שני בתים מחפשים כלבים לאימוץ

klaris

New member
בגלבוע אוהבת חיות יש כמה כלבים גדולים

פרדי,זאב מעורב,מתוק אמיתי חברותי ואוהב לשחק, חי בשלום עם כלבים וחתולים, אנרגטי מחונך ושקט. הוא ננטש על ידי בעליו והיה מזה רעב ומוזנח כשמצאו אותו, עכשיו הוא משוקם ויפהפה – הוא בן שנה וחצי- שנתיים, ומשום מה הוא עדיין מלא אהבת אדם ואופטימיות. מחפש בית חם ומשפחה שתדע לטפל ולהעניק אהבה. נמצא בבית אומן. לפרטים נוספים - אניה - 050-6539439 תמי - 050-8103996

klaris

New member
בובו - פירנאי

בוב, פירנאי ענק ומדהים בן שנה וחצי, כלב מקסים ורגיש אך עם נטיה לברחנות. זקוק לבית רציני עם חצר סגורה הרמטית וטיולים עם רצועה בלבד.

klaris

New member
בולי - פירנאי

בולי, פירנאי מעורב בן כתשעה חודשים, כלב שקט, רגוע ומדהים ביופיו. חולץ מההסגר בעפולה ומחכה לבית חם ואוהב. לפרטים נוספים - אניה - 050-6539439 תמי - 050-8103996

klaris

New member
סימור

סימור, פירנאי מעורב בן כתשעה חודשים, כלב שקט, רגוע ומדהים ביופיו. חולץ מההסגר בעפולה ומחכה לבית חם ואוהב. לפרטים נוספים - אניה - 050-6539439 תמי - 050-8103996

klaris

New member
אני יודעת שהם צעירים

וזכרים. הם נמצאים בכלביה, את יכולה להתקשר לאניה אולי היא תוכל לתת עוד פרטים, היא מגיעה כל יום לכלביה. אניה - 050-6539439

M I R A G E

New member
תודה, אני אעביר הלאה

אבל הם לא ממש עונים להגדרה, אז אני לא בטוח שזה יוביל למשהו..

M I R A G E

New member
אבל הוא לא לבן... אין גזע כזה "זאב לבן"

אם הוא יותר לבן מבתמונה, אני כמובן אשמח לתמונה נוספת שלו תודה

klaris

New member
שימי לב שחשוך בתמונה

כשאומרים זאב לבן מתכוונים לכלבים שנראים כמו פרדי, רועה גרמני בצבע לבן. אני מצרפת לך את התמונות שיש לי שלו. הוא כלב נהדר עם אופי מדהים.

מה עם קייסי מצער בעלי חיים באר שבע

קייס גולדן כבן 4 שנים, ננטש ע"י משפחתו לאחר שנולד להם ילד והם פחדו להשאיר את הכלב ביחד איתו בגלל השיער שלו (מעניין מאוד אם את שערות ראשיהם הם גילחו...). קייס כלב מדהים, חכם, ממושמע, לא מחונך לצרכים כיוון שחי בחצר, עדין, ידידותי ומתוק, אני אישית אוהבת אותו מאוד.. יש לו פחד קל מאנשים זרים שלא מכיר.. הוא מתרחק אולם אינו מגלה סימני תוקפנות או משהו כזה הוא פשוט מתרחק עד שהוא מכיר ומבין שהכל בסדר.

יש גם סאלוקית - קולי בצער בעלי חיים באר שבע

עדינה, שקטה, חביבה, אנרגטית ומתוקה, אוהבת מאוד לשחק, תתאים למשפחה עם ילדים, גדלה אצלנו, נמצאת בכלבייה כבר קרוב לשנה... יפהפייה אמיתית... בגודל בינוני.. תתאים לדירה אך אינה מחונכת לצרכים... ילדים הם הדבר הכי אהוב עליה איתם היא תשחק בשמחה.. איננה מסתדרת עם חברותיה לתא, ולכן עושה רושם שזקוקה לבית בו תהיה נסיכה יחידה.

למעלה