שנה טובה
(וגם:כמה הודעות)

תכניות לסילבסטר

שרשרו להנהתכם מה הן תוכניותכם לסילבסטר... ואם יהיו שם אפילו הצעות בשבלי (כי כרגע אני דיי נטולת רעיונות) אני אשמח... שנה אזרחית טובה לכולנו...

little bony

New member
זה דיי עצוב..

אצלי כולם או לפחות הרוב כבר יודעים לאן אני הולכת... כמו תמיד, להופעה של הדורבנים אבל הפעם זה מיוחד כי אני הולכת אם אנשים מעניינים
...

MidnightFantasy

New member
רעיון לבילוי בסילבסטר...

(אגב אני חדשה בפורום... היי! חושבת אולי להצטרף לתנועה עצמה..) ניימ, ובסילבסטר הזה, אני שם: http://www.hydepark.co.il/hydepark/topic.asp?topic_id=740769&whichpage=1

little bony

New member
נשמח מאד אם תצטרפי....

את מוזמנת לפעולה ביום רביעי הבא 7.1.2004 ! כמובן גם לבקר באתר של התנועה (יש קישור בלמעלה של הפורום)

Pagra Baleben

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

גם אני הולכת להופעה הזאת, כנראה.. זאת אמורה להיות הופעה ממש ממש ממש טובה ^^ יש עוד מישהו שהולך

FFF4u

New member
אוף איתכם!! ידעתי שזה יעלה!

אני לא יודעת!!!! אני רוצה ליראות את מיכי אישתי האחת והיחידה כפרה עליה ומצד שני ליראות מישהו שאני רוצה(פרטים למעוניינים.... לדבר איתי)אבל אני רוצה להיות עם ההורים הלאברים בסרט אוכל ואז להקפיץ שתיה!!!! מה עושים?????????

שנה טובה../images/Emo70.gif(וגם:כמה הודעות)../images/Emo34.gif

שנה טובה לכולן וכולם !!!!
והרי תזכורת: מחר (רביעי 31.12.03) לא תתקים פעולה של "הצבעים שלנו" בסניף תל אביב באופן חד פעמי. בשבוע הבא, תתקיים פעולה כרגיל.
אין פעולה, מה עושים?
יש בפניכן שתי אלטרנטיבות:
הראשונה: הפגנת "הצבעים שלנו" ו"נוער מרצ" בעקבות הירי של צה"ל על פעילי השמאל בשבוע שעבר.
השניה: הרצאה על זכיות בעלי חיים בסניף האם (פינסקר 25 תל אביב) עד כאן בדבר הסילבסטר, מה חוץ?
סוף סוף עלתה גלריית פעולת הפמניזים/באנו חושך לגרש/ חנוכה/ קריסמס ! את הגלריה ניתן למצוא ב"צבעים ברשת" !
מועצת התנועה מזמינה אותך להיות משקפיה בפגישותה, מעניין אותך? צרי קשר עם יושב ראש המועצה, אביב נטר: [email protected] (מיועד לחברות תנועה בלבד) ושוב: שנה טובה לכל הגולשות והגולשים
(שימו
עם מי אתן מתנשקות בחצות
)

והאפשרות הקסומה ../images/Emo41.gif

להגיע ב 16:00 להפגנה ואחר-כך להגיע ב 18:00 להרצאה (ומי יודע, אחר-כך לצאת כולנו לחגוג כל הלילה?)

למעלה