שפע וקריירה

TSHIRT

New member
שפע וקריירה

עומר שלום, איזה כיף שיש אתר כשלך. נראה לי מאוד פרקטי ויחד עם זאת מעמיק. אני אשמח מאוד לעזרה ממך, לגבי הכנסת השפע לחיי. אני בחוסר מוחלט בנוגע לנושא. אנא עזרה/ ריפוי/ משהו???????? האם יש סמל שיכול לעורר צמיחה כלכלית? האם טקס כלשהו יפתח לי הדרך בכיוון? אין לי כל התנגדות לביצוע טקסים למיניהם. אשמח ואף יותר לעזרה מצידך. תודה וברכות על הערוץ החדש שפתחת.

ט-שירט יקרה,

האינטואיציה שלי אומרת לי שיש יותר בסיפור שלך מסמל. פניתי אלייך במסרים. הייתי רוצה לשמוע אותך מסבירה לי את הבעיה. אשמח אם תיעני לקריאה שלי במסרים. בכל אופן, מבטיחה בימים הקרובים לבנות סמל לשפע ולהוסיף אותו, עם הקדשה מיוחדת בשבילך, כאן לפורום. אני מודה לך על הפירגון, כחף לשמוע ואני מאושרת וגאה להגיד, שמה שאני עושה, אני עושה בים של אהבה
כיף לראות אותך פה, ומקווה לראות אותך בין הקוראים הקבועים!

TSHIRT

New member
המשך / תגובה לשפע וקריירה

היי עומר, אני מאוד מופתעת...כיוון שכשנסחתי את בקשתי אלייך, "חסכתי" במילים , לא מצאתי לנכון לחשוף את הפן הרגשי של חוויותיי וחשבתי תוך כדי הכתיבה שממילא המהות היא החשובה ואותה אציג בפנייך כי לא חשובה התפאורה חשובה המהות והנה את הבנת וקראת בין המילים כמו כן בפורום גדול אינני רואה טעם להלאות אנשים בסיפור אישי. כך או כך אם כבר פתחנו...הבעייה שלי היא קיומית!!! אינני מוצאת את דרכי ואני כבר "גדולה". מאחר ודרך חיים = קריירה הוספתי את המילה קריירה בצמוד לשפע. אני מאמינה שכמעט הכל נובע מתוכך ואם יש פן בעייתי בחיים זו השתקפות של הפנים.למרות זאת אינני יכולה למצוא פתרון לבעיותיי אני מדשדשת כבר הרבה זמןסביב העניין ואני מבקשת ממך תיווך לעזרה מהשמיים או מהקרקע. גם הסבר זה הינו כללי , אך אם במסרים אנו עוסקות אני מקווה שגם הפעם תקלטי מעבר למילים. אני לא יודעת אם זה דמיון או אמת אבל התחושה שלי היא שדרושה לי עזרה בחיבור לכח אחר ואותה אני מקווה לקבל ממך. בר מזל הוא אדם שעושה דברים מאהבה , זו האינדיקציה שהוא במקום ובזמן הנכון ולכן הכל זורם. וגם הפורום הזה יזרום במסלול הראוי לו כי ידך המכוונת היא העושה את ההבדל. אני מצפה לקמע שלך ואולי אז אוכל להתחבר גם לאהבה שבעשייה ואזרום ..... המון תודות

מתוקה שלי,

תודות רבות קודם כל על הפירגון
אני באמת חושבת שיש גם יותר ממה שאת אומרת עכשיו ואני אסביר את זה בעזרת דוגמה: יש לי חברה טובה, היא כבר סבתא לנכדים, ואין לה כסף. וזה מאוד מציק לה. היא מרפאה אלטרנטיבית ואין לה לקוחות. היא מכינה ריבות מעולות, ולא קונים מספיק. היא מצטערת, שהכוכבים שבבית שלה לא זורחים. עד כאן סיפור הרקע. בקיצור, בפעם הראשונה שבאתי אליה עם רעיון - רציתי להקים איתה קבוצה של מרפאים משלימים (שאגב, הוקמה והיא פועלת בהצלחה ולשביעות רצון המטפלים והמטולים...), היא הסבירה שקיבלה הנחיה לא לעבוד עם קבוצות. לאחר מכם הצעתי עוד רעיון - להקים סווטלודג', אבל היא למדה מחברות שצריך ללמוד ארבע שנים כדי לקיים את הטקס בסווטלודג', בקיצור, גם את הרעיון הזה היא דחתה. אני שמה לב, שעל אף הכוונה הענקית והיכולות שלה, משהו בה, בלי כוונה ובצורה הכי טבעית והגיונית, דוחה כל דרך להזרים אליה שפע. אני כמובן לא מטפלת בזה מפני שלא נתבקשתי, אבל הרבה פעמים עין מן החוץ יכולה להפנות את תשומת הלב ל"תקיעויות", פקקים כאלה שאנחנו מייצרים מתוך הרגלים ושמפריעים לשפע להכנס לחיינו. בלי לשים לב. לכן, אני רוצה לדבר איתך, ממש, פנים אל פנים, ולשמוע את החווייה שלך, במילים שלך, בהרחבה. לכן פניתי אלייך במסרים, ואני עדיין מקווה שתעשי לי צלצול מחר...
אהבה ע-נ-קית,

קמע לשפע

איכות הציור יצאה לא משהו הפעם... אני מצטערת. בכל אופן, יש פה שישה סמלים שונים של רונים בתוך הקמע הזה. ציירי לך אותו (עדיף מלהדפיס אותו) והניחי אותו בארנק. אבל אני אומרת לך שוב, הייתי רוצה לשמוע ממך, יש לי הרגשה שיש עוד דברים שכדאי לעשות במקרה הזה. הצלחה!!!!

TSHIRT

New member
תודה על הקמע

היי עומר, כשנכנסתי הבקר לפורום לא ראיתי את הקמע, רק אחרי ששלחתי לך את תגובתי ראיתיו( מסתבר שאת שלחת לי תוך כדי כתיבתי אלייך ). אז, ראשית אני מאוד מודה לך על המהירות במשלוח הקמע ושנית, אני מבקשת לדעת אם אכן כל הציור כלול בקובץ כי יש תחושה של חוסר בסמל השמאלי ביותר, כאילו רק חלק ממנו נסרק. אם תאשרי לי שהרון שלם ומלא אני כבר אתחיל להשתמש בו. אם יש לך תגובה למה שכתבתי הבקר אשמח גם אותה לקרוא. ושוב תודה על ההענות והאכפתיות.

אדיר

אני חושבת שזה פשוט אדיר שהקמע שלך נשלח כשאת כותבת את ההודעה הזאת - בשיא ההתכווננות! אני מאוד שמחה לשמוע את זה
בכל אופן, את צודקת, לא סרקתי אותו אלא הכנתי אותו בפוטושופ, והשפיץ חסר משמאל - פשוט הקווים נפגשים ויש שם שפיץ. אל תדפיסי אותו. תציירי אותו. בסדר? ואז פשוט שלימי את השפיצון שחסר. בסדר? או שחשוב לך שאני אשלים אותו? כי אם כן, אין לי שום בעיה לעשות את זה. לתגובה שלך למה שכתבתי אני מגיבה בנפרד, שם. נשיקות!

TSHIRT

New member
תיקון

היי עומר, כבת מזל בתולה הדייקנות היא אחת מתכונותיי. לכן אבקשך לתקן הציור ולשלוח בשנית. פשוט אין לי מושג מהי הפרופורציה הנכונה כדי לתקן בעצמי. תודה ויום טוב, *אני אדבר איתך במהלך הבקר.אם יש לך שעה מועדפת כתבי לי

בבקשה

אבל אני רק חייבת להגיד לך, שגם אני בת מזל בתולה, ואני לא יודעת על מה את מדברת עם הדייקנות

למעלה