**שרשור בוקר חגיגי - היום ה-95 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

willing

Well-known member
גם אצלי בדיוק ככה

חצי עונה לא אהבתי אותו
חצי עונה אהבתי אותו
עכשיו שוב לא אוהבת

והכי מצחיק בקשר ל"באז" - למה ישר חושבים שמדובר בג'וזי ? אולי זה תום ? אולי דניאל ? אולי רמי ?
אני באמת לא מבינה למה ישר השליכו את זה עליו.
עזבי, אני ממש בבעיה.
מההתחלה הוא לא מסתדר לי, והתחלתי לחבב אותו ואני ממשיכה לחבב אותו והוא עדיין לא מסתדר לי
ואני לא תומכת בו כמועמד.
כשצפיתי בהשרדות, גועלי ככל שיהיה, המשכתי לחבב אותו בגלל החיבוב מההכרות האח.

לא מצליחה לסלוד מאף דמות, ויש הרבה בעיות איתם

חח.. באזים ושמועות. הכי טוב להזהר ולבדוק דברים באופן מאומת. לא ידעתי שמייחסים לג'וז.

כך או כך, לא נראה אקח את השמועה(שעדיין אין לי מושג מה היא) על אף אחד, לפני שיוציאו פרטים יותר מאומים.

מיק83

Well-known member
גם אצלי בדיוק ככה

חצי עונה לא אהבתי אותו
חצי עונה אהבתי אותו
עכשיו שוב לא אוהבת

והכי מצחיק בקשר ל"באז" - למה ישר חושבים שמדובר בג'וזי ? אולי זה תום ? אולי דניאל ? אולי רמי ?
אני באמת לא מבינה למה ישר השליכו את זה עליו.
למה חושבים שזה גוזי?
להערכתי את רמזת פה כמה פעמים, היום לקחת את המילים בחזרה. אבל מה אמרת - יצא לאוויר, אי אפשר לחזור לאחור.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
להערכתי את רמזת פה כמה פעמים, היום לקחת את המילים בחזרה. אבל מה אמרת - יצא לאוויר, אי אפשר לחזור לאחור.
לא רמזתי - אמרתי מפורשות שיש משהו שאני יודעת.
לא לוקחת כלום חזרה,אל תתבלבלי ולו לרגע!

מה שאני אומרת זה שאין קשר למה שערן סוויסה פרסם,אין לי מושג על מי מדובר ומה הסרטון שהופץ,חיפשתי ולא מצאתי.

אז בואי,אל תנסי להכניס לי מילים לפה שלא אמרתי.
אני תמיד עומדת מאחורי כל מילה שלי!

מכורה וחבל

Well-known member
לא יודע מה הרעש סביב גוזי פתאום... לא יודע אם זה מוצדק או לא... לא ממש מזיז לי לחפש אפילו
וראיתי שגם בלי קשר לפרסום שקשור או לא קשור לגוזי הרבה ראו גוזי אחר בבית אחרי שגל הודחה
ובדיוק בגלל כל מה שקורה עכשיו הפסקתי לצפות שגל הודחה
כי בלי גל שם שתעשה לי את כולם יפים יותר פתאום רואים דיירים אחרים ואת זה לא רציתי לראות
אני מעדיף לזכור את קארין תום גוזי ואלמוג ביחד עם גל בבית ולא איך שהם נראים בלעדיה ובגלל זה לא צפיתי בכלום אפילו לא בקליפים קצרים באינסטגרם
הדבר היחידי שראיתי זה תמונות שמעלים לפה כי מזה אי אפשר להתחמק...

ידעתי כל העונה שבזכות גל אני רואה את הצדדים הטובים של דיירים שבזכותה אני נהנה מעוד אנשים ובשניה שהיא לא תהיה שם אני אחשף לדברים שהם לא הראו כי היא שם... כמו שדרור לידה היה הכי חבר ומאחורי הגב היה מעפן ככה פחדתי לגלות שקארין טום וגוזי יהיו בלעדיה וזו הסיבה שלא צפיתי בהם דקה אחרי שהיא הודחה... גם בפרקים שהיא חזרה לא צפיתי כי לא רוצה לתת צאנס לראות שינוי כלשהו בהתנהגות שלהם

ורק בשביל להוכיח את הנקודה מוסיף תמונה של גל ודרור מיום לפני שגל הודחה
צפה בקובץ המצורף 17085
בויה, אני אוהבת אותך, אבל ממש|סגידה|

ראש גזר 6789809896

Well-known member
לא יודע מה הרעש סביב גוזי פתאום... לא יודע אם זה מוצדק או לא... לא ממש מזיז לי לחפש אפילו
וראיתי שגם בלי קשר לפרסום שקשור או לא קשור לגוזי הרבה ראו גוזי אחר בבית אחרי שגל הודחה
ובדיוק בגלל כל מה שקורה עכשיו הפסקתי לצפות שגל הודחה
כי בלי גל שם שתעשה לי את כולם יפים יותר פתאום רואים דיירים אחרים ואת זה לא רציתי לראות
אני מעדיף לזכור את קארין תום גוזי ואלמוג ביחד עם גל בבית ולא איך שהם נראים בלעדיה ובגלל זה לא צפיתי בכלום אפילו לא בקליפים קצרים באינסטגרם
הדבר היחידי שראיתי זה תמונות שמעלים לפה כי מזה אי אפשר להתחמק...

ידעתי כל העונה שבזכות גל אני רואה את הצדדים הטובים של דיירים שבזכותה אני נהנה מעוד אנשים ובשניה שהיא לא תהיה שם אני אחשף לדברים שהם לא הראו כי היא שם... כמו שדרור לידה היה הכי חבר ומאחורי הגב היה מעפן ככה פחדתי לגלות שקארין טום וגוזי יהיו בלעדיה וזו הסיבה שלא צפיתי בהם דקה אחרי שהיא הודחה... גם בפרקים שהיא חזרה לא צפיתי כי לא רוצה לתת צאנס לראות שינוי כלשהו בהתנהגות שלהם

ורק בשביל להוכיח את הנקודה מוסיף תמונה של גל ודרור מיום לפני שגל הודחה
צפה בקובץ המצורף 17085
הכול טוב חוץ מהתמונה של דרור סיכמנו שלא מעלים תמונות שלו

Taltul63

Well-known member
מה עכשיו?
שוב משימת בישול?
איזו עונה משעממת בחיי

אלזה4

Well-known member
מזכיר לי פרסום על בובליל שהיה...אמירות שלו על נשים שפורסמו והרחיקו ממנו את הניצחון..
אין לי מושג במה מדובר..
אין לי מושג במי מדובר..
העיתוי....מישהו מאוד מעוניין לפגוע במישהו..

צופהבאחהגדול

Well-known member
מזכיר לי פרסום על בובליל שהיה...אמירות שלו על נשים שפורסם והרחיק ממנו את הניצחון..
אין לי מושג במה מדובר..
אין לי מושג במי מדובר..
בטיימינג כזה חד משמעית

מיק83

Well-known member
מזכיר לי פרסום על בובליל שהיה...אמירות שלו על נשים שפורסמו והרחיקו ממנו את הניצחון..
אין לי מושג במה מדובר..
אין לי מושג במי מדובר..
אז זה לא היום.

היום מדברים עליך משמע אתה קיים.

Droritt

Well-known member
אין לי מושג במה מדובר..
אין לי מושג במי מדובר..
אם אני זוכרת נכון הסערה נגד בובליל התחילה מסיפור שהוא עצמו סיפר בבית האח ועשה הרבה רעש שלילי בחוץ

אלזה4

Well-known member
אם אני זוכרת נכון הסערה נגד בובליל התחילה מסיפור שהוא עצמו סיפר בבית האח ועשה הרבה רעש שלילי בחוץ
נכון אבל גם היתה כתבה ענקית בידיעות אחרונות עם דברים נוספים...ועדויות נוספות אם אני לא טועה...
זה גמר אותו סופית..נהיה כדור שלג של פרסום שלילי..

מצב
הנושא נעול.
למעלה