**שרשור בוקר חגיגי - היום ה-95 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

פלוידיאנית

Well-known member
שני הסנט שלי לגבי מערכת היחסים של קארין וג'וזי:
אם ביציאה מהבית גברת X שמה לו ברקס, הוא עושה טלפון לקארין גם אם זה שלוש בלילה, ונכנס איתה למיטה.
הוא מוטרף עליה למרות שמכיר במגרעותיה הרבים, וזה נעשה ברור שהוא נטרף שהיא לא נופלת שדודה למרגלותיו.
מהיכן הבאת שהיא עשתה לו ברקס???? הוא אמר בפירוש שהם ניפרדו בגלל שהוא ניכנס לבית וזה לא היה פייר לתת לה להמתין.
בנוסף, היא העניקה לו מתנה לפני הכניסה, צמיד שהוא הראה מספר פעמים, אז על איזה ברייקס את מדברת?

2086Dvash

Well-known member
מהיכן הבאת שהיא עשתה לו ברקס???? הוא אמר בפירוש שהם ניפרדו בגלל שהוא ניכנס לבית וזה לא היה פייר לתת לה להמתין.
בנוסף, היא העניקה לו מתנה לפני הכניסה, צמיד שהוא הראה מספר פעמים, אז על איזה ברייקס את מדברת?
נראה לי טעות בקריאת ובכתיבת הפוסט, ziniozi התכוון שאם היא תעשה לו ברקס

עדגיל

Well-known member
שני הסנט שלי לגבי מערכת היחסים של קארין וג'וזי:
אם ביציאה מהבית גברת X שמה לו ברקס, הוא עושה טלפון לקארין גם אם זה שלוש בלילה, ונכנס איתה למיטה.
הוא מוטרף עליה למרות שמכיר במגרעותיה הרבים, וזה נעשה ברור שהוא נטרף שהיא לא נופלת שדודה למרגלותיו.
לא מבינה את התסריט ההזוי? מה זה הוא עושה לה טלפון ונכנס איתה למיטה???

נמרה דרקונית

Well-known member
*בדילי* : איזה אהבל ג'וזי, בשביל מה להגיד לקארין אתמול בערב ש"אני מסמפט אותך וזה הכל"!! ??למה לעקוץ אותה שוב ושוב, ואחר כך לבכות לאורן על כך שגם מקנא שמתחילה בחר בה ואחר כך מרכל על כך עם עוד קנאית טיפשה ושחקנית פתטית כמו אלמוג שפולטת שטויות על ימין ושמאל מהפה שלה כגון: "אני בחיים לא אבגוד באנשים שטובים אלי" (וזו ילדה דבריה מאמא שלה בגיל 14 בגלל גבר)וכו' וכו' ובינתיים מרכלת על קארין שניה אחרי שהיא קמה מהספסל..למה מה קארין עשתה לה? שני קנאים וצבועים היא אורן ששופטים אותה ולא מבינים שהיא מתעצבנת שג'וזי חוזר על זה שוב ושוב ולא על עצם המשפט.. לאלמוג יש הרבה בעיות ולא סתם התחברה לאחד כמו יהודה פרזיט אלים ..מקווה שהיא ואורן יעופו ראשונים..לא סובלת אותם!! כל הזמן חופר על הבן שלו ועל סיפורי הגנבה מהמכולת כאילו זו גאווה גדולה..

willing

Well-known member
שאני אבין, אני בדיוק כותבת את הרשמים על ג'וזי מהצפיה באח, והשלמתי הישרדות כדי להרחיב(שרק איששה לי מה שחשבתי עליו מהאח הגדול ולא אצביע לו).
הדמות שלו לא מסתדרת לי מתחילת העונה.

וקרה משהו שאני לא יודעת עליו שמרתיע?

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שאני אבין, אני בדיוק כותבת את הרשמים על ג'וזי מהצפיה באח, והשלמתי הישרדות כדי להרחיב(שרק איששה לי מה שחשבתי עליו מהאח הגדול ולא אצביע לו).
הדמות שלו לא מסתדרת לי מתחילת העונה.

וקרה משהו שאני לא יודעת עליו שמרתיע?
לא ראיתי הישרדות ולא מתכוונת לראות
שפטתי ועודני שופטת את ג'וזי מראות עיניי ולא בגלל תכנית זו או אחרת

מסכימה לחלוטין עם זה שהדמות שלו לא מסתדרת....כתבתי את זה בתחילת העונה,משהו בו לא אמין לי,הוא משדר לי שהוא שחקן..אלו הוייבים שהוא שידר לי
שיניתי דעה וכן התחלתי לאהוב אותו
ועכשיו שוב לא אוהבת,חזרתי לדעה הראשונית שלי - הוא לא אמין,הוא שחקן,הוא "דמות".

ולגביי המסר שלך...הוא נשמר...בפוסט סיכום העונה אחשוף את האלטר ואז תדעי אם צדקת..

יסמין 💙

Well-known member
ממה שאני מבינה שהדייר שכולם מדברים עליו זה ג׳וזי? באיזה סרטון מדובר? עוד לא הגיע אליי 😂😂
עכשיו נזכרתי שמרי אמרה לפני כמה ימים שיתפרסם משהו על ג׳וזי או שאני טועה 🤔

2086Dvash

Well-known member
ממה שאני מבינה שהדייר שכולם מדברים עליו זה ג׳וזי? באיזה סרטון מדובר? עוד לא הגיע אליי 😂😂
כן, נכון, מיד עלה לי שזה כנראה הוא

נטשונת1234

Well-known member
האמת שמחקתי את ההודעה שלי על הידיעה ונראה לי עדיף גם לנו לא להניח סתם דברים ולתת לזה יד 🙏

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
במה מדובר?
איזה סרטון
ערן סוויסה פרסם שיש דיירים בבית עם שלדים בארון ושיש סרטון אינטימי של אחד הדיירים שכרגע מופץ ברשתות...
אין לי מושג במי מדובר ועל איזה סרטון מדובר...את הסרטון עצמו הוא לא פרסם

צופהבאחהגדול

Well-known member
ערן סוויסה פרסם שיש דיירים בבית עם שלדים בארון ושיש סרטון אינטימי של אחד הדיירים שכרגע מופץ ברשתות...
אין לי מושג במי מדובר ועל איזה סרטון מדובר...את הסרטון עצמו הוא לא פרסם
לא פרסם סרטון אבל רוב האנשים גילו את זה מהפרסום שלו . אז הוא הגורם העיקרי להפצה. כי כולם יחפשו בגללו. נורא בעיני.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
לא לא עצרו הכל! אין קשר בין מה שפורסם ע"י ערן סוויסה לבין מה שאני יודעת...
ואין לי מושג אם מדובר בג'וזי.

אל תקחו את מה שאמרתי צעד אחד רחוק מידי.

Christina 1001

Well-known member
לא משנה מה הסוד הזה על ג'וזי שטרם התפרסם, ממש לא יפתיע אותי.
אפשר לקלוט מאוד מהר את הטבע האמיתי של אנשים דווקא כשהם במצבי קיצון ופחות בשליטה על מה שיוצא מהם. הרבה יותר קשה לעשות את זה כשנופלים בפח של הפרצוף היפה, ההומור וסיפורי הילדות סוחטי הדמעות.

צופהבאחהגדול

Well-known member
לא משנה מה הסוד הזה על ג'וזי שטרם התפרסם, ממש לא יפתיע אותי.
אפשר לקלוט מאוד מהר את הטבע האמיתי של אנשים דווקא כשהם במצבי קיצון ופחות בשליטה על מה שיוצא מהם. הרבה יותר קשה לעשות את זה כשנופלים בפח של הפרצוף היפה, ההומור וסיפורי הילדות סוחטי הדמעות.
גם לא ראית גם הנחת גם הסקת מסקנות וכל זה בלי ידיעה.

willing

Well-known member
אמנם הקול שלי לא כזה משפיע או משנה.
היתה לי התלבטות בין ג'וזי, שתרם לתוכנית ולא התחברתי אליו ומשהו לא הסתדר לי איתו, לבין הצבעת נחיתת אונס להשיג לזמרת עבר בלי עתיד לבית, עם תקוה וחלום
קצת בסיס למשכנתא.

ובכן, הדמות שלו לא הסתדרה לי תחת רגיש לאחר.
מצאתי בו תכונות שהפריעו לי. הוא עשה קטעים של תלונות על בגידה וחוסר כבוד כלפי כל מיני דיירים, באופן שסוחט אותם רגשית, וגורם להם להתרפס
זה קרה פתאום עם ימית, משם התחילו נאומי הנאמנות והצד שהוא פשוט שבר אותה. ראיתי את זה

הוא עשה חיקוי של הציצי של קרין, עם 2 קצוות לחם (נשמע דבילי, אבל זה איכס)
הוא טען כלפי יהודה שיש לו גבול, ומישהו בן 60 וכו אז יש לו חמלה,
ודיבר במשפטים שהסיתו ושברו את בן ה60 "אוהב ללטף -ילדות- בנות 20", והמשיך עם זה ימים ארוכים

גם בהשרדות ראיתי את הסחיטות הרגשיות
בעיקר באח. אל תגיד לי שלום אל תדבר איתי אם הצבעת נגדי בלה בלה.

זה שלי. אני לא מתחברת לסחטנות ומניפולציות הרגשיות האלה.
עשה מיונני אפס.
לא מעניין אותי מי הצד השני, זה שלו, לשים את הצרכים שלו ואת הסיםוקים שלו וסביב זה להגדיר אחרים, וליצור השפעה שמגיעה לצופים שגם מתבטאים כך בביטול כלפי מי שג'וזי הסית או דיבר עליהם במילים קשות
התוכן האנושי והסיפוק של ג'וזי

יונני-עשה ממנה אוויר, לעג לה, כמה נלעגת היא נהייתה אצל הצופים יחד עם הטון שנתן והזלזול
רמי וילדות והביקורת על הפרשי הגיל

ג'וזי חכם מאוד. מניפולטיבי. רגיש. לא סותר. בוחר חבר הולך עליו לאורך התוכנית. פעם חבר מבחוץ-שקד קוממי-שממנו יש לו קריירה
פעם מבפנים, יהודה, שממש לא היה לו נוח, ג'וזי לא טיפש.

זה לא מעניין אותי אם הוא "שחקן" או מניפוליטיבי באופן טבעי.
זה שיונני אמרה שהוא אחר בתוכנית. בסדר לגיטימי

אני לא מתחברת לכוחנות הריכוז העצמי הזלזול במי שלא משרת אותו מבחינת קידום ותועלת.
זה לא פשע. כן? אבל זה לא מועמד בשבילי

אני מתאפקת לא לכתוב על הידע המוזיקלי שלו מהעבודות שראיתי. הוא טוב בליצור קשרים, ולהשיג דברים.
לבריאות

הוא אהוב והצליח להתחבב עלי למרות הדברים שעבורי מרתיעים באופן אישי. נייס

אני כותבת את דעתי, לא מצפה שכולם ירגישו כמוני.
הגעתי למסקנות האלה באמת בסבלנות ונתתי המון זמן לצ'אנס. זה הכל

רגיש כפי שאמרתי. בעיקר לעצמו. ולא מתחברת לאפס שהוא לפעמים עושה מאחרים ביחס לצרכים שלו (אובייקטיים מיניים וכו).

מילים טובות. הוא מצחיק. הוא אלוף במה שהוא עשה עם החיים שלו ויש לי הרבה מה ללמוד ממנו.
יש בו הרבה צדדים שאני אוהבת כשהוא נותן עצות טובות ופרספקטיבה.
אנשים מורכבים מסתירות? גם ג'וזי
והוא לא הזוכה בשבילי

סליחה

עריכה: 1. לא יודעת שום שמועות עליו, ולא מעניין אותי כרגע. דברים צריכים להיות מאומתים. כתבתי בלי קשר לזה. חשבתי שקרה משהו בלייב שפספסתי כי אני לא מול הלייב כרגע
2. בהשרדות לא לקחתי רשמים של איך הוא שיחק, ומה האסטרטגיה ומי טוב ומי רע. אלא ראיתי שם את הסחטנות הרגשית שאני לא מתחברת אליה ואת הכיפיות שבו ולפעמים חוש צדק שאני כן מתחברת בו. למדתי שהוא סופר מודע ומבין משחקים מבחינה חברתית ולא הסתדר עם חלק מהפעמים באח ששיווק אחרת. לגיטימי

הצודקת11

Well-known member
אמנם הקול שלי לא כזה משפיע או משנה.
היתה לי התלבטות בין ג'וזי, שתרם לתוכנית ולא התחברתי אליו ומשהו לא הסתדר לי איתו, לבין הצבעת נחיתת אונס להשיג לזמרת עבר בלי עתיד לבית, עם תקוה וחלום
קצת בסיס למשכנתא.

ובכן, הדמות שלו לא הסתדרה לי תחת רגיש לאחר.
מצאתי בו תכונות שהפריעו לי. הוא עשה קטעים של תלונות על בגידה וחוסר כבוד כלפי כל מיני דיירים, באופן שסוחט אותם רגשית, וגורם להם להתרפס
זה קרה פתאום עם ימית, משם התחילו נאומי הנאמנות והצד שהוא פשוט שבר אותה. ראיתי את זה

הוא עשה חיקוי של הציצי של קרין, עם 2 קצוות לחם (נשמע דבילי, אבל זה איכס)
הוא טען כלפי יהודה שיש לו גבול, ומישהו בן 60 וכו אז יש לו חמלה,
ודיבר במשפטים שהסיתו ושברו את בן ה60 "אוהב ללטף -ילדות- בנות 20", והמשיך עם זה ימים ארוכים

גם בהשרדות ראיתי את הסחיטות הרגשיות
בעיקר באח. אל תגיד לי שלום אל תדבר איתי אם הצבעת נגדי בלה בלה.

זה שלי. אני לא מתחברת לסחטנות ומניפולציות הרגשיות האלה.
עשה מיונני אפס.
לא מעניין אותי מי הצד השני, זה שלו, לשים את הצרכים שלו ואת הסיםוקים שלו וסביב זה להגדיר אחרים, וליצור השפעה שמגיעה לצופים שגם מתבטאים כך בביטול כלפי מי שג'וזי הסית או דיבר עליהם במילים קשות
התוכן האנושי והסיפוק של ג'וזי

יונני-עשה ממנה אוויר, לעג לה, כמה נלעגת היא נהייתה אצל הצופים יחד עם הטון שנתן והזלזול
רמי וילדות והביקורת על הפרשי הגיל

ג'וזי חכם מאוד. מניפולטיבי. רגיש. לא סותר. בוחר חבר הולך עליו לאורך התוכנית. פעם חבר מבחוץ-שקד קוממי-שממנו יש לו קריירה
פעם מבפנים, יהודה, שממש לא היה לו נוח, ג'וזי לא טיפש.

זה לא מעניין אותי אם הוא "שחקן" או מניפוליטיבי באופן טבעי.
זה שיונני אמרה שהוא אחר בתוכנית. בסדר לגיטימי

אני לא מתחברת לכוחנות הריכוז העצמי הזלזול במי שלא משרת אותו מבחינת קידום ותועלת.
זה לא פשע. כן? אבל זה לא מועמד בשבילי

אני מתאפקת לא לכתוב על הידע המוזיקלי שלו מהעבודות שראיתי. הוא טוב בליצור קשרים, ולהשיג דברים.
לבריאות

הוא אהוב והצליח להתחבב עלי למרות הדברים שעבורי מרתיעים באופן אישי. נייס

אני כותבת את דעתי, לא מצפה שכולם ירגישו כמוני.
הגעתי למסקנות האלה באמת בסבלנות ונתתי המון זמן לצ'אנס. זה הכל

רגיש כפי שאמרתי. בעיקר לעצמו. ולא מתחברת לאפס שהוא לפעמים עושה מאחרים ביחס לצרכים שלו (אובייקטיים מיניים וכו).

מילים טובות. הוא מצחיק. הוא אלוף במה שהוא עשה עם החיים שלו ויש לי הרבה מה ללמוד ממנו.
יש בו הרבה צדדים שאני אוהבת כשהוא נותן עצות טובות ופרספקטיבה.
אנשים מורכבים מסתירות? גם ג'וזי
והוא לא הזוכה בשבילי

סליחה
מסכימה
חצי עונה חיבבתי אותו
אחרי שגל הודחה המשכתי לצפות
התרכזתי בו והבנתי שהוא לא אדם טוב
חמום מוח
הוא רגיש רק לעצמו
הוא לא אמיתי
ויש דברים שאני יודעת מחייו הפרטיים
שנודעו לי לאחרונה
הוא גר בגבעתיים לא רחוק ממני

יסמין 💙

Well-known member
עכשיו לפני הגמר יתפרסמו הרבה דברים על הדיירים.. כמובן לא שאני מצדיקה שום דבר אבל יש הרגשה שהעיתוי לא מקרי.. אני לא ראיתי עדיין במה מדובר אבל מהפייס והאינסטגרם הבנתי שזה משהו רע מאוד!!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה