** שרשור בוקר היום ה89 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

TalBrit

Well-known member
פספוס העונה מבחינתי, מעבר לזוג
זה שהיו אויבים רוב העונה
יש להם כימיה טובה ביחד גם חושבים דומה
מאוד מקווה בשבילה שלא... היא נדלקה עליו מתוך שיעמום נטו. "הוא מציב סוג של אתגר..."

יסמין 💙

Well-known member
אני רואה חלקים מאתמול, בשעה 12:25 אורן יושב עם אלמוג ויהודה בחצר.. שואל את אלמוג אמרת לו? והיא שואלת בתגובה על מה? ואז אורן עונה לה שגל ולינור הזהירו אותנו מקארין ואז אלמוג עונה הוא היה בחצר הם גם הזהירו אותו.. ויהודה מסכים ואומר אני עם יד על הדופק.. אח״כ אורן מתחיל במסע השקרים שלו ואומר שהוא בפה של קארין כל היום ושהיא לא מפסיקה לרכל עליו... עכשיו אני ממש בהלם מאורן קארין רק מדברת עליו טוב ואני בהלם משתי הבנות האלה כמה סכסכנות ורוע... עברו דייר דייר כדי להזהיר אותם מקארין.. אני רואה 26 כל הזמן יש הרבה מה להגיד על קארין אבל היא באמת לא מרכלת על אף אחד בשלושת השבועות האחרונים, מילה רעה לא אמרה על אורן או אלמוג או תום ורמי.. הם חיים בסרט שהם מרכז עולמה.. דווקא היא בפה שלהם. ומגל ולינור אני פשוט בהלם טוטאלי.. לא להאמין כמה נמוך בן אדם יכול להגיע במיוחד שכל המדינה רואה את ההתנהגות שלך. הייתי חייבת לשתף כי זה היה ממש מכוער ומגעיל.

svtar25

Well-known member
אני רואה חלקים מאתמול, בשעה 12:25 אורן יושב עם אלמוג ויהודה בחצר.. שואל את אלמוג אמרת לו? והיא שואלת בתגובה על מה? ואז אורן עונה לה שגל ולינור הזהירו אותנו מקארין ואז אלמוג עונה הוא היה בחצר הם גם הזהירו אותו.. ויהודה מסכים ואומר אני עם יד על הדופק.. אח״כ אורן מתחיל במסע השקרים שלו ואומר שהוא בפה של קארין כל היום ושהיא לא מפסיקה לרכל עליו... עכשיו אני ממש בהלם מאורן קארין רק מדברת עליו טוב ואני בהלם משתי הבנות האלה כמה סכסכנות ורוע... עברו דייר דייר כדי להזהיר אותם מקארין.. אני רואה 26 כל הזמן יש הרבה מה להגיד על קארין אבל היא באמת לא מרכלת על אף אחד בשלושת השבועות האחרונים, מילה רעה לא אמרה על אורן או אלמוג או תום ורמי.. הם חיים בסרט שהם מרכז עולמה.. דווקא היא בפה שלהם. ומגל ולינור אני פשוט בהלם טוטאלי.. לא להאמין כמה נמוך בן אדם יכול להגיע במיוחד שכל המדינה רואה את ההתנהגות שלך. הייתי חייבת לשתף כי זה היה ממש מכוער ומגעיל.
קודם כל קארין מחפשת איך להיכנס לפרקים, ממנה באמת צריך להיזהר. אבל לגל יש מה לדבר נגד קארין! גל הייתה חברה שלה וקארין לא חברה אמיתית!
חוץ מזה נמתין לפרק של היום, נראה מה באמת קרה - ולא שבבי מידע.

יסמין 💙

Well-known member
קודם כל קארין מחפשת איך להיכנס לפרקים, ממנה באמת צריך להיזהר. אבל לגל יש מה לדבר נגד קארין! גל הייתה חברה שלה וקארין לא חברה אמיתית!
חוץ מזה נמתין לפרק של היום, נראה מה באמת קרה - ולא שבבי מידע.
זה לא משנה.. הקטע של להיכנס במטרה להרעיל את כולם על בחורה בעיניי זה מגעיל וממש מאכזב.. הפרק לא מעניין אותי אני רואה ב 26 אם רוב הדיירים אומרים שהזהירו אותם מקארין אז אני רואה את זה כרוע בהתגלמותו וכן אני אוסיף קנאה !!!הכי מצחיק ששכחה מה שהיה לה עם ליאור ויהודה אותו דבר לינור פתאום ג׳וזי הוא גבר גבר.. הזוי

svtar25

Well-known member
זה לא משנה.. הקטע של להיכנס במטרה להרעיל את כולם על בחורה בעיניי זה מגעיל וממש מאכזב.. הפרק לא מעניין אותי אני רואה ב 26 אם רוב הדיירים אומרים שהזהירו אותם מקארין אז אני רואה את זה כרוע בהתגלמותו וכן אני אוסיף קנאה !!!הכי מצחיק ששכחה מה שהיה לה עם ליאור ויהודה אותו דבר לינור פתאום ג׳וזי הוא גבר גבר.. הזוי
אני לא רואה בזה שום קנאה, גל מאוכזבת קשות מקארין, אם אני הייתי נכנסת והחבר שלי היה בפנים, הייתי לומדת שהיא הייתה נחש, הייתה רעה אלי מאחורי הגב, נצמדת לאנשים מתוך אסטרטגיה להגיע לגמר. אני הייתי מספרת על כך! מזהירה אנשים מקארין! הייתי עושה בדיוק כמו גל ולינור! כל הכבוד להן!

TalBrit

Well-known member
הכי מצחיק אותי, שכולם שם כל כך חסרי ביטחון ומאויימים מול בחורה בת 22, ומבצעים בעצמם את כל מה שהם אומרים שהיא עושה והיא לא. מרכלים ומסיתים. עלוב.

ליאור 032

Well-known member
זה פשוט גובל בהתעללות, האח עושה להם משימה יום בשבוע ושאר הימים משאיר אותם ככה, במקום שיפעיל אותם, ישים שירים משהו
לא מבינה איך הם שורדים את זה
לא יודע איך אנחנו שורדים את זה,
אני חושב שמגיע לנו לפחות את פרס ישראל.

yoni564712

Well-known member
זה פשוט גובל בהתעללות, האח עושה להם משימה יום בשבוע ושאר הימים משאיר אותם ככה, במקום שיפעיל אותם, ישים שירים משהו
לא מבינה איך הם שורדים את זה
הם שורדים את זה כי הם חבורה של משעממים אז אין להם בעיה להשתעמם.

הביאו את גל ולינור ואת שלומי קוריאט בשביל שיהיה מה לשדר בפרקים.
בטח שבוע הבא גם כן יביאו סלבס.

ariela1612

Well-known member
הם שורדים את זה כי הם חבורה של משעממים אז אין להם בעיה להשתעמם.

הביאו את גל ולינור ואת שלומי קוריאט בשביל שיהיה מה לשדר בפרקים.
בטח שבוע הבא גם כן יביאו סלבס.
אכן יש שם משעממים אבל לא כולם, יש גם הרבה שאם טיפת ישקיעו בהם יכולים לצאת דברים יפים, מצחיקים, מרגשים ועוד

Meirav654

Active member
טוב אלמוג בנאום למצלמות.. אוף הבנו חמודה
בחורה שהגיעה מוכנה עם יחצן וסוכן. עמוד האינסטגרם שלה מנוהל בצורה מופלאה. לעומת זאת, יהודה כשל בזה שלא לקח מישהו מיקצועי שינהל לו את העמוד כי 40 אלף עוקבים בשביל מישהו שהוא כוכב התוכנית זה הזוי. היה צריך להיות היום עם מינימום 70 אלף.

ariela1612

Well-known member
בחורה שהגיעה מוכנה עם יחצן וסוכן. עמוד האינסטגרם שלה מנוהל בצורה מופלאה. לעומת זאת, יהודה כשל בזה שלא לקח מישהו מיקצועי שינהל לו את העמוד כי 40 אלף עוקבים בשביל מישהו שהוא כוכב התוכנית זה הזוי. היה צריך להיות היום עם מינימום 70 אלף.
יהודה בא הכי מוכן שאפשר כדי לקחת מיליון ש"ח, כוכב התוכנית? אולי בדיחת התוכנית, ריבים מתוכננים ודמעות בהזמנה לא הופכות אותו לכוכב

מצב
הנושא נעול.
למעלה