שרשור אפליקציות - סבב נוסף

מצב
הנושא נעול.

mosh345

New member
דוד, אתה יודע מה הבעיה

First world problem

תודה על הסקירה.
לצערי, לי כמשתמש Windows Phone גאה אין הרבה אופציות.

למעשה האפליקציה היחידה הקיימת היא מוביט (עדיין לא עודכנה לגירסה החדשה). ובנוסף יש את איפה בוס המעולה שאומנם אין לה אפליקציה אבל הממשק הוובי עובד לא רע.
ולמפתחים: למי שעוקב אחרי החדשות, בוודאי תשמחו לדעת שמיקרוסופט השיקה אתמול את הכמעט בלתי אפשרי: אפשרות לבצע פורטציה לאפליקציות אנדרואיד ואפילו iOS ודרך קומפיילר #C ל-VS להמיר אותה ל- Universal App של Windows 10 כמעט ללא שינויים בקוד.
דוד, אתה יודע מה הבעיה
עם מיקרוסופט או היבואן של המכשירים ? הם לא מוכנים לסייע במאומה.

כשרק הגיעו המכשירים הראשונים, רציתי לפתח דירסה לוונדוס פון, ביקשתי מהם מכשיר לפיתוח, לא היה להם כזה, הם מצפים מהמפתחים שישקיעו מכספם.
זה כמו שערכת פיתוח באפל עולה 100 $ לשנה, באנדרואיד חינם, במייקרוסופט נהגתי לשלם 2000$ עבור ערכת MSDN. מתישהו חייבים להפסיק להיות פריירים.

davidfainshtein

Member
מנהל
אתה לא צריך לשלם למיקרוסופט כלום.

דוד, אתה יודע מה הבעיה
עם מיקרוסופט או היבואן של המכשירים ? הם לא מוכנים לסייע במאומה.

כשרק הגיעו המכשירים הראשונים, רציתי לפתח דירסה לוונדוס פון, ביקשתי מהם מכשיר לפיתוח, לא היה להם כזה, הם מצפים מהמפתחים שישקיעו מכספם.
זה כמו שערכת פיתוח באפל עולה 100 $ לשנה, באנדרואיד חינם, במייקרוסופט נהגתי לשלם 2000$ עבור ערכת MSDN. מתישהו חייבים להפסיק להיות פריירים.
הנה, קבל הכל בחינם:
Visual Studio Express / Visual Studio Community מגיע חינם אין כסף ומכיל אמולטור מלא ל-WP. אתה לא צריך שום דבר יותר מזה. או שאני טועה?
https://www.visualstudio.com/en-us/products/visual-studio-express-vs.aspx

mosh345

New member
רק רציתי לעדכן אותך

הנה, קבל הכל בחינם:
Visual Studio Express / Visual Studio Community מגיע חינם אין כסף ומכיל אמולטור מלא ל-WP. אתה לא צריך שום דבר יותר מזה. או שאני טועה?
https://www.visualstudio.com/en-us/products/visual-studio-express-vs.aspx
רק רציתי לעדכן אותך
אכן , מיקרוסופט לא גובה כבר כסף על visual Studio אבל בכלי החדש שהיא מדברת עליו הוא לא שלה אלא של חברה אחרת, וראה זה פלא, החברה האחרת הזו גובה עבור האפשרות לפתח בעזרת VS , סכום של 2000 $ לשנה לכל מפתח. אז מה הועילו חכמים בתקנתם?

לי נראה שאיך שלא מסתכלים על זה, מיקרוסופט עדיין לא ויתרה על האופציה של להרוויח כסף גדול מהמפתחים, ולי נראה שזו הסיבה שהרבה לא עוברים לפיתוח מסיבי עבור הפלטפורמות הניידות של מיקרוסופט.

מושיקו

davidfainshtein

Member
מנהל
וואלה? תוכל לשלוח לי לינק?

רק רציתי לעדכן אותך
אכן , מיקרוסופט לא גובה כבר כסף על visual Studio אבל בכלי החדש שהיא מדברת עליו הוא לא שלה אלא של חברה אחרת, וראה זה פלא, החברה האחרת הזו גובה עבור האפשרות לפתח בעזרת VS , סכום של 2000 $ לשנה לכל מפתח. אז מה הועילו חכמים בתקנתם?

לי נראה שאיך שלא מסתכלים על זה, מיקרוסופט עדיין לא ויתרה על האופציה של להרוויח כסף גדול מהמפתחים, ולי נראה שזו הסיבה שהרבה לא עוברים לפיתוח מסיבי עבור הפלטפורמות הניידות של מיקרוסופט.

מושיקו

mosh345

New member
אין לינק, כאשר

אין לינק, כאשר
מתקינים VS 2013 או 2015 ורוצים לפתח אפליקציות ב C# עבור פלטפורמות אחרות, זה מפנה להתקנת תוכנה של Xamarin, ושם מסתבר שבכדי לעבוד עם VS צריך לשלם 2000 דולר לשנה. אפילו הייתי בקשר עם איש מכירות שלהם והם הסבירו שזה מה שיש, אז ירדתי מכל העניין.

נתנאל531

Well-known member
יש מחיר להתמכרות ל־M$

First world problem

תודה על הסקירה.
לצערי, לי כמשתמש Windows Phone גאה אין הרבה אופציות.

למעשה האפליקציה היחידה הקיימת היא מוביט (עדיין לא עודכנה לגירסה החדשה). ובנוסף יש את איפה בוס המעולה שאומנם אין לה אפליקציה אבל הממשק הוובי עובד לא רע.
ולמפתחים: למי שעוקב אחרי החדשות, בוודאי תשמחו לדעת שמיקרוסופט השיקה אתמול את הכמעט בלתי אפשרי: אפשרות לבצע פורטציה לאפליקציות אנדרואיד ואפילו iOS ודרך קומפיילר #C ל-VS להמיר אותה ל- Universal App של Windows 10 כמעט ללא שינויים בקוד.
יש מחיר להתמכרות ל־M$

מצב
הנושא נעול.
למעלה