** שרשור בוקר ☀️ היום ה48 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

8LIBI8

Well-known member
סורי ממי שאוהב כל כך את טיטי פה אבל טיטי, עם כל הכבוד לטרגדיה שעברה והדאגה שלה לג'קו, היא טיפוס די אגרסיבי, כוחני ולרגעים מטומטם ורע. ראיתי את זה בהישרדות וגם פה באח זה צץ כשהיא ננעלת כמו רוטוויילר ומתנפלת ללא הפסקה. כשהיא בקריז היא לא רואה ממטר ואין לה סנטימנטים. לא אוהבת אותה :sneaky:

willing

Well-known member
סורי ממי שאוהב כל כך את טיטי פה אבל טיטי, עם כל הכבוד לטרגדיה שעברה והדאגה שלה לג'קו, היא טיפוס די אגרסיבי, כוחני ולרגעים מטומטם ורע. ראיתי את זה בהישרדות וגם פה באח זה צץ כשהיא ננעלת כמו רוטוויילר ומתנפלת ללא הפסקה. כשהיא בקריז היא לא רואה ממטר ואין לה סנטימנטים. לא אוהבת אותה :sneaky:
אצלי זה משהו שאני אוהבת בה
קצת ברבריזם

מנליק השני

Well-known member
הייתי רוצה לראות אותך יום שלם לא חודשיים רק יום אחד עם אורן חזן...
חוץ מזה עם מי היא רבה וננעןה כמו רוטווילר בדיוק?
הישרדות זה פורמט אחר ,ישראלים לצערי מתקשים להבין את המשחק שנקרא הישרדות ולכן רוב השורדים הטובים הפכו לשנואים אבל היללו "שורדים" כמו טילטיל ושגיא .

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
הייתי רוצה לראות אותך יום שלם לא חודשיים רק יום אחד עם אורן חזן...
חוץ מזה עם מי היא רבה וננעןה כמו רוטווילר בדיוק?
הישרדות זה פורמט אחר ,ישראלים לצערי מתקשים להבין את המשחק שנקרא הישרדות ולכן רוב השורדים הטובים הפכו לשנואים אבל היללו "שורדים" כמו טילטיל ושגיא .
יש לאנשים זיכרון קצר וסלקטיבי בהקשר של אורן חזן.
שוכחים מי זה אורן חזן,שוכחים מה עשה,שוכחים מי הפרסונה ה"נאורה" הזאת שהוא משחק בתכנית.

יש דברים שהם מעבר לתכנית
זה אפילו לא קשור לטיטי או ג'קו (כי עפ"י הלוגיקה הזאת אני אמורה לאהוב אותו)
זה נטו הוא
אדם מבחיל!

8LIBI8

Well-known member
יש לאנשים זיכרון קצר וסלקטיבי בהקשר של אורן חזן.
שוכחים מי זה אורן חזן,שוכחים מה עשה,שוכחים מי הפרסונה ה"נאורה" הזאת שהוא משחק בתכנית.

יש דברים שהם מעבר לתכנית
זה אפילו לא קשור לטיטי או ג'קו (כי עפ"י הלוגיקה הזאת אני אמורה לאהוב אותו)
זה נטו הוא
אדם מבחיל!
הוא לא מושלם ולא טלית שכולה תכלת. לא אהבתי דברים שאמר ואיך התנהג בעבר אבל אני מסתכלת על ההווה, לא דוגרת על העבר ולדעתי, למרות שלא מסכימה עם חלק מהדעות שלו, הוא מתגלה כמאוד רגיש, אכפתי ונותן את הנשמה לאנשים שהוא אוהב. לדעתי הוא התרכך עם השנים. ברגע שלא מכבדים אותו ומתנפלים עליו אז הוא בחריפות שלו יודע לירות חיצים וגם יבוא עם טנק. הוא לא פרייאר ויש לו עמוד שדרה, מי שלא רוצה לקבל אש שלא יתחיל איתו, פשוט מאוד :cool:

josh08

Well-known member
הוא לא מושלם ולא טלית שכולה תכלת. לא אהבתי דברים שאמר ואיך התנהג בעבר אבל אני מסתכלת על ההווה, לא דוגרת על העבר ולדעתי, למרות שלא מסכימה עם חלק מהדעות שלו, הוא מתגלה כמאוד רגיש, אכפתי ונותן את הנשמה לאנשים שהוא אוהב. לדעתי הוא התרכך עם השנים. ברגע שלא מכבדים אותו ומתנפלים עליו אז הוא בחריפות שלו יודע לירות חיצים וגם יבוא עם טנק. הוא לא פרייאר ויש לו עמוד שדרה, מי שלא רוצה לקבל אש שלא יתחיל איתו, פשוט מאוד :cool:
הוא מאוד רגיש לדברים שמשרתים את עצמו

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
ואוו כל כך לא מסכימה.
ואי אפשר לנתק את העבר ממנו כי הוא עדיין כזה
קיבלנו לזה הוכחות לא מעטות.

אני מניחה שגם כשהוא מתגזען זה כי יש לו עמוד שדרה
גם כשהוא נופל על אנשים כי ככה בא לו זה כי יש לו עמוד שדרה
גם כשהוא תוקף מבלי לשחרר זה כי יש לו עמוד שדרה

אני הייתי קוראת לזה פחדנות...בעיניי הוא נמושה,אדם דוחה
מי שבעל עמוד שדרה לא עושה דבר ממה שעשה,עושה ויעשה אורן חזן.

merilue

Well-known member
אוווו צמרמורות "מי שלא רוצה אש שלא יתחיל איתו"
למה מי הוא בכלל??
נוד נפוח מחשיבות עצמית
קיבל בעיטה מהציבור ,זה הכי חשוב ..
הציבור הכללי לא סובל אותו

בעיני הוא לא חריף ולא נעליים
הוא bully ברמת כיתה ה' ..

"את מקולקלת" וואו איזו חריפות ושנינות של ילדי הברזלים מעיירות פיתוח..

willing

Well-known member
ג'וש, כתבת שנראה לך שאורן סגר דיל עם עוז סביב איום בתביעה מעונה קודמת.
גם לי זה נראה ככה. אחת הדרכים לסכם את העונה במשפט, זה שעושה רושם שאורן עשה את עוז לביצ' שלו

כל העריכה המוזרה של התקופה של אורן בכנסת מזווית של קורבן שובבי, התשלום הגבוה, ההצגה והפניה של אורן לאח כנתין שלו
לגמרי ביצ' שלו

merilue

Well-known member
ג'וש, כתבת שנראה לך שאורן סגר דיל עם עוז סביב איום בתביעה מעונה קודמת.
גם לי זה נראה ככה. אחת הדרכים לסכם את העונה במשפט, זה שעושה רושם שאורן עשה את עוז לביצ' שלו

כל העריכה המוזרה של התקופה של אורן בכנסת מזווית של קורבן שובבי, התשלום הגבוה, ההצגה והפניה של אורן לאח כנתין שלו
לגמרי ביצ' שלו
ככ מתאים לאורן..איומים וסחיטה .יאפ זה הוא.
משפחת ' תביעות'
הם כל היום עסוקים בתביעות ,כל המשפחה .הפכו את זה לעסק משפחתי 🤮

אזרחית שקופה

Well-known member
ככ מתאים לאורן..איומים וסחיטה .יאפ זה הוא.
משפחת ' תביעות'
הם כל היום עסוקים בתביעות ,כל המשפחה .הפכו את זה לעסק משפחתי 🤮
הוא מאד טוב בלאיים שהוא יתבע בסוף הוא לא תובע. הוא לא תבע את הבחורות שטענו שהוא הטריד אותן מינית למרות שהוא איים שיעשה זאת.
אני לא בטוחה אבל נדמה לי שבסוף הוא גם לא תבע את עמית סגל שפירסם על ההתנהלות שלו בבורגס.

merilue

Well-known member
הוא מאד טוב בלאיים שהוא יתבע בסוף הוא לא תובע. הוא לא תבע את הבחורות שטענו שהוא הטריד אותן מינית למרות שהוא איים שיעשה זאת.
אני לא בטוחה אבל נדמה לי שבסוף הוא גם לא תבע את עמית סגל שפירסם על ההתנהלות שלו בבורגס.​
כל הפרשה ההיא,הוא לא תבע ..כי אין לו בסיס לתביעה..

אבל תבע עובדים זוטרים,חברות כנסת על דיבה,וטוקבקיסטים
המשפחה חוגגת על "לשון הרע"
אמא שלו תבעה את הפקת זוג מנצח ,אבא שלו תבע בגין ההצבעה הכפולה של אביר קארה וכן הלאה וכן הלאה
הם מתפרנסים מתביעות,כל המשפחה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה