שלמות עצמית

שלמות עצמית

איך מגיעים לשלב שאנחנו שלמים עם עצמנו? האם בכך שאנחנו משלימים את חלומותינו? או שאם אנחנו לא משלימים את חלומותינו, אנחנו אומרים לעצמנו שאנחנו שלמים עם עצמנו גם אם לא עשינו מה שרצינו? אשמח להסבר מפורט..תודה=]

שיריס

New member
אנחנו שלמים עם עצמנו

ברגע שאנחנו אוהבים את כל מה שיש לנו: את היחסים עם המשפחה שלנו, בני הזוג שלנו, החברים שלנו, המעסיקים והמועסקים שלנו וכו' ברגע שאנו שלמים ואוהבים את המראה שלנו וביום שאנו מורידים מעלינו את המסכות וההצגות זה לא נעשה ביום (למרות שכך זה נשמע מדבריי...)-זהו תהליך שניתן לעבור אותו וביום הזה - שאנו שלמים ואוהבים את עצמנו, אם אנו מגשימים את חלומותינו-אנו מאושרים אך אם איננו מגשימים את חלומותינו - אנו לא במפח נפש..... שיהיה המשך יום קסום ונפלא,

וואוו, תודה רבה=]

יש לי עוד תהליך ארוך..

שיריס

New member
בכייף ../images/Emo24.gif

שיהיה בהצלחה .... וספרי איך הולך יום נפלא

שיריס

New member
ואם כמובן תרצי

מישהו שיתמוך בך לאורך הדרך את מוזמנת להתקשר אלי יום קסום

לא מסכימה איתך

אי אפשר לאהוב את "כל מה שיש לנו" זה לא מציאותי אפשר לאהוב חלק ניכר ממה שיש לנו וללמוד לקבל את השאר בשאיפה לתקן או לא לתקן זה לא נכון להגיד שאפשר לאהוב את כל מה שיש לנו אנחנו לא מושלמים וטוב שכך

שיריס

New member
מכבסת תולע שלום רב ../images/Emo24.gif

ראי, את מוזמנת להסכים או לא להסכים - אני לא מתווכחת עם אף אחד כאן אני מאמינה ויודעת כי בהחלט ניתן לאהוב את כל מה שיש לנו כשאנו ואנו בלבד, בוחרים את כל מה שקורה בחיים שלנו- אנחנו אוהבים את החיים שלנו - ואת כל מה שקורה בהם... אני אוהבת את כל מה שיש לי: את בן-זוגי, את בני, את הוריי, את אחיי את חבריי וחברותיי את העבודה שלי, את הזמן הפנוי שלי... וזאת משום שאת כל אלו - אני בחרתי (כמה שזה נשמע בלתי הגיוני - כן כן - אנחנו בוחרים בהורינו....) בכל אופן שוב - אני ממש לא כאן על מנת להתווכח עמך, אני כאן לתמוך ולאהוב..... את יכולה לקבל או לא לקבל את תשובתי - וזה בסדר גמור את מוזמנת לקרוא מאמר שכתבתי בנושא זה באתר שלי (בחלק של אימון ליצירת קסם בחיים) מאחלת לך את כל השפע שבעולם יום מקסים שיהיה לך

למעלה