** שרשור בוקר ☀️ היום ה-24 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ziniozi

Well-known member
אני מעדיפה שטליה תודח ולא הוא.. כי יש עוד הרבה לגלות ממנו...

הכי קשוח לצפייה על המרקע באי פאר -שרון.
גם אני. וחוץ מזה הוא אמנם יהיה עצוב בהתחלה, אבל יתאושש בקלות.
לעומתה, שהיא רק תהפך לטרף קל יותר ותחטוף שינאה בכל פינה בבית.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אז למה היא לא מדברת איתו? קצת לקחה אותו מובן מאליו ודי נמאס לראות את זה. מקודם היא ישבה ליד אליאב בפינת העישון ושוב דיברה אליו במעין פתיינות, קמה ועומדת מולו עם המחשוף שלה כדי שלא יפספס, ואז הוא אמר לה שבתמונה שהביאו לה היא נראית שטן
אבל איך אפשר לדעת מה קרה?
אולי הוא זה שהחליט לא לדבר איתה?
אולי הוא פגע בה?
אולי היא החליטה לא לדבר?
אולי היא פגעה בו?

אנחנו לא רואים אותם בכלל,וברגעים המועטים שכן זה לדקה וחצי ומיד מעבירים
אנחנו לא יכולים לדעת מה קרה מי עשה למי ולמה

nicknick

Well-known member
אז למה היא לא מדברת איתו? קצת לקחה אותו מובן מאליו ודי נמאס לראות את זה. מקודם היא ישבה ליד אליאב בפינת העישון ושוב דיברה אליו במעין פתיינות, קמה ועומדת מולו עם המחשוף שלה כדי שלא יפספס, ואז הוא אמר לה שבתמונה שהביאו לה היא נראית שטן
אני חושבת שהעצבים(הלגיטימיים) שלנו על התוכנית, קצת גורמים לנו לשכוח שכל אחד מהם הוא יישות בפני עצמה, עם ימים טובים יותר ופחות.
להגיד שהיא לוקחת אותו כמובן מאליו? אני פחות רואה את זה הם היו צמודים כמו דבק מגע כל השבוע....
והגיוני שבתוך האינטנסיביות לפעמים צריכים אוויר אחד מהשני.
להפך, זה גם בריא המרחקים האלה מדי פעם.
מותר לה לדבר עם אחרים , וטבעי במיוחד שהיא תדבר עם מישהו שמוכר לה מהבית , כי זה בטח מרגיש יותר בטוח ונוח.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני חושבת שהעצבים(הלגיטימיים) שלנו על התוכנית, קצת גורמים לנו לשכוח שכל אחד מהם הוא יישות בפני עצמה, עם ימים טובים יותר ופחות.
להגיד שהיא לוקחת אותו כמובן מאליו? אני פחות רואה את זה הם היו צמודים כמו דבק מגע כל השבוע....
מותר לה לדבר עם אחרים , וטבעי במיוחד שהיא תדבר עם מישהו שמוכר לה מהבית , כי זה בטח מרגיש יותר בטוח ונוח.
קול השפיות וההיגיון שלי
תודה שאת קיימת! |לב|

ניצנץ63

Well-known member
הכל נכון, פשוט כשזה בא בטיימינג שמעלימים את אופק מהלייב ומראים אותו בפרקים הערוכים בצורה ערוכה ההיפך ממי שהוא, התוספת של הריחוק מטליה רק מעצים את הסיבות שיכולות להיות להפקה להיפטר ממנו! על זה כל החשש. מה שקורה בינו לבינה זה עניינם ואם הם לא מסתדרים, או שמה שקורה בינהם לא אמיתי מספיק, מצידי שיתרחקו, אבל זה לא אומר שצריך להעיף את אופק בגלל זה! הוא דייר משובח ביותר, מדהים לגילו ומעבר לגילו, ונורא חורה לי שכל ההתעסקות בו בפרקים כל כך שטחית. סתם לדוגמא, השיחה שהיתה לו עם בר על הספסל כשהיא שאלה אותו על המחזות שהוא כותב - זה היה מאד מעניין, וחבל שעוז לא מראה שום שיחות כאלה בעונות שלו, רק רומנים, מריבות על שטויות ותככים ומזימות.

meital38

Well-known member
אליאב אמר לה?

ziniozi

Well-known member
זהו, שחף חזר לאייש את עמדת המטבח?
הוא סיים "לייצר שיחות" עם דרי הבית?
יצור מתיש

nicknick

Well-known member
תגידו אתם השתגעתם? אופק לא הולך להיות מודח בקרוב.
אמן😍

אנחנו לא יודעים כלום, אנחנו חיים מרמזים ומתיאוריות.
המצב שלנו כרגע זה שמעלימים לנו את שניהם מהתודעה, לא רואים אותם בלייב ובפרק מקבלים גרסה מאוד דלה ומפוברקת של הקשר שלהם וגם שלהם כפרטים.

אז הטבע לוקח אותנו למסקנות האלה

ניצנץ63

Well-known member
תגידו אתם השתגעתם? אופק לא הולך להיות מודח בקרוב.
אז למה לדעתך מסתירים אותו בצורה שיטתית?? זה לא אקראי, זה מורגש. אני מניחה שההפקה יודעת גם שיש לו קהל והיתה תעופה לגביו מאז שהתחיל להתקרב לטליה במיוחד, לפני הפיצוץ הקודם שהיה בינהם. אני נוטה להאמין שמי שמחליט בהפקה פוחדים מדייר כמותו, אין לרועי עוז את החיבה למלחמת כוחות כמו שהיתה לזק מול סער סקלי למשל... רועי עוז פוחד מהצל של עצמו וכל מי שמאיים על התסריטים שהוא בנה או המשימות שלו או מהווה איום בתביעה נגד ההפקה מסיבה כלשהי הוא מזיז מיד. רואים את זה לאורך העונות אבל עכשיו זה כבר מובהק. מצד שני, זו חידה למה הוא העצים את אופק בתחילת העונה, נתן לו קטעים בולטים כמו בחדר האח ופתאום סולד ממנו עד כדי כך?! ועל מה כל ההתרפסות מול נתנאל ודיאן? אולי למישהו מהמשפחה שלהם יש קומבינות מול ההפקה?! מורגש ששומרים עליהם בכח למרות שדיירים אחרים יכלו לייצר לא פחות רייטינג ועניין (כמו ריוואה או אופק וכו'). השיקולים של ההפקה לגמרי לא ברורים, ועל הדרך הם עושים צחוק גם מהדיירים וגם מאיתנו.

mimes17

Well-known member
אז למה לדעתך מסתירים אותו בצורה שיטתית?? זה לא אקראי, זה מורגש. אני מניחה שההפקה יודעת גם שיש לו קהל והיתה תעופה לגביו מאז שהתחיל להתקרב לטליה במיוחד, לפני הפיצוץ הקודם שהיה בינהם. אני נוטה להאמין שמי שמחליט בהפקה פוחדים מדייר כמותו, אין לרועי עוז את החיבה למלחמת כוחות כמו שהיתה לזק מול סער סקלי למשל... רועי עוז פוחד מהצל של עצמו וכל מי שמאיים על התסריטים שהוא בנה או המשימות שלו או מהווה איום בתביעה נגד ההפקה מסיבה כלשהי הוא מזיז מיד. רואים את זה לאורך העונות אבל עכשיו זה כבר מובהק. מצד שני, זו חידה למה הוא העצים את אופק בתחילת העונה, נתן לו קטעים בולטים כמו בחדר האח ופתאום סולד ממנו עד כדי כך?! ועל מה כל ההתרפסות מול נתנאל ודיאן? אולי למישהו מהמשפחה שלהם יש קומבינות מול ההפקה?! מורגש ששומרים עליהם בכח למרות שדיירים אחרים יכלו לייצר לא פחות רייטינג ועניין (כמו ריוואה או אופק וכו'). השיקולים של ההפקה לגמרי לא ברורים, ועל הדרך הם עושים צחוק גם מהדיירים וגם מאיתנו.
נראה לי הוא העצים אותו כי היה מחובר לבר והחבורה וגם כי טליה לא הייתה.. ברגע שטליה נכנסה ואחרי כמה ימים שהם התחברו ומכיוון שאז טליה לא התעסקה עם אליאב ובר אלא בו אז כך בעצם נהרס התסריט שעוז בנה על משולש עם אליאב ובר..
כל עורך נורמלי אחר היה עושה מאופק כוכב.. אפשר להקשיב לבנאדם שעות!! הוא מבחינתי הפספוס של העונה ולדעתי אחד מהדיירים (או לא הכי) אינטילגנטיים ורהוטים שהיו בתכנית!

ניצנץ63

Well-known member
חתול שחור עבר שוב בין טליה לאופק, חבל
יש לי הרגשה שזו דינה, או מישהו מהחבורה הזו, ששטפו למישהו מהם את המוח. תמוה בעיני שדינה דירגה אותה 4 לפני כמה ימים בשיחה מול ריוואה. ונראה לי שירד לדינה גם מאופק בהקשר של הסיגריות וההתעסקות באינטרסים שלו. הם לא מבינים שדינה מערבבת את כולם שם, כל מי שהיא מרגישה שעלול לאיים על הניצחון שלה היא פתאום מחליפה את דעתה עליו ב 180 מעלות!

meital38

Well-known member
חתול שחור עבר שוב בין טליה לאופק, חבל
יהיו כאלה שיגידו שאני מדברת שטויות אבל החתול השחור זה אליאב, כשטליה מבחינה שיש ריחוק בין אליאב לבר, כעס, ריב, היא מתרחקת מאופק היום יש ריחוק מורגש בין אליאב לבר והיא התרחקה שוב מאופק. כשאליאב ובר יחזרו לקוצי מוצי היא תתקרב שוב לאופק

מצב
הנושא נעול.
למעלה