** שרשור בוקר ☀️ היום ה13 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

valkyrie2021

Well-known member
יש דברים שהם אולי פחות מעניינים ונראים פחות טוב אבל הם הכרחיים.
מה היה עדיף, אם לא הייתה אומרת כלום, צוחקת ומחליקה ?
טיטי שלא מדברת על מה שהיא מרגישה ומתחנפת לאורן על ההומור ה"משובח" שלו, כשהיא לא מרגישה כך , יותר טוב?

ייתכן וצדקה ייתכן ולא, נשאיר זאת לקשת הפרשנויות הרחבה, אבל כך או כך זה מה שהיא הרגישה ,ברגש לא שולטים, לשמור בפנים או לדלג על זה , זאת לא אופציה בכלל.

ייתכן וזה התארך ונהפך למשהו שהוא קצת יותר גדול , אני מניחה שלחץ ההדחה השפיע וגם העובדה שזוהי לא פעם ראשונה שהיא נתקלת בבדיחות כאלה בבית,
לפני אורן ורועי , קדם גם עניין דנה.
אז בדיחה ועוד בדיחה ועוד אמירה , וואלה זה מצטבר ואני מבינה את הגלישה.

והכי חשוב פה אולי, צריך שניים לטנגו.זה לא טיטי או אורן...זה מה שטיטי אומרת מול איך שאורן מגיב .
והתגובה של אורן תרמה באופן משמעותי לחוסר הפרופורציה שזה קיבל.
בתור מישהי שכל כך חשובה לו והוא אוהב אותה ,כהגדרתו, הוא גילה אפס נסיון להבין אותה ולהיות רגיש אליה.
במקום להתנצל , לא כי הוא טועה או צודק,פשוט ממקום של הבנה שחברה טובה שלו בבית נפגעה , הוא עלה על מגדל גבוה,ביטל כל לגיטמציה לדבריה ורגשותיה, והפך את עצמו לקורבן. ואפילו לא להתנצל, רק לשמוע , להקשיב רגע מה קרה , למה חברה שלו נעלבה ממנו, במקום ישר לתקוף ולקרוא לה רוטווילר שעושה עליו סיבוב .

גם אם לא הייתי בצד של טיטי וגם אם אני אולי יכולה להבין שיש שלב מסויים שאולי זה התנפח קצת מעבר, ההתנהלות של אורן לא ראויה בעיני לזרקור חיובי או צודק, כמובן לדעתי האישית.
וטיטי, אולי זה אכן פחות נעים ונחמד ופוטוגני, אבל זה מה שהיא מרגישה ואין טעם בלהציג חזות אחרת.
תודה ניקוש, הראית לי עוד דרך להסתכל על הדברים.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
ועוד הולכים להגיד שהוא ינצח.... על מה ולמה???
לא ברור
לא ברור לי בכלל מה המהות שלו באח הגדול...
מי הוא? מה הוא רוצה?

הוא כל כך פייק...הכי לא אותנטי שיש...
ולאט לאט מתגלה כמה הוא חשוך
מוסיף עוד ניחוח מהנה לדמות הזאת

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
ג'קו בדעה של עומר...

אופס.
למה אופס?
זה שג'קו בדעה שלו (אני לא צופה בלייב חזרתי לראות קטעים מהלילה) לא אומר שמה שנאמר הוא נכון או לא חשוך או לא מטומטם.

בוא,ג'קו הפייבוריט שלי (הוא וטיטי) אבל הוא בטח לא מושלם ויש לו יציאות באין כניסה...
וגם לטיטי.

fleabag

Well-known member
למה אופס?
זה שג'קו בדעה שלו (אני לא צופה בלייב חזרתי לראות קטעים מהלילה) לא אומר שמה שנאמר הוא נכון או לא חשוך או לא מטומטם.

בוא,ג'קו הפייבוריט שלי (הוא וטיטי) אבל הוא בטח לא מושלם ויש לו יציאות באין כניסה...
וגם לטיטי.
על הריישא
והדעות החשוכות כבר לא יודעת מה להגיד לגביי עומר ..., שאלו יהיו הצרות שלו כי בהתייחסות אליו זה המכלול שאין מה להשוות אותו להתנהלות של ג'קו בבית ,מתקתק מסדר שוטף ערימות כלים ,וזה לא בגלל אישיו ההיגיינה ,הוא פשוט כזה שנותן יד ולא מתפרזט כל היום בתנוחת כיסא

ויש עוד אבל כמה אפשר לקלוד גאדדם

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
על הריישא
והדעות החשוכות כבר לא יודעת מה להגיד לגביי עומר ..., שאלו יהיו הצרות שלו כי בהתייחסות אליו זה המכלול שאין מה להשוות אותו להתנהלות של ג'קו בבית ,מתקתק מסדר שוטף ערימות כלים ,וזה לא בגלל אישיו ההיגיינה ,הוא פשוט כזה שנותן יד ולא מתפרזט כל היום בתנוחת כיסא

ויש עוד אבל כמה אפשר לקלוד גאדדם
אוחחח שק פשפשים מדהימה שכמותך
איזה אושר שהעונה אנחנו באותן דעות |לב|

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
תודה ל @ziniozi על השעות לחזור אחורה |חיבוק|

אז חזרתי לשעה 01:00...ג'קו וטיטי (תודו שהפתעתי אתכם)
מדהימים! חברות כל כך יפה..הם מבינים אחד את השניה,תומכים אחד בשניה
וזה כל כך הדדי...
בניגוד למי שראה שם ניצוץ של רומנטיקה - אני לא רואה את זה...
אני רואה שהם מאוד מאוד אוהבים אחד את השני....זהו.

מזל שהם שם...לפחות לי :)

nicknick

Well-known member
תודה ל @ziniozi על השעות לחזור אחורה |חיבוק|

אז חזרתי לשעה 01:00...ג'קו וטיטי (תודו שהפתעתי אתכם)
מדהימים! חברות כל כך יפה..הם מבינים אחד את השניה,תומכים אחד בשניה
וזה כל כך הדדי...
בניגוד למי שראה שם ניצוץ של רומנטיקה - אני לא רואה את זה...
אני רואה שהם מאוד מאוד אוהבים אחד את השני....זהו.

מזל שהם שם...לפחות לי :)
אשתמש במושג של בויה, שבחוצפתו לא פה.
הוא היה קורא לזה רומן חברי...
חברות שניכר בה חיבור רגשי עמוק. התאהבות בבן אדם היא לא תמיד רומנטית בהוויתה, יש גם התאהבות של חברים הרגע הזה שאתה פשוט מוצא חיבור מושלם עם מישהו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה