עצמה ללכת ולשמוע. חוסר נימוס בולט וצורם. אז למה טליה מצפה?​
טליה פתחה בשיחות לא פעם עם ליה. הבנות לא מעוניינות שטליה תהיה מעורבת בשיחותיהן, הרי המטרה " הסמויה" לא לתת לה במה או נוכחות.

ORIGINALNIK

Well-known member
אגב לגבי המריבה קאסם נתנאל אתמול, היא הציפה התנהגות לגמרי דוחה של דינה. אישה עם רקע כמו שלה ובגילה, משחקת באוכל ושתיה כדי לתחזק את מקורביה? דוחה ביותר...
מסכימה
למרות שזה כאילו מותר כי הם הקציבו נדמה 30 או 40 שקלים אישיים לכול דייר אבל כשמישהו בתקציב האישי שלו נותן לאחד ולא לאחר זה לא נעים במדבר של המקרר שלהם

ariela1612

Well-known member
ועוד משהו מסיבוב קל ברשתות החברתיות, נתנאל פתאום נהיה נסיך ומשה אהוב העם, דרור חכם וכל זה רק כי חברו לטליה 🤭

מצב
הנושא נעול.
למעלה