שנה טובה, שנה באה איזה לק נלבש בשבילה

danra

New member
אז ככה

בפוסט ששמתי בקישור קודם זה מסוכם במשפט מרכזי אחד: הלק הזה מזכיר לי בורדל צרפתי מהזן הנחות ביותר. משהו זול.

../images/Emo4.gifעל טעם וריח וכו'

אני אהבתי אותו עליך. אגב, אם את ברחוב קק"ל, יש שם בית מרקחת (מס' 33 נדמה לי), סטנד מכובד של essie + הקולקציה החדשה. המחיר - 65 ש"ח.

danra

New member
תודה יקירתי

מסכימה שזה לגמרי עניין של טעם. כל מה שהולך פה בפורום זה עניין של טעם וזה מה שיפה. תודה על ההמלצה, את הלקים של אסי אני קונה בארה"ב.

Barry M - Dusky Mauve ../images/Emo99.gif

מ.המם! רציתי להעלות תמונה אבל היא יצאה די זוועה אז הנה תמונה מהרשת ברשותכן. שתהיה לכולכן שנה אזרחית מוצלחת וטובה!

השבוע הציפורניים נכות אבל אחד יותר ישן

תותים (תאמת בשבילי זה היה יותר מידי בולט הוא נשאר עליי איזה 3 ימים בלבד)

עוד תמונה ולגבי השאלה בשרשור הקודם

לפעמיים יש לי סבלונות לפעמיים אין. אבל לא תמיד אני עושה לקים שמצריכים סבלנות כמו הקודם החצי פרפר לא היה צריך סבלנות, חלק מהלקים אני עושה תוך זמן מאד קצר

צונית

New member
אוי, מהמם!

איך לא חשבתי על זה?? אני עם לק כמעט שחור ועם נקודות בקמיצה. הרעיון של התות הרבה יותר מגניב!!

iefrat

New member
למתלבטות ביננו- המלצה של INSTYLE UK

על שכבה ראשונה בשחור מרחי את אחד הלקים המהממים האלה בכוון השעון: כחול > ירוק > שזיף > ירוק > בורדו > כחול > מוקה > חום. OPI - Ski Teal We Drop MAVALA - Ceder Grean DIOR - Black Plum REVLON - (matte) Emerald City IIIAMASQUA - Scarab ESTEE LAUDER - Blue Dahlia BOURJIOS - 30 ESSIE - Little Brown Dress

למעלה