**שרשור בוקר ☀️ היום ה41 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

dotan282872

Well-known member
אחרי שהשלמתי את השיחה מלאת המודעות של משמר הלילה הפתאטי, אני מייחל להדחה של ימית. בהנחה העצובה שלהזיות ולאובססיה של יהודה יש קהל (שלדעתי יספיק לו מקסימום למקום 4 בגמר), אני לא מבין איך להתרפסות המוחלטת של ימית (ואיילון) יש סיכוי לשרוד הדחות. ויהודה... כמה כבר נכתב על האדם שואב השמחה וחדוות החיים מכל חלל שהוא נמצא בו. לצערי נתקענו איתו לכל העונה, אבל כל עונה צריכה נבל שמבליט את הטוב והיפה - במקרה הזה גל המדהימה.

יונתנסקי

Well-known member
אחרי שהשלמתי את השיחה מלאת המודעות של משמר הלילה הפתאטי, אני מייחל להדחה של ימית. בהנחה העצובה שלהזיות ולאובססיה של יהודה יש קהל (שלדעתי יספיק לו מקסימום למקום 4 בגמר), אני לא מבין איך להתרפסות המוחלטת של ימית (ואיילון) יש סיכוי לשרוד הדחות. ויהודה... כמה כבר נכתב על האדם שואב השמחה וחדוות החיים מכל חלל שהוא נמצא בו. לצערי נתקענו איתו לכל העונה, אבל כל עונה צריכה נבל שמבליט את הטוב והיפה - במקרה הזה גל המדהימה.
אלוהים, בבקשה תעזור לי !!!
אני במצוקה איומה. :cry:
מצוקה כפולה.

1. אינני נמצאת בין אוהבי גל.
2. אינני נמצאת בין שונאי אילון.

אלוהים, אתה יודע כמה קשה להיות במיעוט ? :unsure:

אני שוקוו

Well-known member
מצוקה כפולה.

למה מצוקה נוראה..??

כמוך כמוני, גמני לא בין אוהדי גל
לגביי איילון גמני ממש לא בין שונאייו...

אז...א. את לא במיעוט !
ב. מיליון מאתיים אלך 88 חושבים כמונו :-):
רק שהם לא כאן בפורום...
היי רגועה ונינוחה

mariamma 86

Well-known member
מצוקה כפולה.

הוצאת לי את המילים מהפה חחחחחח. אנחנו ממש בודדים בפורום אוהבי גל שסיבה לכך לא מובנת לי.

אני שוקוו

Well-known member
בוקר טובבב כולםםם
אכן יום ארוך עד השידור!
והבית מבעבע מהבילתי נודע
ג'וזי לדעתי נפל בין הכסאות וחבל לי עלייו, הוא ממש לא טיפוס של מלחמות, ההפיך הוא באמת ובתמים מחפש את השלום וליבי עלייו שביקש סליחה מדרור כי על מה בעצם...
ליבי עלייו שהוא חבר ליהודה ויהודה מפיל אותו !!
אני מקווה שהוא ייתפכח ומהר !!!
רשימת ההדחה ככ שקופה וברורה..

M o m 4 T w o

Active member
בוקר טוב.
אחרי הפרק של אתמול אני חייבת להשתפך קצת על גל... פשוט להעריץ אותה. אני מודה שלפני שהעונה התחילה והיו שמועות שהיא נכנסת חשבתי שהיא ממש לא תעניין אותי. מה לי ולילדה בת 19, ״אושיית רשת״?
אבל גל היא ממש לא סתם ילדה בת 19. ליאור מחפש במה היא יכולה להשפיע לא טוב על ילדות שצופות בה ולדעתי הוא מפספס בגדול. היא השפעה מצויינת לילדות שיראו אישה חזקה, שעומדת על שלה ולא מפחדת לדבר ולהשמיע את הקול שלה גם כשכולם מתייחסים אליה כאל ילדה, גם כשמנסים להקטין אותה וגם כשעומד מולה בריון היא לא ממצמצת, לא מתנצלת ולא נותנת לו לגעת בה רגשית. אני צופה בה וכאישה בת מעל 40, עם 3 ילדים, אני בשוק איך היא מצליחה לענות בכזאת שלוות נפש (אני כבר מזמן הייתי בוכה).
וכולם בבית רואים את זה ומדברים על זה שהיא אוכלת את יהודה בלי מלח (גם ימית ודרור). אם יהודה היה שומע את זה הוא היה משתגע. כי הוא בכל הזדמנות מנסה להקטין אותה, לחפש איפה אין לה ידע (שואל אותה כל הזמן חידות, על פוליטיקה וכו׳ ). אבל הוא לא מצליח. בכל העימותים האלה הוא מנסה להוציא אותה משלוותה ובסוף הוא זה שיוצא בסוף לחצר עצבני.
מלכה כבר אמרתי?

שאנל777

Well-known member
בוקר טוב.
אחרי הפרק של אתמול אני חייבת להשתפך קצת על גל... פשוט להעריץ אותה. אני מודה שלפני שהעונה התחילה והיו שמועות שהיא נכנסת חשבתי שהיא ממש לא תעניין אותי. מה לי ולילדה בת 19, ״אושיית רשת״?
אבל גל היא ממש לא סתם ילדה בת 19. ליאור מחפש במה היא יכולה להשפיע לא טוב על ילדות שצופות בה ולדעתי הוא מפספס בגדול. היא השפעה מצויינת לילדות שיראו אישה חזקה, שעומדת על שלה ולא מפחדת לדבר ולהשמיע את הקול שלה גם כשכולם מתייחסים אליה כאל ילדה, גם כשמנסים להקטין אותה וגם כשעומד מולה בריון היא לא ממצמצת, לא מתנצלת ולא נותנת לו לגעת בה רגשית. אני צופה בה וכאישה בת מעל 40, עם 3 ילדים, אני בשוק איך היא מצליחה לענות בכזאת שלוות נפש (אני כבר מזמן הייתי בוכה).
וכולם בבית רואים את זה ומדברים על זה שהיא אוכלת את יהודה בלי מלח (גם ימית ודרור). אם יהודה היה שומע את זה הוא היה משתגע. כי הוא בכל הזדמנות מנסה להקטין אותה, לחפש איפה אין לה ידע (שואל אותה כל הזמן חידות, על פוליטיקה וכו׳ ). אבל הוא לא מצליח. בכל העימותים האלה הוא מנסה להוציא אותה משלוותה ובסוף הוא זה שיוצא בסוף לחצר עצבני.
מלכה כבר אמרתי?
יהודה לא באמת מפחיד, זה משחק אצלו וזה כזה ברור, גל מזהה את זה

Smdb

Active member
וואי עכשיו ראיתי את הקטע של לינור מה שאמרה לרמי שהיא חר.... אני לא אתפלא אם היא תיכנס איתו למיטה. בכלל נראה לי גם שיש גם הרבה נגיעות בעונה הזאת, הבנתי שאתמול גם דרור נגע לתום באיבר (כשהיו בבריכה) ואז גל אמרה לדרור נכון קשה למצוא אותו ועוד משהו לחשה לתום והוא אמר שקט שקט, כנראה שגם דיברה על זה.......

בוייאקה מאן

Well-known member
וואי עכשיו ראיתי את הקטע של לינור מה שאמרה לרמי שהיא חר.... אני לא אתפלא אם היא תיכנס איתו למיטה. בכלל נראה לי גם שיש גם הרבה נגיעות בעונה הזאת, הבנתי שאתמול גם דרור נגע לתום באיבר (כשהיו בבריכה) ואז גל אמרה לדרור נכון קשה למצוא אותו ועוד משהו לחשה לתום והוא אמר שקט שקט, כנראה שגם דיברה על זה.......
תום קפץ על דרור וקיבל מכה בביצים מהברך של דרור
אם זה נחשב "נגע לו באיבר" אז כן

בוייאקה מאן

Well-known member
הוא אמר שהוא נגע לו ואז דרור צחק ואמר חיפשתי אותו 30 שניות וגל גם הוסיפה משהו ותום ביקש ממנה לא לדבר. חחחח
שוב
תום קפץ וחטף מכה בביצים מהברך של דרור
אם זה נגע לו באיבר אז כן
כל השיחה מסביב הייתה צחוקים

Aye123

Well-known member
שוב
תום קפץ וחטף מכה בביצים מהברך של דרור
אם זה נגע לו באיבר אז כן
כל השיחה מסביב הייתה צחוקים
נכון בהתחלה חטף מכה אחרי זה דרור תפס לו שם
ואז דרור וגל הסתלבטו שאין שם כלום..

מה עם זה שיש סיכוי גדול שתום מודח בשבת? ☹️

nicknick

Well-known member
אני לא קונה את הוידוי של קארין על כך שהיא חשבה שהיא לא יפה בלי איפור.
בואי......מה שכן זה בטוח מצטלם נהדר
אני דווקא מאוד מאמינה לה, חושבת שככה לא מתנהגת בחורה עם ביטחון עצמי. ניכר שקארין סגורה רגשית , היא אולי הבן אדם בבית שהכי פחות מביע מה הוא מרגיש . מלאה בהצגות התנהגותיות כדי להרחיק את זה שיראו אותה באמת.
ולא, זה לא כי היא חלולה ולא יודעת איך , אולי לא מדענית טילים ולא משננת עובדות מוויקיפדיה אבל ראייה של בני אדם יש לה.

וגם בפן הכללי , כבר ידוע שעולם היופי והדוגמנות עמוס באנשים חסרי ביטחון שצריכים אישור מהסביבה למראה שלהם.

ariela1612

Well-known member
אני דווקא מאוד מאמינה לה, חושבת שככה לא מתנהגת בחורה עם ביטחון עצמי. ניכר שקארין סגורה רגשית , היא אולי הבן אדם בבית שהכי פחות מביע מה הוא מרגיש . מלאה בהצגות התנהגותיות כדי להרחיק את זה שיראו אותה באמת.
ולא, זה לא כי היא חלולה ולא יודעת איך , אולי לא מדענית טילים ולא משננת עובדות מוויקיפדיה אבל ראייה של בני אדם יש לה.

וגם בפן הכללי , כבר ידוע שעולם היופי והדוגמנות עמוס באנשים חסרי ביטחון שצריכים אישור מהסביבה למראה שלהם.
זה כי היא לא חכמה במיוחד

ראש גזר 6789809896

Well-known member
בוקר טוב לכולם היום מחכה לנו יום מלא בריכולים על גוזי מצד רמי לינור דרור קארין וליאור ושהיה בהצלחה
ואתמול בלילה מי שראה את שיחה בין לינור ודרור יודע שהוא מחפש לריב עם גוזי והוא מנסה לתרץ את זה בשטיות ולינור חי בסרט שגוזי מחפש לריב איתה שלדעתי אם היה מחפש מישהו לריב איתו זה בטח לא היה היא

מצב
הנושא נעול.
למעלה