** שרשור אחה"צ 2 היום ה-69 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Kaz12

Well-known member
על מה קאזם ושחף רבו? על זה שקאזם העמיד אותו?
ואיך קאזם הגיב כשגילה שמשה ואילנה העמידו את דינה?
מחכה לתשובות על זה +עוד משהו: איך אופק הגיב לזה שטליה העמידה אותו?
ואיך קאזם מסתדר בבית עכשיו בלי דינה? היה אפשר להבחין באיזו התקרבות/התרחקות מדיירים אחרים? אופק מתקרב אליו עכשיו? גם הוא בטח סובל מחסרונה של דינה עכשיו.

נטשונת1234

Well-known member
מחכה לתשובות על זה +עוד משהו: איך אופק הגיב לזה שטליה העמידה אותו?
ואיך קאזם מסתדר בבית עכשיו בלי דינה? היה אפשר להבחין באיזו התקרבות/התרחקות מדיירים אחרים? אופק מתקרב אליו עכשיו? גם הוא בטח סובל מחסרונה של דינה עכשיו.
אתייחס בהקשר אופק-
1. לא הייתה התייחסות ספציפית אליה ממה שראיתי, נראה שהופתע בעיקר ממרינה. כן כעס כי לא ציפה שהן יעמידו אותו.
2. לא ראיתי משהו ספציפי בינהם, בכללי לא חושבת האמת שקאזם מת על אופק. את היחס של אופק לקאזם לא ממש אפשר להבין כי לא זכורים לי שיחות שלו לאחרונה שדנו בו

JEEPERS CREEPERS 2

Well-known member
על מה קאזם ושחף רבו? על זה שקאזם העמיד אותו?
ואיך קאזם הגיב כשגילה שמשה ואילנה העמידו את דינה?
הם רבו כי שחף רב עם בר וקאזם הצטרף להיות כנראה בצד של בר אבל לא הראו לנו. הראו רק את שחף נכנס לבית עם נתנאל ושחף אמר "הוא קורא לי צבוע ושחקן אבל לדוד אמר שהוא לא אוכל בצל ובמשימה לא הייתה לו בעיה לאכול בצל". משהו כזה.

וקאזם לא הגיב. היה די רגוע עם אילנה ומשה.

mariamma 86

Well-known member
האמת לא האמנתי שמגיע לי כל טוב הזה שיצאתי לחופש ויכולה לראות מתי שבא לי. ודווקא היום עוז חסף את מרינה. נראה לי החליט שהגיע הזמן להפטר ממנה. יש לי הרגשה שהוא כבר לא כזה אוהב אותה והיא תעוף כבר בהדחה הבאה

רמת עבדת

Well-known member
האמת לא האמנתי שמגיע לי כל טוב הזה שיצאתי לחופש ויכולה לראות מתי שבא לי. ודווקא היום עוז חסף את מרינה. נראה לי החליט שהגיע הזמן להפטר ממנה. יש לי הרגשה שהוא כבר לא כזה אוהב אותה והיא תעוף כבר בהדחה הבאה
אמן ואמן

Iakar

Well-known member
מקווה שיראו קצת דברים של בר ואופק נגד טליה, זה לא פייר הקטע הזה עד כה

מצב
הנושא נעול.
למעלה