** שרשור בוקר ☀️ היום ה-74 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

מירי גרב 22

Well-known member
באסוציאציות לי - "אחים שריפה" זאת שואה
ואם שואה - אופק אשם. :mad:
הוא לא אשם חלילה אבל סביר להניח שזה יגרום לו לדמוע אצל האח ולטבוע בזכרונות מחברתו הטובה אנה פרנק ואיך נפרד ממנה רגע לפני שהחיילים לקחו אותה ואיך זה עיצב את דרכו בחיים ועשה אותו האדם שהוא היום.

sashalola

Well-known member
הוא לא אשם חלילה אבל סביר להניח שזה יגרום לו לדמוע אצל האח ולטבוע בזכרונות מחברתו הטובה אנה פרנק ואיך נפרד ממנה רגע לפני שהחיילים לקחו אותה ואיך זה עיצב את דרכו בחיים ועשה אותו האדם שהוא היום.
גועל נפש

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
כבר אמרתי שאף אחד לא פה לחנך אף גולש.
אבל אם כבר מנסים
מדוע את התגובה הזאת שבאה כתגובה לזה שנכתב שאופק אשם בשואה?
מדוע לא "גועל נפש" התגובה של יונת? כי היא זו שכתבה שאופק אשם בשואה
מדוע ההודעה שלה לא קיבלה דיווחים פוגעניים?

ההודעה של יונת סרקסטית
גם ההודעה מתחתיה של מירי סרקסטית
אבל אם "גועל נפש" אז להכל ולא לפי החשק או הנוחות.

sashalola

Well-known member
כבר אמרתי שאף אחד לא פה לחנך אף גולש.
אבל אם כבר מנסים
מדוע את התגובה הזאת שבאה כתגובה לזה שנכתב שאופק אשם בשואה?
מדוע לא "גועל נפש" התגובה של יונת? כי היא זו שכתבה שאופק אשם בשואה
מדוע ההודעה שלה לא קיבלה דיווחים פוגעניים?

ההודעה של יונת סרקסטית
גם ההודעה מתחתיה של מירי סרקסטית
אבל אם "גועל נפש" אז להכל ולא לפי החשק או הנוחות.
כי יש גבול בו אני נשברת |4U|

שואה אחים שריפה, מועל יד, וטטרם תקשורתי ריק מתוכן, עובר לי בגיחוך,
להיכנס לגרפיקה ויזואלית מפורטת, זה כבר עושה לי דמעות.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
כי יש גבול בו אני נשברת |4U|

שואה אחים שריפה, מועל יד, וטטרם תקשורתי ריק מתוכן, עובר לי בגיחוך,
להיכנס לגרפיקה ויזואלית מפורטת, זה כבר עושה לי דמעות.
סשה אני לחלוטין מבינה אותך
אבל תחשבי שמה שעובר לך בגיחוך - לי למשל לא עובר בגיחוך ומטריף אותי
הכל זה פרספקטיבה של איך מסתכלים על זה ומה לוקחים מזה.
כשהיה כל הקטע של מועל היד וההיא שהגיעה לתת להם הדרכה- הוצפתי במסרים ודיווחים על "זילות השואה"
ולא נמחקה הודעה אחת.

בכל מקרה אם מישהו זורק פצצה - יש צפי תמיד לנזק+נזק משני
יונת זרקה את הפצצה (וההודעה שלה תקינה לחלוטין מבחינת חוקי הפורום,מוסרית זה כבר עניין שלה ולא שלי)

אם יש הודעות שלא נראות לך או שעושות לך רע- דלגי עליהן
למען השקט הנפשי שלך
|לב|

sashalola

Well-known member
סשה אני לחלוטין מבינה אותך
אבל תחשבי שמה שעובר לך בגיחוך - לי למשל לא עובר בגיחוך ומטריף אותי
הכל זה פרספקטיבה של איך מסתכלים על זה ומה לוקחים מזה.
כשהיה כל הקטע של מועל היד וההיא שהגיעה לתת להם הדרכה- הוצפתי במסרים ודיווחים על "זילות השואה"
ולא נמחקה הודעה אחת.

בכל מקרה אם מישהו זורק פצצה - יש צפי תמיד לנזק+נזק משני
יונת זרקה את הפצצה (וההודעה שלה תקינה לחלוטין מבחינת חוקי הפורום,מוסרית זה כבר עניין שלה ולא שלי)

אם יש הודעות שלא נראות לך או שעושות לך רע- דלגי עליהן
למען השקט הנפשי שלך
|לב|
הבנתי, |4U|

יונתנסקי

Well-known member
בשביל לעבור את האירועים שתיארת, צריך להיות בן 100 לפחות, או גאון.

REUT91

Well-known member
עד מתי ידחפו לנו את אליאב?

וגם שוב הראו את הסצנה שלו עם טליה ודנה הזאתי יורדת על טליה כאילו אנשים לא יודעים מה קרה לפני הסצנה הזאת ולמה טליה בכלל ישבה לדבר איתו אחרי. זו שיחה שבגללה הוא הודח.

haya sol

Well-known member

וגם שוב הראו את הסצנה שלו עם טליה ודנה הזאתי יורדת על טליה כאילו אנשים לא יודעים מה קרה לפני הסצנה הזאת ולמה טליה בכלל ישבה לדבר איתו לפני. זו שיחה שבגללה הוא הודח.
מעניין מה הוא אמר על זה?
דנה מתה על בר וזה ידוע שהיא תגיד הכל כדי שבר תתקדם במשחק.

REUT91

Well-known member
מעניין מה הוא אמר על זה?
דנה מתה על בר וזה ידוע שהיא תגיד הכל כדי שבר תתקדם במשחק.
אמר שהוא לא ידבר על זה כדי לשמור על כבודה של טליה ורק אחרי שתצא הם יפתחו דברים... אחר כך דנה המעצבנת התחילה לבלבל את המוח.

haya sol

Well-known member
אמר שהוא לא ידבר על זה כדי לשמור על כבודה של טליה ורק אחרי שתצא הם יפתחו דברים... אחר כך דנה המעצבנת התחילה לבלבל את המוח.
מה כבודה מה? תהיה אמיתי תגיד מה אמרת לפני ומה גרם לה לדבר איתך. ושהיא לא אשמה בקטע הזה. חצוף. הוא משאיר קטע שאנשים יחשבו שהיא לא בסדר, לא הוא.

ותודה על העדכון🙏💜

עדגיל

Well-known member

וגם שוב הראו את הסצנה שלו עם טליה ודנה הזאתי יורדת על טליה כאילו אנשים לא יודעים מה קרה לפני הסצנה הזאת ולמה טליה בכלל ישבה לדבר איתו אחרי. זו שיחה שבגללה הוא הודח.​
וגם דינה עשתה לו שיחה עוד יותר נוקבת אתה עוף מרוט הטיחה בו. למה לא מראים לנו עוד דיירים שהביעו דעתם ??

מלכת המיטבח

Well-known member
כי היא בתטר האקסית של אליאב שניכנסה על הסטטוס הזה,לא הייתה צריכה להתבטא בעניין לדעתי.

haya sol

Well-known member
כי היא בתטר האקסית של אליאב שניכנסה על הסטטוס הזה,לא הייתה צריכה להתבטא בעניין לדעתי.
לא נכון...זה לא אקס רגיל ולא יודעת אם אפשר לקרוא לאליאב "אקס".
אבל הייתי רוצה שיגידו לי אם התנהלתי לא נכון לא משנה איפה אהיה - בטח אם זה אדם קרוב. דווקא מבחינתי היא הראתה לי שאיכפת לה משני הצדדים כי אליאב הראה לה שקשה לו וכאב לה עליו וההתנהלות שלו לגבי בר הראה לי שאיכפת לה מבר. היא התנהלה כמו שהיא הייתה רוצה שהתנהלו אליה.
(לפני היא לא נכנסה לזה עד שהוא לא עירב אותה ועד שלא יצא מצב מול העיניים שלה)

לפעמים להגנה ורצון להגן זה לא תמיד נכון אבל הרצון קיים.

mariamma 86

Well-known member
בוקר אור. אתמול כמו כל לילה חרטא ברטא ובלבולי מוח של חבורה הרדודה גרמו לי למיגרנה קשה ושוב התגלגלתי לישון מוקדם. פעם אהבתי לראות בלילות. לא נורא לפחות השלמתי שעות שינה. מחכה לפרק בקוצר רוח. מקווה לקצת איזון. שנראה לפחות עשירית מכל הגועל של טליה שכולה תכלת. לגבי הדחה אם זה פיקטיבית ואני עדיין חושבת שיש טריק ונתנאל ילך ויחזור אני יקלל בכל הקללות רוסיות שאני מכירה את עוז. אם הדחה אמיתית אני מתפללת שמשה היצור הכי סיסי סליזי וחלקלק יעוף לפני ליה הפלקט יפה ולא מזיק. אני ראלית ומבינה שאף אחד מהותיקים לא ילך היום. אני כנראה טיפשה אם עדיין מצביעה אבל שיהיה... הצבעתי 80 לקאזם שגרם לצחוקים וגיחוכים של בני משפחה

REUT91

Well-known member
זה רק נדמה לי, או שבאמת יחסיו של אופק עם הבנות בבית הם בינוניים עד טובים (לא לקפוץ "טליה, טליה"),
ודווקא רוב הבחורים עוינים אותו. (יש חריגים, דיברתי על הרוב)...
חוץ משחף שמכבד אותו, כן רוב הבנים לא סובלים אותו.

ואפשר להבין גם למה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה