** שרשור בוקר היום ה104 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.
הליהוק של ה-VIP הוא אבי הכישלון.
עם כל הכבוד, ליהוק אנשים כמו זהבה, ליאור ושולה זה חוסר הבנה של הפורמט. פשוט אסור ללהק אנשים מוכרים, בטח לא כאלו שיש להם קריירה ארוכה מאחוריהם שכל מה שהם רוצים זה לשמור על השם שלהם. הרי ברור שאם זהבה וליאור לא היו מוכרים הם בחיים לא היו עוברים אודישן לאח.
ואם באמת התקציב על הסלבים גרע מהמשימות זה הזוי.
מדויק !

sashalola

Well-known member
הליהוק של ה-VIP הוא אבי הכישלון.
עם כל הכבוד, ליהוק אנשים כמו זהבה, ליאור ושולה זה חוסר הבנה של הפורמט. פשוט אסור ללהק אנשים מוכרים, בטח לא כאלו שיש להם קריירה ארוכה מאחוריהם שכל מה שהם רוצים זה לשמור על השם שלהם. הרי ברור שאם זהבה וליאור לא היו מוכרים הם בחיים לא היו עוברים אודישן לאח.
ואם באמת התקציב על הסלבים גרע מהמשימות זה הזוי.
גם אני לא סובלת עונות של VIP
אנשים שרגילים למצלמות, לחשיפה, שמיומנים בשמירת התדמית של "הידוע בציבור" שלהם...
ג'וזי למשל שועל וותיק בתחום ורואים זאת היטב במשחק שלו.

מנליק השני

Well-known member
ברגע שמעלימים תכנים,ברגע שאין שקיפות מלאה לריאליטי הספציפי,ברגע שהלייב מצונזר ברובו,ברגע שכל פיפס,כל משימה וכל מריבה שלאחריה מגיע כדור שלג של צינזור שיצנזרו ויעלימו כל מי שמעורב באותו ריב,כל מילה שאולי תהיה לה קשר כלשהו היא תצונזר לאלתר,כי הם רוצים לערוך איך שבא להם ולשמור על הנרטיב שהם מעוניינים לשדר ....
ברגע שכל זה קורה אז זה כבר לא האח הגדול ואולי עדיף כבר שיבטלו את השידור החי ויעשו מתכונת שצולמה כבר ויעלו פרקים ערוכים ,כמו שאר הריאלטים.

ariela1612

Well-known member
מי שראה הישרדות, האם גם הוא מרגיש, שג'וזי זה האסי/השייח של העונה.
לא משנה איך ומה יהיה צריך להנדס/לעשות/לערוך הוחלט שהוא יזכה.
זאת התחושה שלי.
כל תכנית והכלים שלה אבל האמצעים מקדשים את המטרה (שלהם) , גם אם מדובר בהרס מוחלט של הפורמט.
איך בדיוק? עוז הכי פגע בג'וזי במהלך העונה ובטח בתוכניות, ההפך הוא הנכון. אם הוא היה מראה את ג'וזי מהלייב כמו שהוא הוא כבר מזמן היה הזוכה ובפער
הוא הוציא אותו מדומיין, הוזה ועוד הרבה דברים.
דווקא אפר להגיד את זה על זהבה ששני מילים שהיא אמרה בשבוע הוא הכניס לפרק, נאלץ לייצר לה תוכן קיבלה ים של מידע מבחוץ וכל זה שתצא המרגשת של העונה, שהיא בכלל על תקן עציץ

Rave n

Well-known member
איך בדיוק? עוז הכי פגע בג'וזי במהלך העונה ובטח בתוכניות, ההפך הוא הנכון. אם הוא היה מראה את ג'וזי מהלייב כמו שהוא הוא כבר מזמן היה הזוכה ובפער
דווקא אפר להגיד את זה על זהבה ששני מילים שהיא אמרה בשבוע הוא הכניס לפרק, נאלץ לייצר לה תוכן קיבלה ים של מידע מבחוץ וכל זה שתצא המרגשת של העונה, שהיא בכלל על תקן עציץ

נכון.. אם כבר ג'וז הוא הסוס השחור, נכנס על טיקט הבליין, רב שגל, אתנחתא קומית, זה שהמצלמה אוהבת לפרקים אבל לא העיקר..
ואז התגלה שהבנאדם טורף את הפריים, עמוק ושטחי כאחד, חד בתגובותיו המלאים רגש צרפתי, ובעיקר שורף.
הוא סחף את ההפקה רק אחרי שהקהל היה שלו ולא לפני, ואולי הוא גם לא ינצח אם ההפקה תמשיך לפול לשיקולים זרים.
הכוכב שלהם היה יהודה.

אלזה4

Well-known member
נכון.. אם כבר ג'וז הוא הסוס השחור, נכנס על טיקט הבליין, רב שגל, אתנחתא קומית, זה שהמצלמה אוהבת לפרקים אבל לא העיקר..
ואז התגלה שהבנאדם טורף את הפריים, עמוק ושטחי כאחד, חד בתגובותיו המלאים רגש צרפתי, ובעיקר שורף.
הוא סחף את ההפקה רק אחרי שהקהל היה שלו ולא לפני, ואולי הוא גם לא ינצח אם ההפקה תמשיך לפול לשיקולים זרים.
הכוכב שלהם היה יהודה.
ממש לא הסוס השחור. התעודת זהות שלו היתה המרגשת ביותר ולא בכדי..
בסיום הפרק הראשון כתבתי שהתעודות זהות של דרור וג'וזי הכי עוצמתיות.
הם היו הפיבוריטים של האח עוד בשלב הליהוק.

ariela1612

Well-known member
ממש לא הסוס השחור. התעודת זהות שלו היתה המרגשת ביותר ולא בכדי..
בסיום הפרק הראשון כתבתי שהתעודות זהות של דרור וג'וזי הכי עוצמתיות.
הם היו הפיבוריטים של האח עוד בשלב הליהוק.
אבל זה הסיפור חיים שלו והוא מרגש אין מה לעשות, אבל להגיד שהוא הפייבוריט של עוז?! אפילו לא קרוב, אולי רק בשני פרקים האחרונים, כי הוא רוצה לייצר מתח עם זהבה
עוז אהב כמה אנשים העונה הזאת: יהודה, דרור והכי הרבה את זהבה

אלזה4

Well-known member
אבל זה הסיפור חיים שלו והוא מרגש אין מה לעשות, אבל להגיד שהוא הפייבוריט של עוז?! אפילו לא קרוב, אולי רק בשני פרקים האחרונים, כי הוא רוצה לייצר מתח עם זהבה
עוז אהב כמה אנשים העונה הזאת: יהודה, דרור והכי הרבה את זהבה
הנארטיב של הזוכה, למרות העריכה והבמאי , אלא רק בגלל אהבת צופי הלייב לא נכון בעיני.
הוא נבנה כדמות עגולה, על יתרונותיה ומגרעותיה. הוא קיבל טונה זמן מסך.
חד משמעית פיבוריט

נערך לאחרונה ב:

אלזה4

Well-known member
הכוכב שלהם היה יהודה.
אתם הופכים את זה לסיפור סינדרלה...
ההוא שהגיע..והבמאי בכלל לא התכוון אליו..אבל כשבמאי ראה שהוא אהוב העם, נאלץ להתייחס אליו.
חד משמעית לא.
אין כזה דבר.
בטח לא אצל עוז

נערך לאחרונה ב:

ariela1612

Well-known member
ההוא שהגיע..והבמאי בכלל לא התכוון אליו..אבל כשבמאי ראה שהוא אהוב העם נאלץ להתייחס אליו.
חד משמעית לא.
אין כזה דבר.
בטח לא אצל עוז
אז אנחנו רואות את הדברים אחרת הכל בסדר :)

Rave n

Well-known member
ההוא שהגיע..והבמאי בכלל לא התכוון אליו..אבל כשבמאי ראה שהוא אהוב העם נאלץ להתייחס אליו.
חד משמעית לא.
אין כזה דבר.
בטח לא אצל עוז
ככה רואה את זה. כופף לעוז את היד ואז גם עוז התאהב. סוס שחור.

אלזה4

Well-known member
ככה רואה את זה. כופף לעוז את היד ואז גם עוז התאהב. סוס שחור.
רואה את הדברים אחרת.
כל עונה טוענת את זה - הזוכה נקבע בשלב הליהוק.
יש שמסכימים איתי ויש שלא..
הוא לא כופף לעוז כלום. בתעודת זהות היה ברור לאן זה הולך - לחשוף את יונתן.
והפרק שבו דיבר על יונתן עם מור, ומור בכתה...שם זה המשיך...הכיוון היה לשם.

נערך לאחרונה ב:

Rave n

Well-known member
רואה את הדברים אחרת.
כל עונה טוענת את זה - הזוכה נקבע בשלב הליהוק.
יש שמסכימים איתי ויש שלא..
הוא לא כופף לעוז כלום. בתעודת זהות היה ברור לאן זה הולך - לחשוף את יונתן

זה כן אבל הכוכב שנקבע סולק. בואי אני אלך איתך יותר רחוק לדעתי ללא מאניה ג'וז לא היה מלוהק.
מה שהתגלה לעוז היה תוך כדי משחק.. גילה זהב ורק אז ובאיחור הלך איתו.

אלזה4

Well-known member
זה כן אבל הכוכב שנקבע סולק. בואי אני אלך איתך יותר רחוק לדעתי ללא מאניה ג'וז לא היה מלוהק.
מה שהתגלה לעוז היה תוך כדי משחק.. גילה זהב ורק אז ובאיחור הלך איתו.
פתאום עוז גילה שיש לו ביד סיפור ענק ומרגש עם דייר מורכב וצבעוני? ממש לא...
יהודה מעולם לא היה אמור לזכות. ולא היה זוכה. יהודה היה אמור להרים לג'וז בהצבעות"רק לא יהודה"
הם עוברים תחקירי עומק, שיחות...עוז ידע שיש לו ביד זהב.
נסכים שלא להסכים..|@|

אלזה4

Well-known member
לא מסכימה איתך.
עוז חשף את ג'וזי על כל צדדיו לטוב ולרע.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
נכון. אבל פרקים שלמים העלים אותו, כל העונה התעלל בו (על זה כולם מסכימים כן?) ורק הוריד לו
לא :)

לכי להודעות שלי מלפני חודשיים (מיק תעיד על כך),ברגע שעוז הבין שיהודה הוא לא הסוס המנצח שלו - הוא שם את כל הז'יטונים על ג'וזי.

הוריד לו?
פרקים שלמים עליו
משימות שנבנות במיוחד בשבילו
הדרמה עם האמא (שאני בהחלט מאמינה שהכל נכון,לרגע לא חושבת שהוא משקר...ויחד עם זאת כשהוא הוציא את כל זה מול כל המדינה היה לו ברור מה עוז הולך לעשות,מבחינתי בדיוק כמו סיפור היריקה של יהודה - סיפר את זה בכדי לזכות באהדת הקהל,ולא אני לרגע לא משווה חלילה...אני מדברת על הנרטיב)
איזה עוד דייר שודר כל כך הרבה מתוך חדר האח?

עוז לרגע לא הוריד לו
להפך
הוא הטיס אותו מעלה.

willing

Well-known member
לא :)

לכי להודעות שלי מלפני חודשיים (מיק תעיד על כך),ברגע שעוז הבין שיהודה הוא לא הסוס המנצח שלו - הוא שם את כל הז'יטונים על ג'וזי.

הוריד לו?
פרקים שלמים עליו
משימות שנבנות במיוחד בשבילו
הדרמה עם האמא (שאני בהחלט מאמינה שהכל נכון,לרגע לא חושבת שהוא משקר...ויחד עם זאת כשהוא הוציא את כל זה מול כל המדינה היה לו ברור מה עוז הולך לעשות,מבחינתי בדיוק כמו סיפור היריקה של יהודה - סיפר את זה בכדי לזכות באהדת הקהל,ולא אני לרגע לא משווה חלילה...אני מדברת על הנרטיב)
איזה עוד דייר שודר כל כך הרבה מתוך חדר האח?

עוז לרגע לא הוריד לו
להפך
הוא הטיס אותו מעלה.
בול

אלזה4

Well-known member
נכון. אבל פרקים שלמים העלים אותו, כל העונה התעלל בו (על זה כולם מסכימים כן?) ורק הוריד לו
גם אחרים הועלמו בפרקים...
ג'וזי לא הועלם בפרקים (כנראה שהכל יחסי וסובייקטיבי...
התעללות במשימת גמר פייק? כן.
האם זה הזיק לו? ממש לא. רק הרים לו בהצבעות.
אז אם "התעללות" משמעותה להיות מועמד לזכייה...אז בסדר

נטה אונה

Well-known member
מי שראה הישרדות, האם גם הוא מרגיש, שג'וזי זה האסי/השייח של העונה.
לא משנה איך ומה יהיה צריך להנדס/לעשות/לערוך הוחלט שהוא יזכה.
זאת התחושה שלי.
כל תכנית והכלים שלה אבל האמצעים מקדשים את המטרה (שלהם) , גם אם מדובר בהרס מוחלט של הפורמט.
לא

מצב
הנושא נעול.
למעלה