שמבא ...? מה ? ..........

שמבא ...? מה ? ..........

פיני יש מכות וירטואלים ??
חה חה חה שיהיה לכם בהצלחה אם המון
נתראה פה ושם....... באהבה המתבוננת

שלום יקירה!!!

``שמבאלה`` היא עיר אשר לפי האגדה כל אנשיה המריאו אל מימד אנרגטי שונה מזה שלנו. היא "נעלמה" מן המימד הזה ומתקיימת כיום, כביכול, ביקום מקביל - ומסייעת לכדור הארץ בכל מיני דרכים. "קונג-פו" זה "התפתחות אישית" או "אנרגיה חופשית". המטרה המקורית של אנשי הקונג-פו הראשונים, לפי מיטב הידוע לי, היתה להעביר את עצמם למימד אנרגטי שונה, יחד עם גופם הפיסי והכל... הם תרגלו מדיטציה, נשימות, תנועות... בלי שום קשר לאמנות הלחימה, כמובן. לא היה להם מושג באמנות הלחימה. עם הזמן זה הלך והתפתח... המטרה המקורית די נזנחה, כי כיום אפילו אמני קונג-פו טובים ביותר, לא בהכרח מאמינים שבנאדם באמת יכול להתמיר עצמו ו"לעוף" או "להעלם" למימד אחר. גם אני מתקשה להאמין בכך - ובעצם לא מאמין בכך. אבל כן נשארנו עם מסורת שלמה של תרגילים ויכולות. חלק מהיכולות היותר מאוחרות שנוצרו, הן שיטות ריפוי, שיטות בריאות, שיטות הגנה עצמית ועוד. המממ... מעניין, לא??? שלך באהבה בן

לא רק מעניין , מעניין מאוד ../images/Emo127.gif

להעביר את עצמנו למימד אנרגטי שונה, אני חושבת שזה אפשרי אבל רק ברמה של אנרגיה, מאוד קשה להאמין שאפשר להגיע למצב של להיות במימד אחר בגוף הפיזי שלנו. ואני יעקוב באופן רציף על התרגילים שתעלו כאן במיוחד שיטות ריפוי כי זה נושא שאני מפתחת אותו בעצמי ומאוד מושך אותי
באהבה המתבוננת

pinibs

New member
האמת שכן. יש מכות וירטואליות

הי מתבוננת, טוב לפגוש בך גם כאן. יש סיכוי שתצטרפי אלינו מתישהו? פיני

../images/Emo13.gif

וואו נראה לי משהו כמעט בלתי אפשרי ,,, אלה אם כן אני ירים את הרגל שלי לביטה וישאר באוויר למשך כ-10 ימים במיטה
אבל באמת נובע מזה השאלה למי שסובל מבעיות בגב יש סיכוי לעמוד בכזה דבר ?

pinibs

New member
אני לא מדריך, אבל לדעתי התשובה

היא כן! הי מתבוננת, אני חושב שכדאי שבן ישיב לך על כך, אבל לעניות דעתי, כל אחד יכול. היחוד של מה שאנו עושים עם בן הוא (בין השאר) בכך שעובדים על התפתחות אישית, כלומר, כל אחד בקצב ובאופן שמתאימים לו. אין דרישות מקדימות למעט הרצון ללמוד ולהתפתח. לעומת אומנויות לחימה אחרות (והתנסיתי בכמה לפני הקונג פו), לא מדובר פה על "אני לומד לתת מכות", אלא על משהו שהוא בערך 28 שנות אור מעבר לזה. היופי הוא גם שאפשר פשוט לנסות ולראות אם זה תופס אותך או לא. מעבר לאינספור הדברים שאני מקבל בלימודי הקונג פו, החשוב מכולם הוא החיוך. פשוט חיוך כזה מאוזן לאוזן כי זה כל כך כיף וכל כך ממלא. פיני

השאלה..........

אם אני לא ישאר תקועה עם רגל למעלה בגלל בעיטה באוויר ...... בגלל בעיות בגב התחתון ..תוך כדי לימודים של קונג-פו

ללמוד קונג-פו = לשפר את הבריאות

אין מצב שמישהו לומד קונג-פו ואומר "שיואו, זה פגע לי בבריאות... הגב שלי..." כי אז מה שהוא עשה לא היה "ללמוד קונג-פו"! קונג-פו זה לא אמנות לחימה. קונג-פו זה "לטפח את עצמנו". טיפוח זה כולל, אולי, באחד מחלקיו, את רכישת אמנות ההתגוננות, אבל המטרה היא לטפח את עצמנו... אז לא יתכן שנסתור אותה על ידי כך שנפגע בעצמנו. עם זאת, הקבוצות הנוכחיות שלי של לימודי הקונג-פו, מותאמות לעבודה עם אנשים בריאים פחות או יותר. אנשים על כסאות גלגלים, לדוגמא, יזדקקו לפורמט אחר של שיעורי קונג-פו ולא יוכלו להשתלב בפורמט הנוכחי. אם את בריאה, מסוגלת ללכת ולבצע פעילות ספורטיבית מתונה, אז סביר מאוד להניח שאין כל בעיה - הפורמט הנוכחי של הלימודים יתאים לך! משמעות הדבר היא שתתחילי לעבוד על הבריאות שלך (זה מה שעושים, בין היתר, בשיעורי קונג-פו) תשפרי את מצב הגב התחתון וכולי... שלך באהבה בן

זה חדש שלי ...

בחיים לא השתתפתי באיזשהו חוג לחימה טאי-צי או משהו מהסגנון בכלל, אני רואה איך זה משפיע הלימודים עליכם הכיף וההנאה ורק ניסיתי לדמיין אם מבחינה פיזית אני יכולה בכלל להשתתף...אני יחכה גם לתשובה של בן ואז נראה בכלל אם כדאי לקוות
תודה פיני

pinibs

New member
תמיד כדאי לקוות!!!!!!!!!!!!!!!

הי מתבוננת, תמיד שמח לעזור. כאמור בכותרת, תמיד כדאי לקוות, אז מקווה לראותך באחד השיעורים הבאים. אם יש לך עוד שאלות, אל תהססי לשאול. פיני

למעלה