** שרשור בוקר -אחרון לעונה זו- היום ה108 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

SNIPES

Well-known member
וואו איזו השקעה מטורפת של המעריצים לגל!!!
וזה על חצי מיליון עוקבים מה יהיה ביום הולדת שלה?! חחח
יש לה את אחד הקהלים היותר מסורים שיש
גם כשהיא הייתה בתוך הבית גייסו לה איזה 3-4 מסוקים (לא כולם זכו לעלות) כל אחד בפחות מ24 שעות, זה אומר הרבה.

נמרה דרקונית

Well-known member
לי נראה שתום,אורן וזהבה יודעים שהיום הגמר..ולגבי האריזות של המזוודות ..בטח יארזו להם או מקסימום אחרי התוכנית הם יכנסו שוב ויארזו לעצמם.

קליאו22

Well-known member
לי נראה שתום,אורן וזהבה יודעים שהיום הגמר..ולגבי האריזות של המזוודות ..בטח יארזו להם או מקסימום אחרי התוכנית הם יכנסו שוב ויארזו לעצמם.
איך מישהו שם יכול להגיע למסקנה הזאת?
שני לא יום שידור
והם עדיין 6
מקסימום יכולים לשער שהיום הדחה אחרונה בהפתעה

קליאו22

Well-known member
אלמוג הבנאלית, בטח לעומת קארין, עם כל השריטות, האסטרטגיה השקופה של נישוק בגדים ותמונות לגייס קולות יהודה והחיקויי סתוונית הדלוחים היא בחורה די אינטיליגנטית. הבחורה סה"כ טובה, מסתדרת עם כולם בבית ויודעת לפרגן...נפל לי האסימון לגביה בעיקר אתמול. לא עושה חשבון למה נשמע טוב או פחות טוב ולא פוחדת לשאול שאלות עמוקות ונועזות

Aye123

Well-known member

(בדיוק נעלו את השרשור שהגבתי אז מגיבה שוב חחח)

ראש גזר 6789809896

Well-known member

(בדיוק נעלו את השרשור שהגבתי אז מגיבה שוב חחח)
כול הכבוד ביום הולדת שלה היא תקבל תמונות זוגיות של יהודה ואלמוג ביחד

2086Dvash

Well-known member
באופן כללי הראיון של תום מביך לי,
יש לו יכולת וורבלית מצוינת, אבל התוכן, אהמ...

קליאו22

Well-known member
באופן כללי הראיון של תום מביך לי,
יש לו יכולת וורבלית מצוינת, אבל התוכן, אהמ...
חלקלק כמו כל עורכי הדין וסליחה על ההכללה אבל יש מכנה משותף, מה לעשות
הוא תמיד מזכיר לי בניואנסים את סער שיינפיין ועומרי בן נתן - חלקלקים וקנאים

Goneril 4444

Well-known member
גם לטעמי יש בו משהו חלקלק זה היכה בי במשימה מול ג'וזי בנעלמים
אבל הוא בחור חביב סך הכל לא משתווה לסער ולעומרי

אופה קטנטנה

Well-known member
שיינפיין היה אדם כוחני מאוד, פנאט ומרושע, לא מוצאת בינהם שום דמיון.
עמרי היה רכיכה מגלומנית, שוב לא מוצאת דמיון.
טיפוסים שונים לחלוטין.

קליאו22

Well-known member
שיינפיין היה אדם כוחני מאוד, פנאט ומרושע, לא מוצאת בינהם שום דמיון.
עמרי היה רכיכה מגלומנית, שוב לא מוצאת דמיון.
טיפוסים שונים לחלוטין.
את צודקת, למרות ששיינפיין עוד יכול להחזיק בתירוץ הכדורים ששיבשו לו את העצבים ולהבדיל משני עו"ד האחרים היתה לו כריזמה, עם כל הסלידה שהיתה לי ממנו...
כל השלושה שונים, ולא כללתי מן הסתם את אילון מכיוון שהוא בבירור זן אחר לחלוטין, ועדיין עם ניואנסים דומים שהזכרתי כמובן במינונים שונים. יש זחיחות של שוויץ כלפי חוץ לעומת חוסר ביטחון מטורף מבפנים

אופה קטנטנה

Well-known member
את צודקת, למרות ששיינפיין עוד יכול להחזיק בתירוץ הכדורים ששיבשו לו את העצבים ולהבדיל משני עו"ד האחרים היתה לו כריזמה, עם כל הסלידה שהיתה לי ממנו...
כל השלושה שונים, ולא כללתי מן הסתם את אילון מכיוון שהוא בבירור זן אחר לחלוטין, ועדיין עם ניואנסים דומים שהזכרתי כמובן במינונים שונים. יש זחיחות של שוויץ כלפי חוץ לעומת חוסר ביטחון מטורף מבפנים
אוקיי, מבינה אותך.
אני לא מכירה את תום לעומק, מתי ראית שהוא שחצן לדוגמא?

קליאו22

Well-known member
אוקיי, מבינה אותך.
אני לא מכירה את תום לעומק, מתי ראית שהוא שחצן לדוגמא?
כל הגישה שלו כלפי אנשים שלא באים לו טוב או מקנא בהם נקבעת מהר ע"י רושם שטחי. קודם כל הוא בשלילה, אטום רגשית ומתנשא. כתוצאה מכך עוקץ, מגחך על, לא התעניין אפילו כדי לגלות מעבר, היה עסוק ב"מסע האישי" הפנימי שלו והוא בעצמו הודה בכך. לא סתם הכרזה שלו היא תומלנד. התנהג כך כלפי ג'וזי בבירור, כלפי החדשים בהתחלה ובעיקר דניאל שהכיר מהעבר. רק כשהוא מבחין בחבר שהוא מעריך כמו רמי או אורן שמסתובב עם מישהו שהוא סולד ממנו הוא מתחיל לפתוח את העיניים ומנסה להתחבר איתו - גם בזה הודה כשזה מנגנון שטחי לגמרי. כל ההסבר שלו לזה נובע מחוסר ביטחון עצמי - אוקיי אחלה, כל בנאדם מורכב מרכבדים ויש בו חוסר ביטחון מסוים, אנחנו לא עושים פסיכואנליזה לכל העולם...עדיין כלפי חוץ הוא אנטיפט ולא היה מעניין אותי להכיר בחור כזה.
יכולה לציין לחיוב התנהגויות זוגיות יפות שהיו לו כלפי גל שדאג לה לאוכל, למצב רוח טוב למרות שלא תמיד קיבל הכרת תודה או יחס דומה.

אופה קטנטנה

Well-known member
כל הגישה שלו כלפי אנשים שלא באים לו טוב או מקנא בהם נקבעת מהר ע"י רושם שטחי. קודם כל הוא בשלילה, אטום רגשית ומתנשא. כתוצאה מכך עוקץ, מגחך על, לא התעניין אפילו כדי לגלות מעבר, היה עסוק ב"מסע האישי" הפנימי שלו והוא בעצמו הודה בכך. לא סתם הכרזה שלו היא תומלנד. התנהג כך כלפי ג'וזי בבירור, כלפי החדשים בהתחלה ובעיקר דניאל שהכיר מהעבר. רק כשהוא מבחין בחבר שהוא מעריך כמו רמי או אורן שמסתובב עם מישהו שהוא סולד ממנו הוא מתחיל לפתוח את העיניים ומנסה להתחבר איתו - גם בזה הודה כשזה מנגנון שטחי לגמרי. כל ההסבר שלו לזה נובע מחוסר ביטחון עצמי - אוקיי אחלה, כל בנאדם מורכב מרכבדים ויש בו חוסר ביטחון מסוים, אנחנו לא עושים פסיכואנליזה לכל העולם...עדיין כלפי חוץ הוא אנטיפט ולא היה מעניין אותי להכיר בחור כזה.
יכולה לציין לחיוב התנהגויות זוגיות יפות שהיו לו כלפי גל שדאג לה לאוכל, למצב רוח טוב למרות שלא תמיד קיבל הכרת תודה או יחס דומה.
תודה רבה על המענה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה