** שרשור בוקר ☀️ היום ה25 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

fleabag

Well-known member
ממש לא התחברתי לאליאב ולשושלת שלו. עומר אחר לדעתי ומה שברור לי שהוא אותנטי. 3 תוכניות ריאלטי ומהרגע הראשון זה מי שהוא.
גם החוסר ביטחון נכון. זה מה שנטע סיפרה עליו, שהוא פסיבי, לא מאמין בעצמו ולא יוזם כלום ובא לה שכבר יתעורר. טוב לב אמיתי ורגישות לזולת קונה אותי גם אם יש המון דברים שרחוקים ממני שנות אור ואני לא מתחברת אליהם.
מאמין מספיק בעצמו בכדיי לבוא לתכנית ריאלטי. שוב ושוב
לא רואה איך להביא את עצמך להשתתף בתכניות שמתבססות על אהבת קהל מתיישבת עם תפישה עצמית של חוסר אמון בעצמך. סתירה מוחלטת
מי שבאמת לא מאמין לא פועל לא ממקם את עצמו במצבים ובטח שלא בכאלה שאם אתה לא חושב שאתה משו מיוחד אתה לא מעז בכלל להיכנס אליהם

אז כבר הבסיס. התשתית, של הפרסונה שהוא מנסה למכור שקרית לי
ועוד יותר מוריד ממנו בעיניי זו היומרה לחשוב שאני כצופה טיפשה מכדיי להבחין במניפולציה.
לא אומרת שהוא לא אולי טוב או רגיש ,שזה יפה ומוערך אבל נו אז?
גם זה, אלו לא בדיוק תכונות שמייחדות אותו אלא אם הן יוצאות מגדר הרגיל, יש הרבה טובים בעולם

הוא בא לריאלטי שזו פלטפורמה מצומצמת שכל הקונספט הוא ייחודיות במשהו כלשהו גם אם זה "רק" טוב לב
וגם בזה הוא לא מתבלט לי מדיי בנוף של הבית.

שושלת אליאב כי הוא דאחקות באין כניסה נטולות פאנץ' וההגחכה העצמית הזאת מביכה יותר משהיא מצחיקה
זה יפה שאדם רוצה להיות משהו מיוחד בעולם אבל לפעמים גם תשוקה עזה להיות כזה לא עומדת בפניי עצמה אם אין משו מעבר ,ערך מוסף כלשהו ,ולא מוצאת בו כזה.

ולבריאות למי שמתחבר, אני לא

willing

Well-known member
אז כבר הבסיס. התשתית, של הפרסונה שהוא מנסה למכור שקרית לי
ועוד יותר מוריד ממנו בעיניי זו היומרה לחשוב שאני כצופה טיפשה מכדיי להבחין במניפולציה.
בהחלט לא טוב במשחק

צופה15

Well-known member
לא רואה שום מניפולציה. הוא הלך עם אחותו ובדחיפתה למירוץ למליון והתחבר לקונספט. היא היתה הכוכבת והוא הסיידקיק ואני דוקא בין הדרמות שלה קלטתי את הרגישות שלו, בלי רעש בשקט ואהבתי. אוהבת שלא מנסים להתבלט ולריב בכח, אוהבת שרגישים לאחר ולא צועקים את זה. התחברתי.
אין דמות. זה עומר לטוב וגם לרע ובזה אני בטוחה.

fleabag

Well-known member
לא רואה שום מניפולציה. הוא הלך עם אחותו ובדחיפתה למירוץ למליון והתחבר לקונספט. היא היתה הכוכבת והוא הסיידקיק ואני דוקא בין הדרמות שלה קלטתי את הרגישות שלו, בלי רעש בשקט ואהבתי. אוהבת שלא מנסים להתבלט ולריב בכח, אוהבת שרגישים לאחר ולא צועקים את זה. התחברתי.
אין דמות. זה עומר לטוב וגם לרע ובזה אני בטוחה.
דמות הפרימיטיב המיתמם
והוא רחוק מלהיות כזה
משחק ולא יותר

אבל בסדר לא חייבים להסכים

fleabag

Well-known member
זה הוא! ראו אותו ב 3 תוכניות. ראו את המשפחה.
בטוחה שאין פה שום משחק וזה האדם.
להתחבר או לא, זה כבר סובייקטיבי.
יחסית למה שהוא ,הוא מבין ידען גדול בהרבה ממה שהוא מנסה למכור לנו
לא קונה

וברור ,הכל סובייקטיבי

צופה15

Well-known member
הוא שומע, לומד :) בכל זאת עברו שנים מאז המירוץ למיליון הראשון והוא קצת התערבב, גם אם המשפחה מעל הכל עבורו ומרכז חייו וההשפעה עבורו. הוא סקרן וגם ...:)

yoni564712

Well-known member
בפרומו שוב מזכירים שמחר יחשפו את רשימת ההדחה של דנית.
אז הרשימה המוכרת מאתמול, כנראה פייק.

willing

Well-known member
את שתולה של גוגל?
אני עצלנית לגגל ,נסמוך עלייך עם הבולד עכשיו, תתפרעי
לא יכולה לחשוף בשליחות מי אני. גם ככה אני לא סוכנת טובה, כי לא מקשיבים לי
אומרים לי שם של דייר/ת ואני מבצעת

Cap.GIF

יום נעים לתמונות נוף:coffee:

willing

Well-known member
קשה לי להאמין שלא צובט בכלל 10:40