** שרשור בוקר ☀️ היום ה10 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
"חברים"...
במקרה הטוב - זה חברים מהתיכון שלא יודעים מה עבר עליו בחטיבה
במקרה הרע - זה אותם האנשים שפגעו בו, ודחוף להם להוציא אותו שקרן
כי אלו שקשרו אותו לעץ יקומו פתאום ויגידו "כן אנחנו עשינו את זה"
זה הרבה יותר אמין |פנים|

וזה בא ממישהי שלא האמינה למילה שיוצאת לו מהפה עד שהוא סיפר את זה ועד שקראתי את הפוסט של אח שלו
ראיתי בעיניים שלו שזה נכון,שהוא לא משקר.

מירי גרב 22

Well-known member
כי אלו שקשרו אותו לעץ יקומו פתאום ויגידו "כן אנחנו עשינו את זה"
זה הרבה יותר אמין |פנים|

וזה בא ממישהי שלא האמינה למילה שיוצאת לו מהפה עד שהוא סיפר את זה ועד שקראתי את הפוסט של אח שלו
ראיתי בעיניים שלו שזה נכון,שהוא לא משקר.
אני לא מאמינה שקבוצת ילדים תקשור ילד לעץ כשרכזת השכבה צופה בהם ולא אומרת מילה. לא מאמינה שלהם יהיה אומץ לעשות את זה לידה ובטח לא מאמינה שהיא תשתוק ולא תגיד דבר. אני חושבת שהוא בחור חכם מאוד ויודע מה שהוא עושה, הוא הבטיח את מקומו בגמר.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני לא מאמינה שקבוצת ילדים תקשור ילד לעץ כשרכזת השכבה צופה בהם ולא אומרת מילה. לא מאמינה שלהם יהיה אומץ לעשות את זה לידה ובטח לא מאמינה שהיא תשתוק ולא תגיד דבר. אני חושבת שהוא בחור חכם מאוד ויודע מה שהוא עושה, הוא הבטיח את מקומו בגמר.
אני גם לא מאמינה שיאנסו אישה כשחברים מסתכלים ומצלמים את זה ואז מצטרפים ל"חגיגה"...

דווקא עכשיו,דווקא כשיש כל כך הרבה סיפורי חרמות,כשיש כאלו שמתאבדים בגלל זה...אי אפשר להגיד שקבוצת ילדים לא תקשור לעץ,תתעלל בילד אחר כשרכזת או דמות בוגרת אחרת מסתכלת.
זה קרה וקורה כל כך הרבה שלא להאמין זה לזלזל במי שעובר ועבר את זה (ואני לא מדברת על אופק,אני מדברת באופן כללי)

את יכולה לא להאמין לאופק,זה שלך וזה בסדר
אבל להגיד שדברים כאלו לא קורים?
זה כבר לצאת מהמציאות.

מירי גרב 22

Well-known member
למה שמישהו ייפברק שקשרו אותו לעץ ושעבר חרם למה ???
נראה לך שסתם בבוקר הוא קם והמציא סיפור בשביל לקבל אמפטיה או תשומת לב...
אז גם שי חי עבר את זה.. אז בגלל ששי עבר, אין שני לו...
נו באמת....
אני לא מבינה, אין לי זכות בתור אינדבידואל להאמין או לא להאמין? אני חושבת ששמורה לי הזכות הזו. הסיפור שלו לא אמין עלי, התאורים שלI: " אין דבר נורא יותר שאפשר לעשות לאדם מאשר להתעלם מקיומו. האירוע הצרוב ביותר בזיכרוני, הוא לא המכה החזקה ביותר שחטפתי ולא הקללה המשפילה ביותר, אלא מבט אחד. מבט של רכזת השכבה, מסתכלת על הילדים שקושרים אותי לעץ, ומתעלמת" אז מצטערת, אני פשוט לא מאמינה לזה, לא מאמינה שרכזת השכבה הביטה איך קושרים ילד לעץ והמשיכה לשתות קפה ובטח שאני לא מאמינה שהילדים עצמם עשו דבר כזה מול עיניים של רכזת השכבה......לא אמין עלי. וזו דעתי בלבד.

אניי שווקוו

Well-known member
אני לא מבינה, אין לי זכות בתור אינדבידואל להאמין או לא להאמין? אני חושבת ששמורה לי הזכות הזו. הסיפור שלו לא אמין עלי, התאורים שלI: " אין דבר נורא יותר שאפשר לעשות לאדם מאשר להתעלם מקיומו. האירוע הצרוב ביותר בזיכרוני, הוא לא המכה החזקה ביותר שחטפתי ולא הקללה המשפילה ביותר, אלא מבט אחד. מבט של רכזת השכבה, מסתכלת על הילדים שקושרים אותי לעץ, ומתעלמת" אז מצטערת, אני פשוט לא מאמינה לזה, לא מאמינה שרכזת השכבה הביטה איך קושרים ילד לעץ והמשיכה לשתות קפה ובטח שאני לא מאמינה שהילדים עצמם עשו דבר כזה מול עיניים של רכזת השכבה......לא אמין עלי. וזו דעתי בלבד.
מירי, הכל טוב, באמת שטוב
וברור שזו דעתך וזו זכותך !
אנחנו קבוצה גדולה עם דיעות שונות והכל מקובל

SNIPES

Well-known member
מסכימה, גם לי משהו בסיפור הזה לא עובר חלק, גם משהו בצורה שהוא מספר את זה היה נשמע לי לא אמין עוד מההתחלה והתגובות של אלה שלמדו איתו רק חיזקו לי את זה. הסיפור על שיעורי חינוך בנושא ״מה אופק עשה לא טוב״ בכלל נשמעים לי כמו הגזמה פראית.

Rave n

Well-known member
טליה.. זה נראה פשוט שהיא נכנסה רוצה את אופק
בהתחלה בקטע חברי ונפשי וזה זרם טוב כי אותו ראש וזה..
אבל היא כן פלרטטה, וכן נתנה תחושה של מעבר..
אז למה לעצור את זה עכשיו, מה הקטע של סמוך עליי?
נראה מכווננת של ההפקה (לתת לו גב תמיכה וכו')

ziniozi

Well-known member
טליה.. זה נראה פשוט שהיא נכנסה רוצה את אופק
בהתחלה בקטע חברי ונפשי וזה זרם טוב כי אותו ראש וזה..
אבל היא כן פלרטטה, וכן נתנה תחושה של מעבר..
אז למה לעצור את זה עכשיו, מה הקטע של סמוך עליי?
נראה מכווננת של ההפקה (לתת לו גב תמיכה וכו')
היא סך הכל לא רוצה להגיד לו מפורשות - שמע אופק, רומן בבית האח יעשה לך נזק
אתה מועמד רציני לזכיה, אם תיבלע עכשיו לתוך לאב סטורי, זה יסגור לך את כל שאר האינטרקציות בבית, וחבל

mariamma 86

Well-known member
אופק רוצה רומן אמיתי עם טליה. הוא מאוהב בה לגמרי. טליה רוצה רומן חברי בלבד. לדעתי הם עלולים להתרחק

Yuli90ya

Well-known member
אופק נכנס אתמול בלילה לאח ) לפני השיחה(
וואי איך בא לי לדעת מה נאמר שם

מצב
הנושא נעול.
למעלה