**שרשור בוקר ☀️ היום ה41 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

svtar25

Well-known member
לא בטוח אתמול בבריכה תום אמר לגל שאם יש מישהו שצריך לדבר עם גוזי על מה שיש זאת היא ואמרה נכון יכול להיות שהיום אולי היא תרצה לדבר איתו
לשיחה ב4 כעיינים בין ג'וזי לגל אנחנו ממתינים כבר שבוע! הייתה שיחה בין ג'וזי גל ודרור , זה לא זה! צריכה להיות שיחה ב4 עיינים. לא בטוח שתהיה לא בגלל גל, יותר בגלל החיבור של ג'וזי חזרה לחונטה. יהודה אתמול עם התלונות שלו על גל בפני ג'וזי.

צופהבאחהגדול

Well-known member
לגבי ליאור.
הוא בן אדם מאוד ערכי מאוד שקול באמת הערכה גדולה אבל....
לדעתי הביקורת על כל מילה שיוצאת מהפה יכולה לגרום לאדם לא להיות פעיל באמת אלה רק לבקר. ואני חושבת שעם ביקורת היתר הזה אפשר רק לצאת חסר ביטחון ולפחד להוציא מילה שלא יפגעו שזה טוב להיות שקול אבל לא שזה יגרום לבן אדם להיות צופה מהצד:)

Smdb

Active member
ימית אמרה ששמה את איילון ורמי להדחה? אחרי שרמי אמר לה שלעולם לא ישים אותה? ואת איילון היא בחונטה שלו. לדעתי היא שמה את תום.... לא רואה סיבה שהיא שמה את רמי.

ariela1612

Well-known member
ימית אמרה ששמה את איילון ורמי להדחה? אחרי שרמי אמר לה שלעולם לא ישים אותה? ואת איילון היא בחונטה שלו. לדעתי היא שמה את תום.... לא רואה סיבה שהיא שמה את רמי.
תום בטוח היא שמה, יש בינהם יחסים עכורים. תום לא סובל אותה

צופהבאחהגדול

Well-known member
אמרה כי הם במילא יהיו ברשימה. והאח... שותק

Smdb

Active member
איך מבטלים את ההתראה שמגיעה למייל כשמישהו עונה לתגובה שלי?

ariela1612

Well-known member
רמי קם הפוך על ג'וזי, ימית אמרה לו שיעשה את התמניה של ג'וזי מול ג'וזי שמתפלל.
רמי אמר לימית: לא נעים לי, אני לא רוצה שהוא יעלב- בהקנטה.
ג'וזי בתגובה: אני אעלב מזה שחושבים אני נעלב

נראה לי יהיה יום מעניין

מצב
הנושא נעול.
למעלה