** שרשור בוקר היום ה61 בבית עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

דפניה34

Well-known member
לא נראה שהוא רוצה ענינים זוגיים בתוכנית. הוא פשוט מחפש חברה להעביר את זמנו ברוגע.

mariamma 86

Well-known member
איזה מגעיל הם אוכלים עם פה פתוח ודיבורים תוך כדי. עונש מוות לאוזניים שלי. מיוט

רות 1234

Well-known member
חחחחח ממש בית משוגעים. אם היו אומרים לי לפני שבוע שזו התמונה שאראה בשבת בבוקר, לא הייתי מאמינה.... ממש רומיאו ויוליה (בצחוק. לא להתעצבן עלי). בכל מקרה, משה סוכן המכירות ליגה ז' דוחה אותי מאוד. לרגע 1 בודד לא היה מאוהב או דלוק על שרין. הכל היה מניפולציה כדי להכניס רגל לתוכנית. אני לא מאמינה לו בשיט. אומר לכל דייר את מה שרוצה לשמוע. ליקוקים, ליקוקים.

קבצים מצורפים

• 903207487.jpg
    903207487.jpg
    KB 98.9 · צפיות: 26

ניצנץ63

Well-known member
חחחחח ממש בית משוגעים. אם היו אומרים לי לפני שבוע שזו התמונה שאראה בשבת בבוקר, לא הייתי מאמינה.... ממש רומיאו ויוליה (בצחוק. לא להתעצבן עלי). בכל מקרה, משה סוכן המכירות ליגה ז' דוחה אותי מאוד. לרגע 1 בודד לא היה מאוהב או דלוק על שרין. הכל היה מניפולציה כדי להכניס רגל לתוכנית. אני לא מאמינה לו בשיט. אומר לכל דייר את מה שרוצה לשמוע. ליקוקים, ליקוקים.
לא רק הכניס רגל אלא בנה לעצמו אחלה תסריט טלנובלה, שנתנה לו בוסט רציני ודקות מסך הרבה יותר מכל החדשים ביחד.

Lotarica

Well-known member
משה דוקא נראה לי ממש בסדר...הוא וטליה זה נחמד ביחד...הוא צריך פשוט לקום על רגליו האחוריות ולסתום את הפה לקאזם ואחרים... הוא לא חייב שום דבר לאף אחד גם לא לשרין המכשפה.
קאזם איבד אצלי הרבה נקודות אתמול כשדיבר ממש בצורה מכוערת למשה...

מצב
הנושא נעול.
למעלה