** שרשור בוקר היום ה101 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.
הכי חשוב שיש מי ששומר עליו ומצנזר.
הוא בכה לרועי שהקריירה שלו תיהרס אם מישהו קורא לו תרנגולת ופחדן. כל ההתנהגות שלו מונעת מאגו, שנאה וקנאה. עצם הישיבה שלו בראש השולחן בכל פעם שהם אוכלים מעידה על הצורך שלו לשלוט בעניינים.

Moiya_1

Well-known member
הוא בכה לרועי שהקריירה שלו תיהרס אם מישהו קורא לו תרנגולת ופחדן. כל ההתנהגות שלו מונעת מאגו, שנאה וקנאה. עצם הישיבה שלו בראש השולחן בכל פעם שהם אוכלים מעידה על הצורך שלו לשלוט בעניינים.
א. רמי רחוק מלהיות בכיין
ב. הוא רחוק מלהיות פחדן.
ג. נכון שיש לו פתיל קצר אבל הוא מלא באהבה, חמלה ונתינה.
ד. עצם ישיבתו בראש השולחן לא הופך אותו לשתלטן. כשהם היו הרבה דיירים אורן ישב בראש השולחן, לפעמים גם קארין. אגב, גם ההורים שלי יושבים בראש השולחן והם כל כך לא שתלטנים באופיים.
ה. אגו? רמי אגו???? אפשר לעבור מיידית ליודה הוא הרי מספר אחד בהתנהלות מתוך אגו. הוא סופר אגו מניאק. שזה אגב מעיד על חולשה וחוסר ביטחון.

בתכלס, מרבית הדיירים מנועים מאגו. אבל שטויות, מה שחשוב הוא שרמי מכיל אך ורק תכונות רעות, אין בו שמץ טוב. ככה זה כשנאה מעוורת.
מגוחך!!!!

fleabag

Well-known member
ככה זה עונה שלמה
בבקרים
זה לפתוח עם שעות על רמי
עד כמעט צוהריים
ועכשיו שבוע לפני גמר טוויסט! לדחוף לנו את קארין לגרון

כפייתיות

איפה קצת ג'וזי?? איפה

נטשונת1234

Well-known member
ככה זה עונה שלמה
בבקרים
זה לפתוח עם שעות על רמי
עד כמעט צוהריים
ועכשיו שבוע לפני גמר טוויסט! לדחוף לנו את קארין לגרון

כפייתיות

איפה קצת ג'וזי?? איפה
היא גם סוג של שקופית, אותן שיחות כל העונה. לא נגלה משהו מרעיש שמנסים להסתיר עד הפרק.

serena111

Well-known member
אז ג'וזי מוקסם מניהול השיחה של ימית וקורא לגל ברברית?

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
איזה סילופים גאד
אריאל!
אני לא יודעת מה אעשה לך
עוד לא התרגלת לסילופים ?!

במקום להתעצבן
תשתעשעי מזה
אם מסלפים כל כך הרבה על הפייבוריט שלך - זה אומר שהוא עושה משהו טוב ומפחדים ממנו.

(אני לוקחת את זה ככה לגביי רמי ותום...בהתחלה הייתי מתעצבנת...היום אני צוחקת על זה...אם צריך לשקר על מנת להשחיר דייר - דיינו!)

dorya

Well-known member
קארין מאתמול בערב במצב זחוח, לא נאמר לה שום דבר רע והיא הסיקה מזה שהיא וואו בחוץ...

Taltul63

Well-known member
קארין היחידה בבית שלא עברה שום תהליך עם עצמה.
בחורה שאין לה קמצוץ של מודעות עצמית וחברתית.
אם הייתי כותבת כל מה שאני חושבת עליה, זה לא היה נעים בכלל לקריאה.
רק בשבילה אני מקווה שתשכיל לעשות שינוי, זה נורא לחיות במחשבה שאת אשכרה איזושהי מלכה כשבעצם עונה שלמה לא ראינו ממך כלום.

מצב
הנושא נעול.
למעלה