שמש

galia1962

New member
מאוד אהבתי את הניתוח שלך

וכשמנסה ליישם אותו עלי אכן המרכיב העיקרי והכי מאפיין אותי זה מזל השמש- תאומים, מה גם שאצלי זה יחסית קל כי גם השמש וגם מרקורי בתאומים והאופק שלי גם במזל אוורירי ושכלתני-דלי אבל יכולה לזהות בברור את ההשפעות המיוחדות של מזל האופק שלי והכוכב שלו- דלי ואורנוס מבחינת הצורך העצום במרחב, הניתוקים שאני חווה ומייצרת והבועתיות שמרגישה. ומודה למרס שבשור שלמרות הראש האוורירי והלב וונוס שבסרטן, מאפשר לי גם משהו יציב ועשייתי, מהווה עבורי קרש הצלה כמו אבנים בכיסים שמחזיקים אותי חזק על הקרקע ולא מאפשרים לי לעוף ולהתנתק לחלוטין

shlomitss

New member
החזרת עטרה ../images/Emo42.gif ליושנה

זהו ההסבר הקולע ביותר שקראתי עד היום על מרכזיותה של השמש במפה.

bat5

New member
אש בשמים - כתבת (כמו תמיד) נפלא!

ממש שמש ואור בשמים.

bat5

New member
גם השמש שלי בתאומים

ועוד צמודת מרקורי ומרס, אבל סטורן, שליט האופק, שולח אליהם ריבוע בריבוע והשמש התאומית זורחת בקטן, כאילו הייתה מנורה בלבד. אני מתנחמת בכך ששמש ממושמעת כל כך גם איננה שוקעת.

nomi12

New member
אש אתה כותב יפה מאוד תמיד

כתבת אך אני דווקא מסוייגת ממשהו: לא כל אדם מגיע לשמש שלו. בכלל,עד גיל די מבוגר אנשים בכלל לא מגיעים לשמש אלא אישיותם מתבטאת דרך הירח, בעיקר בילדות.

אני חושב שיש הבדל בין להחצין ללהגיע

אדם יכול לבטא את עצמו דרך האופק או הירח, אבל השמש שלו משפיעה ברקע. השמש היא לא בהכרח אינטרקציה בין האדם לאחרים (אם היא לא בבית 7 הוא משהו דומה) אלא בין האדם לעצמו. שמש תמיד מחפשת הגשמה, היא תמיד באה לידי ביטוי בסופו של דבר. לדעתי כמובן.

דקל111

New member
אני גם חושבתצ שהשמש נמצאת שם והיא

מחפשת הגשמה תמיד, פשוט לא כולם מגיעים לשם מסיבות שונות אולי כי הירח לא נותן להם או כוכבים אחרים חזקים ודומיננטים אבל זה לא סותר את העובדה שהשמש קיימת ולא נבנית

דקל111

New member
אצלי קשה לעשות את ההפרדה

תלוי בעיני המתבונן... כי המשמ ונוס ומרקורי - כולם בדלי והאוראנוס בבית 1 - כך שאני כל כך דלייה שקשה לי להפריד ולומר שכך נוהגת הונוס או כך השמש או כך אני רוצה שיראו אותי או שכך אני חושבת - כל זה נכון ומה מכולם זהו השמש?

bat5

New member
ונוס ומרקורי הם תפקידים

(למשוך, לתקשר), שתפקידם לשרת את מטרת השמש ותפקידה - ליצור ולהאיר - את יצירתה ואת הסביבה. הם מושכים ומתקשרים בסגנון דליי, והיא יוצרת ומאירה בסגנון דליי.

בתור מי שמצליח לזהות על אנשים

בלי לשאול אותם מה מזל השמש שלהם ובפעמים רבות גם מה האופק
יש לי מה לספר על השמש. אני גם מתייחס כאן לדברים ששמעתי מיאיר ומקריאתי בספרים. בכל מקרה השמש מייצגת את ה"אגו" ואת הדמות שלנו בחשיבה מאחורי הקלעים. כדי לדעת מה מיקומה של השמש צריך להכיר אותנו מאחורי הקלעים ולראות איך אנחנו מגיבים וחושבים מאחורי הקלעים. קל לי לקחת את עצמי כדוגמא שאני מאוד אופק סרטן - אני סופר רגיש, מגונן, מאוד אמהי באופיי, אבל מזל השמש הוא תאומים והחשיבה שלי היא אכן מהירה מאוד, ואני קופץ מנושא לנושא הרבה מאוד פעמים, סופר סקרן, אוהב לחקור נושאים שונים ומתעניין במגוון של הרבה דברים. השמש היא אכן האגו - האני החושב והאני מאחורי הדמות שיצרתי מול כולם בעזרת האופק שלי
ובאופן מדעי - השמש היא מקור החיים על פני האדמה הזאת והיא פעילה בהרבה מאוד תהליכים על פני האדמה... לא פלא שעבור בני האדם היא כל כך משמעותית וטומנת בחובה המון למפת הלידה של האדם

מרקורי שלי בדלי

ואם האופק שלך בסרטן והשמש בתאומים, אז ככל הנראה היא בבית 12, וזה מסביר את ה"מאחורי הקלעים" שהתכוונת אליו. ותודה

הפרח הירוק והפשוש

לא שאלת את עצמך... מדוע?
אולי כי אנחנו תקשורתיים ויש כאן מקום נפלא להביע את דברינו בכתב? מרקורי לא במקרה שולט עלינו

למעלה