שלומי ארביטמן

אני ממש רוצה שארבייטמן יחזור אבל...

גם הוא יחחזור, זה לא ישנה בהרבה כי אי אפשר לבנות קבוצה על שחקן אחד ובטח לא על צעיר כמו ארביטמן וגם לא על נמני ולא על אף אחד אחר! אולי אם שלומי יחזור אז זה יחזיר את השמחה לאוהדים שבזמן האחרון אנחנו רק אוכלים קש, אבל שינוי משמעותי ביכולת המשחק של ביתר בגלל שארביטמן עזב לא יהיה... אם ביתר לא נראית טוב אז הסיבה העיקרית היא ה-ג-נ-ה! ורק שתדעו- אני מתה על ארביטמן,אבל אני פשוט לא מסכימה עם מה שחלק מכם חושבים-שרק אם הוא יחזור לא נרד ליגה וכ'ו...

שושו17

New member
שארבייטמן ישחק בפ"ת ואני אומרת רק ש

אז אסי טובי יעזוב את פ"ת ובית"ר יכולה להביא את אסי טובי מה אתם אומרים? זה רק וארבייטמן יעזוב.

חברים מי מוכן ליישם את זה

אתה צודק אני מסכים אתך .. כל הכבוד על החשיבה האמיצה הזו והלואי וניראה יישום .. אני אחריך בקטע הזה תודה רבה בכל אופן על הדברים

נירה לי שאתם לא יודים אבל

חוץ מפניג`ל יש בן זו?ה יותר גדול וזה לא שמיר זה הבעלים של טוברוק וצריך לארות לו את הכיון שידה טוב מה קורה למי שמתסק איתנו ביתר נשב בישבלך בכלה

astrix4

New member
הפחד שלי הוא שפניג'ל ייתחרט על

הטעות וזה יהיה מאוחר מדי אז במקום ארבייטמן יביא לנו איזה חלוץ קשיש או את ברדה. צריך להפגין את הכוח שלנו כאוהדים ולשנות דברים!!!

שושו17

New member
לא יכול להיות שפניג'ל כזה תמים

זה כבר לא תמימות זה טיפשות.

בודי

New member
שלומי ארביטמן

כל השרשורים עליו מצורפים לכאן... שימו לב לעניין, ותשתדלו לא לפתוח שרשורים נוספים בנושא כדי לא להוריד את שאר הדיונים למטה. תודה.

ASARUF

New member
בודי... כאילו שלום!

יש לך נס שלא היית פה איזה בלגן חח קללות חופשי.... איפה נעלמת?

בודי

New member
היה לי קצת בלאגן

והייתי במקום שלא היה בו אינטרנט.... במשך שבוע.... אז חוץ מהעובדה שכמעט השתגעתי עד אבדון הכל בסדר... וכן, הודיעו לי בהבלאגן חוגג... באתי לעשות קצת סדר
מה שלומכם?

ASARUF

New member
חח מי הודיע??

שלומינו לא הכי הכי את יודעת בגלל שלומינו ארביטמן... וואי נעלמת בזמן הכי גרוע איזה יצורים שהיו פה....

בודי

New member
יש לי כמה מרגלים....

אני יודעת אני עכשיו רק קמתי שבעה מההפסד בשבת האחרונה... עוד לא איכלתי את זה כבר שלומי הלך.... נו שוין, גם אורי מלמליאן סיים את הקריירה שלו פעם ובית"ר עדיין קיימת... התגעגעתם?

ASARUF

New member
התגעגענו??

תסתכלי בשירשורים על אייל צור המניאק ותראי כמה צעקו ברוב ייאוש איפה בודי.......... תעשי גם את כל השירשורים עליו בשירשור אחד.. (אם לא תמחקי את הכל...חח)

בודי

New member
אממממממממ

כבר הולכת לראות קודם נסיים עם ארביטמן.... זה הולך להיות משעשע לפני שאני אמחוק הכל....

ASARUF

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

כמו שאני זוכר אותך לא תשאירי הודעה אחת!! תחסמי גם את הסמוראי הערבי שבגללו היה פה הרבה אקשן......... יש לך שעות של עבודה...

בודי

New member
תודה יקירי

אחרי השבוע ה"מדהים" שהיה לי, אתה ממש האור בקצה המנהרה...

ASARUF

New member
חח..בבקשה.. רק שתדעי

שלכולנו פה היה שבוע `מדהים`.. עוד שבוע כזה ואבדנו....

למעלה