** שרשור בוקר היום ה94 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

2086Dvash

Well-known member
אני חושב שחלק מאנשים לא מאמינים בסיכוים של תום לזכות בעונה כזאת הזויה יש סיכוי שהוא יזכה
ת'אמת שיש איזה מסע כלשהוא בחוץ להרצה שלו לזכיה, כתבה בוואלה, הפודקאסט המשעמם של אסיף ולי הילל ושיבח אותו השבוע, ועוד כל מיני...
אבל קשה לי להאמין שזה יצליח

ראש גזר 6789809896

Well-known member
ת'אמת שיש איזה מסע כלשהוא בחוץ להרצה שלו לזכיה, כתבה בוואלה, הפודקאסט המשעמם של אסיף ולי הילל ושיבח אותו השבוע, ועוד כל מיני...
אבל קשה לי להאמין שזה יצליח
אחרי העונה הזויה הזאת מבחינתי כול אחד מוותיקים יכול לזכות בגמר כולל רמי

Aye123

Well-known member
אני חושב שחלק מאנשים לא מאמינים בסיכוים של תום לזכות בעונה כזאת הזויה יש סיכוי שהוא יזכה
הוא לא יזכה בחיים. האח לא נותן לו פוקוס של דייר שיכול לזכות.. מראה אותו במקריות בין פריים לפריים, על הדרך.

אפילו במשימה ההזויה שהייתה להם לא נתן לו פוקוס ברגעים מצחיקים עם דיירים שהוא מנסה לקדם כמו זהבה ואורן. לא בטוחה שהאח רוצה אותו בגמר

ראש גזר 6789809896

Well-known member
הוא לא יזכה בחיים. האח לא נותן לו פוקוס של דייר שיכול לזכות.. מראה אותו במקריות בין פריים לפריים, על הדרך.

אפילו במשימה ההזויה שהייתה להם לא נתן לו פוקוס ברגעים מצחיקים עם דיירים שהוא מנסה לקדם כמו זהבה ואורן. לא בטוחה שהאח רוצה אותו בגמר
רוצה בטח שכן העונה הזאת הזויה ולכול הוותיקים יש סיכוי לזכות לפי איך שאני רואה את זה ואת העונה הזאת

סטיריקון9

Well-known member
זה נדמה לי או שאורן קורא תיגר על זהבה, לא הביאו לו את הבן שלו והביאו את אייל גולן
ובצדק נמאס כבר מכל הפירגון הזה לזהבה שבולט כ"כ העונה וגם מההחלטה הדי מעצבנת לתת לדייר אחד במקרה הזה לג'וזי להחליט מי החמישיה שלו וכך יוצאים להם 5 אנשים מהבית לטיול מהנה. העונה הזאת עוז עירבב באופן בוטה והטיל על דיירים החלטות, וזה חזר על עצמו יותר מדי בהעדר משימות חכמות...במקרה הזה בהבאת אייל גולן השנוי במחלוקת ועוד בימים אלה עומד להפתח הדיון על תביעה אזרחית של מתלוננות במשחקי החברה לפיצוי אחרי שהתביעה שלהם בבית המשפט נסגרה כיאה ללא מעט תביעות. העדפה הזאת משאירה אנשים כמו אורן מתוסכלים וזה מובן למה. לשמוע את אלמוגית וקארין בהערצה עיוורת לניקול ראידמן כשקארין המטופשת חוזרת המון פעמים ע"כ שהיא מעריצה אותה וכמה היא גדולה |פנים|

סטיריקון9

Well-known member
ובצדק נמאס כבר מכל הפירגון הזה לזהבה שבולט כ"כ העונה וגם מההחלטה הדי מעצבנת לתת לדייר אחד במקרה הזה לג'וזי להחליט מי החמישיה שלו, החלטות של אגו שתמיד יגרמו לכעס במקום להביא לו מישהו קרוב... וכך יוצאים להם 5 אנשים מהבית לטיול מהנה. העונה הזאת עוז עירבב באופן בוטה והטיל על דיירים החלטות, וזה חזר על עצמו יותר מדי בהעדר משימות חכמות...במקרה הזה בהבאת אייל גולן השנוי במחלוקת ועוד בימים אלה עומד להפתח הדיון על תביעה אזרחית של מתלוננות במשחקי החברה לפיצוי אחרי שהתביעה שלהם בבית המשפט נסגרה כיאה ללא מעט תביעות. העדפה הזאת משאירה אנשים כמו אורן מתוסכלים וזה מובן למה. לשמוע את אלמוגית וקארין בהערצה עיוורת לניקול ראידמן כשקארין המטופשת חוזרת המון פעמים ע"כ שהיא מעריצה אותה וכמה היא גדולה |פנים|

מיק83

Well-known member
כל כך מעצבן אותי שהם אפילו לא סופרים את ג'וזי לגבי המסרים, כאילו למה?? הבנאדם כבר שלושה חודשים שם, לפחות שיחת טלפון עם חבר מה כל כך קשה
כי יש שם חרא אנשים כולל זהבה...

עלאק אומרת לדובי תגשים חלום לאורן.

מזליקה10

Well-known member
כי יש שם חרא אנשים כולל זהבה...

עלאק אומרת לדובי תגשים חלום לאורן.
כן, זהבה חרא כי היא לא ממליכה את ג'וזי הקדוש המעונה וחושבת רק עליו.
ג'וזי קיבל מכתב. אורן, שהוא אבא לא קיבל כלום מהמשפחה והוא צריך את זה. היא, כאמא (וגם כמישהי שלא מעריצה את ג'וזי בעיניים עצומות ועולמה לא סובב סביבו) רצתה שיראה ויתמלא.

אז היא חרא? 🤦‍♀️🤦‍♀️

ariela1612

Well-known member
ג'וזי קיבל מכתב. אורן, שהוא אבא לא קיבל כלום מהמשפחה והוא צריך את זה. היא, כאמא (וגם כמישהי שלא מעריצה את ג'וזי בעיניים עצומות ועולמה לא סובב סביבו) רצתה שיראה ויתמלא.

אז היא חרא? 🤦‍♀️🤦‍♀️
חס ושלום זהבה אהובת ליבי יש לה לפעמים חוסר טקט כמו השירים על אמא ואבא אבל חרא היא לא :love:

נערך לאחרונה ב:

מיק83

Well-known member

אז היא חרא? 🤦‍♀️🤦‍♀️
יפה שאת מכניסה לי גם מילים לפה (מילים שלא אמרתי)...
להבא תכתבי גם בשמי, רק תודיעי לפני .. אביא לך את השם המשתמש שלי.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
יפה שאת מכניסה לי גם מילים לפה (מילים שלא אמרתי)...
להבא תכתבי גם בשמי, רק תודיעי לפני .. אביא לך את השם המשתמש שלי.
מיק
את עם חגורת הצלה שאת נסחפת ככה?
היא מדברת על דייר את מדברת עליה

ברור לך שזה לא יקרה נכון ?!
כי אני אתן לה לענות לך
ותאמיני לי שאת לא רוצה את זה,את לא!

אז תרגיעי ועכשיו!

מצב
הנושא נעול.
למעלה