שמעו

אודלינה

New member
אתה מאשים אותי בזה שאין לי כסף

אז אני צריכה לסבול בגלל אלו שיש להם? אגואיסטיות... ואל תדבר אליי כאילו אני טיפשע למה כי סתכל בפרטים ותראה שאני גדולה ממך בשלוש שנים. חוץ מזה, שרק לסול סרפר אמיתי אכפת מהטבע ומאחרים. ותגידו מה שבא לכם יאללה אין לי מה להתווכח עם ילד מליין וקטן.

Black Soul Om

New member
אתה בסדר זה העולם שדפוק

(אלויס אם ת'מוחק את זה אני מדרדר את כולם להחרמה של הפורום!) זה בצחוק! זה לא כדי לריב או משו איתו!

jKiTTiE

New member
דייייייייייייייי!!!

חרשנו תתחת עם הנושא הזההה!!! נמעס מהשטויות האלה!! נכון שמרינה הורסת תטבע ולנו תגלים ונכון שמרינה מקדמת תמדינה אוףף זינתם תשכל עם השטויות והויכוחים האלה!!

אודלינה

New member
אם זה מפריע לך

את מוזמנת לא להסתכל בהודעות. מה אכפת לך שאנחנו חורשים את זה? באמת הגזמת

jKiTTiE

New member
כי דיברנו על כל זה

מלפני חודשיים וההודעות אותם הודעות והנושאים אותם נושאים ואלו שמגיבים מגיבים ש-ו-ב-! אז באמת חלאס את רוצה לדעת מה הדעה של כולם תסכלי בארכיון מלפני חודשים גם מילת שלום יכול לעזור לך בזה...

אודלינה

New member
סבבה

אז חרשנו, לי זה לא מפריע, אבל אם תשימי לב, אלו לא אותןם נושאים, והילד הזה, ממש לא מצא חן בעניי מה שהוא אמר, ועניתי לו. מותר? טוב נראה לי שכולם מיצו חח כי אף אחד כבר לא רושם אז יופי לך
חח

Black Soul Om

New member
את יודעת מה הקטע?

שכל פעם שמעלים ת'נושא הזה מילת שלום מחליט להתערב כאילו למישהו אכפת מהדעה שלו... תביני מילת שלום הוא בין איזה 50 הוא מבוגר בעל סירה או יאכטה או איזה קנו לא יודע מה יש לו... והכיף שלו זה לעצבן אותנו ... בקטע עם המרינה בבת גלים הוא לא הפסיק לבלבל ת'ביצים והתסיס את כל הפורום עכשיו אז מעכשיו תאגנרי אותו ואל תתייחסי לשטויות שלו ואל תפתחי איתו שיחה בכלל

urbanrider

New member
גם את לא מוצאת חן בעניי לא אמרת שאת

עוזבת? הדבר היחיד שאת עושה זה להתלוננן. מה אתה עושה פה בכלל? 100 שנה לוקח לך ליקנות חליפה. מקווה שהערבים האלה בצרפת שמתפרעים יאנסו אותך.

אודלינה

New member
"מעזה להתלונן"

זכותי להתלונן! כי זה מפריע לי כי אני אוהבת את הים!! נכון 100 שנה לוקח לי חליפה ואתה יודע למה??? אני צריכה לקבל צל"ש על הכוח רצון שיש לי כי שנה לקח לי לחסוך כסף לקורס, ועוד חצי שנה לחסוך לחליפה! והכל בגלל שאמא שלי פוחדת מהים ורוצה שזה יהיה על אחריותי!!! מפריע לך שאין לי חליפה. אל תדאג שבוע הבא אני אשיג. אין לך מה לומר בקשר לויכוח, אז אתה מקלל אותי. אתה יודע שאני צודקת, אין מצב שלא. סתם ילד קטן. מה אני עושה פה בכלל?? אני מחפשת אנשים טובים שאוהבים את הים כמוני, אבל אני מוצאת פה חרטטנים כמוך. לך לקנות גלשן מבריק וחדש בשלושת אלפים שקל ואל תשכח לחמצן תשיער, כדי שיגיע לך קצת חמצן למוח ותפסיק לתפוס תחת כמו ילד קטן ומתלהב חמוד שלי.

למעלה